Каруселі

Каруселі

Карусель "Круть-верть"
16 650грн
Карусель з колесом «Круть-Верть» виготовлена відповідно з ДСТУ.Карусель являє собою металеву конструкцію з чотирма сидіннями навколо центральної вісі. Центральна вісь складається з металевого кола-підніжки й металевого кола – “керма”, які приєднані..
Карусель з колесом «Круть-Верть» виготовлена відповідно з ДСТ...
Карусель "Бамбіно"
14 400грн
Карусель  “Бамбіно” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ.Карусель являє собою круглу платформу з поперечними сидіннями та поручнями для штовхання  навколо центральної вісі. Карусель складається..
Карусель  “Бамбіно” торгової марки HAPPYPLAY виробництва...
Карусель "Крученик"
17 500грн
Карусель  “Крученик” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ.Карусель являє собою круглу платформу з колоподібним сидінням навколо центральної вісі. Карусель складається з металевого каркасу: круглої о..
Карусель  “Крученик” торгової марки HAPPYPLAY виробництв...
Карусель велика "Коловерть"
14 700грн
Карусель велика “Коловерть” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ.Карусель являє собою круглу платформу з трьома подвійними сидіннями навколо центральної вісі. Карусель складається з металевого каркасу: к..
Карусель велика “Коловерть” торгової марки HAPPYPLAY виробниц...
Карусель з колесом "Капітошка"
12 900грн
Карусель з колесом «Капітошка» виготовлена відповідно з ДСТУ.Карусель являє собою металеву конструкцію з трьома сидіннями навколо центральної вісі. Центральна вісь складається з металевого кола-підніжки й металевого кола – “керма”, які приєднані до..
Карусель з колесом «Капітошка» виготовлена відповідно з ДСТУ....
Карусель маленька "Карапуз"
9 000грн
ОписКарусель  “Карапуз” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ.Карусель являє собою круглу платформу з поручнями для штовхання  навколо центральної вісі. Карусель складається з металевого каркасу..
ОписКарусель  “Карапуз” торгової марки HAPPYPLAY виробни...
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
Каруселі