en ua ru
en ua ru

Каруселі

Карусель "Круть-верть"
19 800грн
Карусель з колесом «Круть-Верть» виготовлена відповідно з ДСТУ. Карусель являє собою металеву конструкцію з чотирма сидіннями навколо центральної вісі. Центральна вісь складається з металевого кола-підніжки й металевого кола – “керма”, які приєдн..
Карусель з колесом «Круть-Верть» виготовлена відповідно з ДС...
Карусель "Бамбіно"
16 920грн
Карусель “Бамбіно” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях"виготовлена відповідно з ДСТУ. Карусель являє собою круглу платформу з поперечними сидіннями та поручнями для штовхання навколо центральної вісі. Карусель складається з металевого к..
Карусель “Бамбіно” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "...
Карусель "Крученик"
21 300грн
Карусель “Крученик” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях"виготовлена відповідно з ДСТУ. Карусель являє собою круглу платформу з колоподібним сидінням навколо центральної вісі. Карусель складається з металевого каркасу: круглої основи для..
Карусель “Крученик” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО ...
Карусель велика "Коловерть"
18 300грн
Карусель велика “Коловерть” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях"виготовлена відповідно з ДСТУ. Карусель являє собою круглу платформу з трьома подвійними сидіннями навколо центральної вісі. Карусель складається з металевого каркасу: круг..
Карусель велика “Коловерть” торгової марки HAPPYPLAY виробни...
Карусель з колесом "Капітошка"
18 300грн
Карусель з колесом «Капітошка» виготовлена відповідно з ДСТУ. Карусель являє собою металеву конструкцію з трьома сидіннями навколо центральної вісі. Центральна вісь складається з металевого кола-підніжки й металевого кола – “керма”, які приєднані..
Карусель з колесом «Капітошка» виготовлена відповідно з ДСТУ...
Карусель маленька "Карапуз"
11 520грн
Карусель “Карапуз” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях"виготовлена відповідно з ДСТУ. Карусель являє собою круглу платформу з поручнями для штовхання навколо центральної вісі. Карусель складається з металевого каркасу: круглої основи дл..
Карусель “Карапуз” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "...
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
Каруселі