Замовити меблі для дитячого садка. Дитяча стінка юніор чи інші меблі в дитячий садок

Стінки дитячі, ігрова меблі

Стінка універсальна "школа-сад" без пластикових лотків
14 820грн
Стінка універсальна "Школа-Сад".Габаритні розміри: 3600х410х1885 мм.Виготовлена з ДСП 16 мм. Стінка призначена для умеблювання садочків та молодшої школи, можлива різнопланова комбінація елементів. Функціональна та призначена для збе..
Стінка універсальна "Школа-Сад".Габаритні розміри: 3600х...
Cтінка універсальна "школа-сад" елемент №2
2 140грн
Стінка універсальна "Школа-Сад" елемент №2.Габаритні розміри: 600х410х1594 мм.  Шафа напівзакрита 2-дверна. Виготовлена з ДСП 16 мм. Колір корпусу - Бук.Колір фасаду –Жовтий, лайм.  Оклейка:ПВХ Жовтого кольору...
Стінка універсальна "Школа-Сад" елемент №2.Габаритні розміри:...
Стінка універсальна "школа-сад" елемент №3
3 600грн
Стінка універсальна "Школа-Сад" елемент №3.Габаритні розміри: 600х410х1303 мм.  Стелаж з 6-ма шухлядами повного висування. Виготовлений з ДСП 16 мм.Колір корпусу -БукКолір фасаду – Жовтий, лайм, червоний, блакитний . &..
Стінка універсальна "Школа-Сад" елемент №3.Габаритні розміри:...
Стінка універсальна "школа-сад" елемент №4
2 900грн
Стінка універсальна "Школа-Сад" елемент №4.Габаритні розміри: 600х410х1885 мм.  Шафа напівзакрита 4-дверна. Виготовлена з ДСП 16 мм.Колір корпусу - БукКолір фасаду – Жовтий, лайм.  Оклейка: ПВХ жовтого кольор..
Стінка універсальна "Школа-Сад" елемент №4.Габаритні розміри:...
Cтінка універсальна "школа-сад" елемент №6
2 150грн
Стінка універсальна "Школа-Сад" елемент №6.Габаритні розміри: 600х410х1594 мм.  Стелаж відкритий з 10-ма комірками. Виготовлений з ДСП 16 мм.Колір корпусу: БукОклейка: ПВХ Жовтого кольору...
Стінка універсальна "Школа-Сад" елемент №6.Габаритні розміри:...
Cтінка універсальна "школа-сад" елемент №7
1 260грн
Стінка універсальна "Школа-Сад" елемент №7.Габаритні розміри: 600х410х1012 мм.  Стелаж відкритий з 2-ма поличками (3 ніші). Виготовлений з ДСП 16 мм.Колір корпусу: БукОклейка:ПВХ Жовтого кольору...
Стінка універсальна "Школа-Сад" елемент №7.Габаритні розміри:...
Cтінка універсальна "школа-сад" елемент №8
2 770грн
Стінка універсальна "Школа-Сад" елемент №8.Габаритні розміри: 600х410х665 мм. Комод з 4-ма шухлядами повного висування. Виготовлений з ДСП 16 мм.Колір корпусу: -Бук,Колір фасаду: Жовтий, червоний, лайм, блакитний.  Оклейка: ПВХ Жовто..
Стінка універсальна "Школа-Сад" елемент №8.Габаритні розміри:...
Стінка для дидактичного матеріалу
10 100грн
Стінка універсальна для дидактичного материалу.Габаритні розміри: 2400х410х1885 мм.Виготовлена з ДСП 16 мм. Стінка призначена для умеблювання садочків та молодшої школи, можлива різнопланова комбінація елементів. Функціональна т..
Стінка універсальна для дидактичного материалу.Габаритні...
Стінка для ігр (без пластикових лотків)
12 840грн
Стінка для ігр (без пластикових лотків).Габаритні розміри: 3000х410х1885 мм.Виготовлена з ДСП 16 мм. Стінка призначена для умеблювання садочків та молодшої школи, можлива різнопланова комбінація елементів. Функціональна та призн..
Стінка для ігр (без пластикових лотків).Габаритні розмір...
Показано з 1 по 9 із 11 (всього 2 сторінок)
Стінки дитячі, ігрова меблі

