en ua ru
en ua ru

Про нас

Виготовлення шкільних меблів на замовлення

Виробництво шкільних меблів для українських навчальних закладів на фабриці меблевого виробництва «Цвях» розпочалося з 2001 року. З тих часів на фабриці шкільних меблів оновилися технології та значно розширився асортимент, але найголовніше не змінилося. Меблі виробництва «Цвях»:

 • Надійні та витривалі. Міцні каркаси і продумані стійкі конструкції витримають не тільки статичне навантаження, але й бешкетування дітлахів.
 • Спеціально розроблені з точку зору дитячої фізіології – ортопедичні, зручні та відповідні до зросту і розміру дітлахів (дуже популярні розсувні конструкції можуть «зростати» разом з малюками)
 • Сучасні та гарні. Різноманітний модельний ряд та постійне його оновлення дозволить вибрати меблі на будь-який смак. Також можливе виготовлення шкільних меблів на замовлення – по ваших ескізах або за вашими побажаннями.
 • Безпечні. Матеріали для виробництва відбираються дуже ретельно – для «Цвях» неприпустимо використання неякісних або токсичних матеріалів. Кути та стики округляються, щоб малеча випадково не наштрикнулася. На кожному етапі виробництва проводитися тест на якість. Кінцева продукція тестується на витривалість та міцність.

Фабрика шкільних меблів «Цвях» на даний момент випускає багато різноманітної продукції – парти, стільці, столи, корпусні меблі тощо. Наші меблі можна зустріти у школах, дошкільних закладах та у Вишах нашої країни та зарубіжжя. За роки праці «Цвях» отримав народне визнання та любов. За майже двадцять років виробництва, фабрика шкільних меблів «Цвях» отримувала великі урядові замовлення, вигравала Гранти тощо. Неможливо полічити школи, дитячі садочки та інші заклади, в яких стоять стільці, столи та інші меблі нашого виробництва!

Меблеве об’єднання «Цвях» - виробник шкільних меблів №1 на Україні

Цвях без перебільшення - один з лідерів з виробництва меблів для навчання на Україні. Продукція меблевого об’єднання не поступається по якості закордонним виробникам, та має конкурентну ціну. Купити шкiльнi меблі оптом можна за спеціальними оптовими знижками, з доставкою.

Фабрика закріпила позиції завдяки розширенню виробничих потужностей і новим способам роботи. Завдяки цьому ми мали можливість знизити ціни та розширити асортимент. Одне з важливих напрямків діяльності меблевого об'єднання - це оптова реалізація продукції. Представлена шкільні меблі від виробника "Цвях" призначена для повноцінного функціонування шкільних та дошкільних закладів, готелів, гуртожитків, бібліотек, їдалень. Крім меблів для навчання та меблів для їдалень, пропонуємо спортивне та ігрове обладнання для дітей.

В каталозі меблевого об'єднання представлено 150 найменувань базової шкільної меблів від виробника, які можна замовити оптом та в роздріб. Кожен виріб з наших колекцій володіє благородним дизайном, ергономічністю і надійністю при найінтенсивніших навантаженнях.

Секрети популярності продукції «Цвях»

 1. Меблі від «Цвях» не тільки якісні та зручні – наша продукція доступна по ціні. Купуючи наші меблі можна заощадити не економлячи на якості.
 2. Меблеве об’єднання «Цвях» практикує роздрібну торгівлю та пропонує купити шкільні меблі оптом. Для оптових покупців дуже вигідні умови та додаткові знижки.
 3. Меблі для школи оптом від «Цвях» – це зручно. Меблеве об’єднання пропонує доставку нашими службами доставки та комплексне рішення для оптових закупівель. Простіше кажучи – в нас можна придбати разом все, що знадобиться у навчальному закладі:
  • Прямокутні та квадратні обідні столи на різну кількість місць
  • Учнівські столи та парти для навчання на різну кількість місць (одинарні, на двох)
  • Учнівські стільці, табурети, лави та лавочки
  • Аудиторні дошки
  • Меблі та ігрові зони для групи дитячого саду та облаштування вуличної дитячої площадки
  • Шафи, полички, меблеві стінки
  • Спеціальні меблі для кабінетів фізики, хімії тощо
  • Меблі для лекційних аудиторій – одномісні крісла та стільці, меблеві конструкції з двох-трьох-п’ятьох крісел, трибуни, модулі стілець-стіл для поточних аудиторій
  • Обладнання та меблі для спортивних залів
 4. Виготовлення шкільних меблів на замовлення. Якщо в нашому каталозі не знайдеться те, що вам потрібно, або мова йде про нестандартні розміри – замовляйте меблі по ваших ескізах, або ми розробимо вироби згідно ваших потреб. Обираючи меблеве об’єднання «Цвях» ви обираєте надійного виробника, продукція якого перевірена часом. Купуйте шкільні меблі оптом від виробника за спеціальними пропозиціями. Всі представлені зразки пропонованої продукції завжди є на складі! Не потрібно чекати виготовлення меблів - вибирайте і замовляйте! В найкоротші терміни виконаємо замовлення різної складності і в будь-яких обсягах.

Робимо все можливе, щоб наша співпраця була взаємовигідною і довгостроковою.

Підписуйтесь на розсилку, стежте за актуальними новинами та завантажуйте нові прайс листи.