Гойдалки з дерева для дітей. Купити дитячі гойдалки чи качелі від виробника. Крісло гойдалка дитяча для дітей

Гойдалки

Гойдалка одинарна на ланцюгах "Гайда"
9 900грн
Гойдалка «Гайда» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 років. Гойдалка складається з нижньої рами з круглої труби діаметром 44мм, 2-х дугоподібних опор з круглої труби діаметром 44мм, кожна опора у верх..
Гойдалка «Гайда» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «...
Гойдалка металева одинарна "Лідер"
10 700грн
Гойдалка «Лідер» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 років. Гойдалка складається з 2-х дугоподібних опор з круглої труби діаметром 44мм, нижньої рами з круглої труби діаметром 44мм, металевої балки д..
Гойдалка «Лідер» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «...
Гойдалка фігурна "Фунтик"
11 400грн
Гойдалка «Фунтик» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях»  призначена для дітей від 3 років. Гойдалка складається з 2-х дугоподібних опор з круглої труби діаметром 44мм, нижньої рами з круглої труби діаметром 44мм, металевої б..
Гойдалка «Фунтик» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО ...
Гойдалка одинарна дерев'яна "Мрія"
12 300грн
Гойдалка «Мрія» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 3 років. Гойдалка складається з 2-х Л-подібних опор з дерев’яного бруса перетином 90х90мм, металевої балки діаметром 60мм, яка кріпиться болтами до мет..
Гойдалка «Мрія» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО Цв...
Гойдалка подвійна металева на ланцюгах "Ладусі"
12 750грн
Гойдалка «Ладусі» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 років. Гойдалка складається з нижньої рами з круглої труби діаметром 44мм, 2-х дугоподібних опор з круглої труби діаметром 44мм, кожна опора у ве..
Гойдалка «Ладусі» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО ...
Гойдалка металева "Дует"
13 400грн
Гойдалка «Дует» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 років. Гойдалка складається з 2-х дугоподібних опор з круглої труби діаметром 44мм, нижньої рами з круглої труби діаметром 44мм, металевої балки ді..
Гойдалка «Дует» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Ц...
Гойдалка подвійна металева "Парашутка" Нове
14 400грн 15 800грн
Гойдалка «Парашутка» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3-х до 12-ти років. Гойдалка складається з 2-х дугоподібних опор з круглої труби діаметром 44мм, нижньої рами з круглої труби діаметром 44мм, ме..
Гойдалка «Парашутка» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ...
Гойдалка металева "Вдвох"
14 970грн
Гойдалка «Вдвох» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 років. Гойдалка складається з 2-х дугоподібних опор з круглої труби діаметром 44мм, нижньої рами з круглої труби діаметром 44мм, металевої балки д..
Гойдалка «Вдвох» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «...
Гойдалка дерев'яна подвійна "Казка"
15 600грн
 Гойдалка «Казка» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3-х до 12-ти років. Гойдалка складається з 2-х Л-подібних опор з дерев’яного бруса перетином 90х90мм, металевої балки діаметром 60мм, яка кріп..
 Гойдалка «Казка» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництв...
Показано з 1 по 9 із 11 (всього 2 сторінок)
Гойдалки

Дитячі гойдалки з дерева - дозвілля наповнене задоволенням 

Хочете зробити дітям дивовижний подарунок - подаруйте їм можливість весело відпочивати на дитячому майданчику. Для цього придбайте чарівні дитячі гойдалки.  

Напевно немає нікого, хто байдуже відноситься до гойдалок, а про дітей і говорити нічого. У всіх виникає бажання відчути легкість та разючість польоту. Відчуття все одно що париш над землею.

Дитячі гойдалки, це не тільки обов'язковий атрибут дитячого майданчика дошкільного закладу, їх можна встановити у дворі, в саду, на веранді заміського будинку.  

Добру справу зробите, якщо побалуєте дітей і придбаєте веселі дитячі качелі. Розгойдування дарує захват і разом з тим умиротворення, а якість виробів вселяє довіру. 

Дитячі качелі мають ряд переваг: 

- Опорні стійки надають стійкості спорудженню.

- Комфортна і безпечна форма сидіння.

- Надійна збірка.

- Приємні і зрозумілі в експлуатації. 

Які вибрати гойдалки для дітей? 

Одними з найпопулярнішими вважаються гойдалки з дерева. Адже вироби з деревини цінувалися нашими предками і це недарма. Це екологічно чистий матеріал, безпечний для людей та навколишнього середовища. Поверхня гойдалки з дерева ретельно обробляється та фарбується, що продовжує термін її використання. 

Не менш популярні гойдалки для дітей виготовлені з металу. Елементи конструкції міцні та не піддаються впливу корозії, завдяки антикорозійному покриттю. Таке устаткування витримує великі навантаження.

 Вибір залишається за вами. Якщо ви проживаєте в заміському будинку і маєте одного малюка, можете придбати одинарні гойдалки для дітей. Якщо запрошуєте друзів, то в цьому випадку краще підійде подвійна модель "Казка", "Парашутка" або металеві "Вдвох" чи на ланцюгах "Гайда", "Ладусі". Все залежить від вподобань дитини. Будьте впевнені, які б дитячі качелі ви не вибрали, діти будуть зростати веселими, здоровими та витривалими.

Дитячі крісла гойдалки для дітей фабричного виробництва

Неймовірно захоплюють дітлахів крісла гойдалки для дітей. Ритмічні рухи пристрою заспокоюють та розважають. Якщо у вас є малий непосида, відкладіть свої справи, та подбайте про нього. Ми пропонуємо безпечні та прості крісла гойдалки для дітей зі стандартними та додатковими функціями.

Важливі параметри

1. Сидіння. Моделі з анатомічним сидінням - воно не викличе у малюка дискомфорт, якщо в кріслі доведеться провести кілька годин. Чохол легко знімається, його зручно прати вручну або в пральній машині. 

2. Підголівник. Без нього не обійтися, він зменшить навантаження на м'язи шиї. 

3. Нахил спинки. Крісло гойдалка дитяча призначена для того, щоб дитини могла бавитись, відпочивати та навіть спати. Нахил спинки регулюється, його можна встановити в найбільш зручному положенні для дитини. 

4. Ремені безпеки. Надійно утримують малюка в кріслі.  

Крісло гойдалка дитяча значно полегшить Вам догляд за дитиною, якщо складно вкласти спати свого маленького або зайнятися домашніми справами. І не потрібно буде використовувати різні допоміжні пристрої. Крісла гойдалки для дітей є оптимальним варіантом, в яких малюк здатний швидко заснути або довгий час бавитися іграшками.  

Фабрика "Цвях" пропонує багатий асортимент всіляких гойдалок, які відрізняються призначенням, набором функцій, дизайном, конструкцією та кольоровими рішеннями.  

Наша продукція відповідає високим європейським стандартам якості і спроможна конкурувати із зарубіжними аналогами.                        

Ми пропонуємо сервіс високої якості, доступні ціни, професійні консультації, знижки для постійних та оптових покупців. Забезпечуємо доставку товару у всі куточки України.