Щасливе дитинство в оточенні красивих меблів для дитячого садка

Ви напевно пам'ятаєте свої перші меблі в дитячому садку. Подібні спогади надовго залишаються в пам'яті кожної людини, тому що у садочку дитина проводить більшу частину свого часу, коли батьки працюють. Тому, якщо ви вирішили придбати меблі для дитячого садка, то підбирайте красиві моделі, які викликатимуть у дітей позитивні емоції, при цьому залишатимуться міцними та зручними.

Подібні дитячі меблі виготовляє меблева фабрика "Цвях". Меблі для дитячого садка виробляються у відповідності з багатьма стандартами, такими як:

- безпечність

- підвищена міцність

- екологічність

- тривалий строк служби

Меблі в дитячий садок натуральних відтінків

Також особливе значення має, щоб меблі в дитячий садок подобались дітям. Діти хочуть бачити навколишні предмети незвичайних форм, яскравого оформлення, які позитивно вливають на настрій. Атмосфера в такому закладі повинна бути наповнена теплом та затишком, яка спонукає до навчання, здорового сну, цікавої гри.

Сьогодні меблі в дитячий садок просто вражають своєю різноманітністю. До вибору предметів меблів варто віднестись виважено. Ми пропонуємо якісні меблі в дитячий садок, ціни на які доступні. 

У нас ви зможете знайти великий асортимент продукції, яка має барвисте та симпатичне оформлення. Особливі спеціальні меблі для дитячої кімнати зроблять простір більш світлим, допоможуть малюкам пізнавати навколишній світ завдяки гармонійному поєднанню форм і відтінків кольорів.

Популярна дитяча стінка

Дитяча стінка від наших дизайнерів справжній витвір мистецтва. Тут на Вас чекають стінки-будиночки, квіткова поляна, звірята та жабенята, 5 та 7 елементі. Багато варіантів стилізовані під рольові ігри. 

Дитяча стінка - це надійність, практичність і міцність. Ви можете навіть не сумніватися в якості такої продукції. Мимо наших виробів проходити не варто. Адже недорогі дитячі меблі виробляються з екологічно чистих матеріалів, вони не викликають алергічних реакцій і не шкодять здоров'ю.

Дитяча стінка "Юніор" не залишить байдужими ні дорослих, ні дітей.

Дитяча стінка "Юніор" має не тільки неперевершений дизайн, а також функціональність. Зверніть увагу на моделі, які виконані в світлих тонах. Ніжна кольорова гама створює теплу домашню атмосферу.

Як вибрати хороші і безпечні меблі для дитини не доторкнувшись до них перед покупкою? Це досить просто. Більш детально ознайомтесь з матеріалами, з яких вони виконані і характеристиками виробів. Будьте впевнені, що дитяча стінка "Юніор" має надійну конструкцію. 

Замовляйте дитячі меблі у нас. Скористайтесь онлайн- шопінгом, який тепер популярний і кожен день​ набирає обертів. Ви можете придбати дитячі меблі, скориставшись нашим сайтом, без всяких ризиків, доплат і націнок. Це дуже зручно, спробуйте!

Ви просто зайдіть на сторінки нашого каталогу і виберіть доречний варіант меблевого атрибуту. При цьому, ви позбавляєте себе від потреби ходити по магазинах у пошуках потрібної моделі, порівнюючи ціни. 

Пропонуємо вам унікальну можливість заощадити, вирішивши купити меблі для дитячого садка в Києві. Скористатись нашими послугами можете навіть якщо проживаєте в іншому місті країни. Чому варто віддати перевагу саме нам? У нас помірна цінова політика, сервіс європейського рівня, індивідуальний підхід.

Доставка товару у всі міста України.