en ua ru
en ua ru

Про нас

Сьогодні виробник «Цвях» - лідер серед представників меблевого виробництва України. Виробництво шкільних меблів (меблі для НУШ) - пріоритетне завдання цього меблевого об'єднання. Також асортимент компанії становить меблі та приладдя для дошкільних навчальних закладів та вищої школи:

Столи, шкільні парти, обідні столи (для шкільних їдалень, наприклад)

Стільці, табурети

Лави

Меблеві стінки для навчального приладдя і наочного матеріалу

Ігрові стінки і дитячі ігрові куточки для групи дитячого садка

Меблі та обладнання для спортивних залів

Аудиторні дошки

Меблі для лекційних аудиторій

Корпусні меблі

Дитячі майданчики і меблі для вулиці

Фабрика закріпила позиції завдяки розширенню виробничих потужностей і новим способам роботи. Одне з важливих напрямків діяльності меблевого об'єднання - це оптова реалізація продукції, що випускається. Представлені  ​​шкільни  меблі від виробника "Цвях" призначени  для повноцінного функціонування шкільних та дошкільних закладів, готелів, гуртожитків, бібліотек, їдалень. Крім шкільних меблів та меблів для  їдальні пропонуємо спортивне та ігрове обладнання для дітей.

В каталозі меблевого об'єднання представлено 150 найменувань базової шкільної меблі , яку можна замовити оптом. Кожен виріб з нашої колекції  володіє благородним дизайном, ергономічністю і надійністю, навіть при інтенсивних навантаженнях.

Виробниче об'єднання "Цвях" засноване в 2001 році. Наша мета -  виробництво шкільних меблів, меблів для дитячих садків та вищих навчальних закладів за доступними цінами, але при цьому - добротні, зносостійкі  і привабливі.

 

Український виробник «Цвях» має на своєму рахунку багато заслуг. За стільцями і столами нашого бренду виросло не одне покоління учнів. Продукція «Цвях» зарекомендувала себе з найкращого боку і ми продовжуємо рости і розвиватися. Команда енергійних і талановитих професіоналів невтомно працює над поліпшенням і удосконаленням продукції.

«Цвях» постійно в процесі вдосконалення і розвитку. Ми стежимо за новими модними тенденціями і технологічними нововведеннями, які застосовуються в меблевій сфері;

Команда «Цвях» креативно підходить до реалізації проектів;

Для постійних і оптових покупців - знижки і програми лояльності;

Великий вибір, можливість виготовлення меблів на замовлення

Меблеве об'єднання «Цвях» відомий і популярний бренд в Україні і відомий за кордоном. За роки своєї роботи ми отримували урядові замовлення, вигравали Гранти і т.п. Завдяки значним потужностям і сучасним методам виробництва, «Цвях» готовий виконувати великі замовлення в помірні терміни. Також ми виконуємо транспортування меблевої продукції по території України.

Меблі «Цвях» - безпечна і екологічна

Безпека продукції «Цвях» не піддається сумніву. Вироби проходять багаторівневу перевірку  якості - від матеріалів, з яких виготовляється наша продукція, закінчуючи досвідченими випробуваннями якості готових виробів. Столи, стільці, парти та меблеві стінки «Цвях»:

Виготовлені з перевірених матеріалів;

Мають надійну фурнитур;

Бездоганно зібрані;

Мають округлені кути і стики;

Каркаси міцні і стійкі;

Виготовлення шкільних меблів, меблів для дитячих садків і вузів проходить по ДСТУ  і правилам виробництва меблів для дітей та підлітків.

Меблі від «Цвях» - доступні за ціною.

Купити шкільні меблі оптом в меблевому об'єднанні «Цвях» - це розумна економія без втрати якості. Аналогічна за якістю продукція закордонних фабрик за ціною обійдеться в кілька разів дорожче. Крім того, при покупці на офіційному сайті-магазині немає:

Додаткової націнки на вартість транспортування;

Комісії магазину;

Додаткових націнок посередників

У підсумку - за адекватними цінами Ви отримуєте меблі для школи оптом відмінної якості. Продукція «Цвях» прослужить довгі роки, зберігаючи функціональність і прекрасний зовнішній вигляд.

Крім іншого, роблячи великооптове  замовлення ви отримуєте товар в короткі терміни - без урахування часу на транспортування. На опт і великий опт діє гнучка система знижок.

Одним з переваги придбання товарів у меблевого об'єднання «Цвях» - можливість виготовлення продукції під замовлення. Виготовлення шкільних меблів на замовлення можливо в стислі терміни - потужності нашої фабрики дозволяють швидко справлятися з оптовими і крупнооптовими замовленнями.