Механічне обладнання (м'ясорубки, овочерізки, картоплечистки, тістоміси)

Механічне обладнання (м'ясорубки, овочерізки, картоплечистки, тістоміси)

Єлектром'ясорубка МИМ-300
21 200грн
МИМ 300                               Характеристика:Продуктивність - 300 кг / годПродуктивність при повторномуподрібненні котлетної маси - 100 кг/ годНомінальна потужн..
МИМ 300               ...
Машина протирально-різальна
22 500грн
Машини випускаються в трьох виконаннях:    МПР-350М - для нарізки сирих і варених,    протирання варених продуктів.    МПР-350М-01 - для протирання варених    продуктів..
Машини випускаються в трьох виконаннях:   &nbs...
Картоплечистка МОК-150М, МОК-300М
26 300грн
 М0К 150ММОК 300МХарактеристика:Продуктивність - не менше 150 кг / год;Час на обробку. - не більше 2,8 хв .;Кількість продукту (картопля) в робочій камері - не більше 7 кг;Номінальна споживча  потужність-0,75 кВт;Вид струму - трьохфазний,..
 М0К 150ММОК 300МХарактеристика:Продуктивність - не менш...
Тістоміс МТ-25
51 400грн
Одночасне завантаження інгредієнтів для тіста, кг, не більшедріжджовогокрутого(при вологості не менше 46%)168Продуктивність, кг/год, не менше65Потужність встановленого електродвигуна, кВт0.75Номінальна споживана потужність, кВт, не б..
Одночасне завантаження інгредієнтів для тіста, кг, не бі...
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)
Механічне обладнання (м'ясорубки, овочерізки, картоплечистки, тістоміси)

Професійна плита електрична для їдальні

Кухня - це те місце, де готують їжу, саме тому в ній повинно бути максимально комфортно. Придбати плиту електричну для їдальні - найкращий спосіб вирішити цю задачу. Сьогодні ми представляємо продукцію українського виробника, які займаються виготовленням якісного обладнання для їдалень.

 

Плита електрична для їдальні, це свого роду "коник" кожної кухні. Ми сьогодні не обмежуємо свій асортимент моделями люкс класу, а здатні запропонувати унікальні версії, що називаються для широкого кола споживачів.

 

Якою має бути плита електрична?

Представлена ​​плита електрична на нашому ресурсі, здатна стати відмінною помічницею на кухні. Можливості її не обмежені, вона вміє багато. Почитайте її вражаючі характеристики і переконайтеся самі. Дизайн класичний, корпус надійний.

 

Переваги електроплити:

- функціонал на висоті;

 

- комплектація досконала;

 

- в експлуатації проста;

 

- економічна і безпечна.

 

Плита електрична відзначається надійністю і зручністю у використанні. Крім того, вона оснащена зрозумілим управлінням, міцна поверхня досить швидко і рівномірно нагрівається. Не дивно, що таке технологічне оснащення завоювало довіру серед споживачів

 

Плита електрична для їдальні, здавалося б звичайний побутовий прилад, стане відмінною прикрасою інтер'єру кухні. Володарям цих плит пощастило, адже привабливість зовнішнього вигляду поєднується з великими функціональними можливостями.

 

Плита електрична настільна

Кожна плита електрична настільна має ряд характеристик, притаманних конкретної моделі. Вироби компактні, якщо порівнювати з підлоговими, і більш затребувані споживачами. До того ж, вони мобільні, зробити перестановку не складе труднощів.

 

Плита електрична настільна зазначається:

- великий продуктивністю;

 

- безперебійної працездатністю тривалий час;

 

- витривалістю до великих навантажень.

 

Неважливо, якими технічними характеристиками володіє конкретна плита електрична настільна, вона безпечна, зручна в експлуатації і обслуговуванні.

 

Купити в Києві електричну плиту європейської якості

Ми сьогодні можемо запропонувати плиту електричну, в Києві вам надається можливість її придбати за прийнятною ціною.

 

У каталозі нашого ресурсу ви знайдете чимало варіантів електрообладнання, виготовленого з високотехнологічних матеріалів. Конструкція і поверхню відповідають певним вимогам - це міцність і стійкість до навантажень, оскільки на неї покладається велика ємна посуд.

 

Здійсніть онлайн шопінг по сторінках розділу. Якісні кольорові фото, характеристики і описи кожного найменування товарної групи дозволять правильно вибрати і купити електричну плиту необхідної моделі.

 

Виникли додаткові питання або важко визначитися з вибором? Телефонуйте нам в офіс. Менеджер надасть грамотну консультацію, допоможе підібрати плиту електричну потрібних габаритних розмірів.

 

У конструкції враховані всі вимоги безпеки. Купуючи плиту електричну в Києві, будьте впевнені, вона забезпечена захистом від ураження електрострумом і від перегріву.

 

З нами співпрацювати вигідно і просто. Звертайтеся до нас прямо зараз і переконайтеся самі. Для наших клієнтів сервіс високої якості, помірна цінова політика, індивідуальний підхід. Ви зможете швидко купити електричну плиту, позбавивши себе від утомливих походів по магазинах.