en ua ru
en ua ru

Промислові електричні плити

Плита електрична ПЕ-2Н без жарочної шафи
10 950грн
Стільниця та каркас - нержавіюча сталь, бокові панелі з полімерним покритттям. Перемикач потужності конфорок чотирьох позиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах грома..
Стільниця та каркас - нержавіюча сталь, бокові панелі з полі...
Плита електрична ПЕ-3 Н, 3-х конф., без жарочної шафи
15 180грн
Повністю нержавійка. Розміри: 1000х600х850..
Повністю нержавійка. Розміри: 1000х600х850.....
Плита електрична ПЕ-3Ш Н, 3-х конф., з жарочною шафою
20 430грн
Розміри: 1000х600х850, плита з нержавіючої сталі. ..
Розміри: 1000х600х850, плита з нержавіючої сталі. .....
Плита електрична ПЕ-2ШН з жарочною шафою
15 540грн
Столешня та каркас зроблені з нержавіючої сталі, бокові панелі з чорного металу з полімерним покриттям. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний базової комплектації плити - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкува..
Столешня та каркас зроблені з нержавіючої сталі, бокові пане...
Плита електрична ПЕ-4Н без шафи жарочної
16 620грн
Cтолешня та каркас- нержавіюча сталь, бокові панелі з полімерним покриттям. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах громадсь..
Cтолешня та каркас- нержавіюча сталь, бокові панелі з поліме...
Плита електрична ПЕ-4ШН  з жарочною шафою
24 900грн
Стільниця та каркас зроблені з нержавіючої сталі, передня та бокові панелі виконанні - чорний метал з полімерним покриттям. Кількість деко 2 шт., євростандарт гастроємності Gn1/1. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК, під замовл..
Стільниця та каркас зроблені з нержавіючої сталі, передня та...
Плита електрична ПЕ-6Н без жарочної шафи
24 540грн
Стільниця та каркас зроблені з нержавіючої сталі, передня та бокові панелі виконанні - чорний метал з полімерним покриттям. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та ..
Стільниця та каркас зроблені з нержавіючої сталі, передня та...
Плита електрична ПЕ-6ШН з шафою жарочною
34 920грн
Зроблена стільниця та каркас-нержавіюча сталь, бокові панелі з полімерним покритттям. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах..
Зроблена стільниця та каркас-нержавіюча сталь, бокові панелі...
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)
Плити електричні

Професійна електричні плити для їдальні

Кухня - це те місце, де готують їжу, саме тому в ній повинно бути максимально комфортно. Придбати плиту електричну для їдальні - найкращий спосіб вирішити цю задачу. Сьогодні ми представляємо продукцію українського виробника, які займаються виготовленням якісного обладнання для їдалень.

Плита електрична для їдальні, це свого роду "коник" кожної кухні. Ми сьогодні не обмежуємо свій асортимент моделями люкс класу, а здатні запропонувати унікальні версії, що називаються для широкого кола споживачів.

Якою має бути електрична плита? Продукція на нашому ресурсі, здатна стати відмінною помічницею на кухні. Можливості її не обмежені, вона вміє багато. Почитайте її вражаючі характеристики і переконайтеся самі. Дизайн класичний, корпус надійний.

Переваги електроплити:

  • функціонал на висоті;
  • комплектація досконала;
  • в експлуатації проста;
  • економічна і безпечна.

Плита електрична відзначається надійністю і зручністю у використанні. Крім того, вона оснащена зрозумілим управлінням, міцна поверхня досить швидко і рівномірно нагрівається. Не дивно, що таке технологічне оснащення завоювало довіру серед споживачів.

Плита електрична для їдальні, здавалося б звичайний побутовий прилад, стане відмінною прикрасою інтер'єру кухні. Володарям цих плит пощастило, адже привабливість зовнішнього вигляду поєднується з великими функціональними можливостями.

Плита електрична для шкільної їдальні

Кожна плита настільна має ряд характеристик, притаманних конкретної моделі. Вироби компактні, якщо порівнювати з підлоговими, і більш затребувані споживачами. До того ж, вони мобільні, зробити перестановку не складе труднощів.

Плити для столової відзначаються:

  • великий продуктивністю;
  • безперебійної працездатністю тривалий час;
  • витривалістю до великих навантажень.

Неважливо, якими технічними характеристиками володіє конкретна плита електрична настільна, вона безпечна, зручна в експлуатації і обслуговуванні.

Купити промислову електричну плиту від виробника

У каталозі нашого ресурсу ви знайдете чимало варіантів електрообладнання, виготовленого з високотехнологічних матеріалів. Конструкція і поверхню відповідають певним вимогам - це міцність і стійкість до навантажень, оскільки на неї покладається велика ємна посуд.

Здійсніть онлайн шопінг по сторінках розділу. Якісні кольорові фото, характеристики і описи кожного найменування товарної групи дозволять правильно вибрати і купити електричну плиту необхідної моделі.

Виникли додаткові питання або важко визначитися з вибором? Телефонуйте нам в офіс. Менеджер надасть грамотну консультацію, допоможе підібрати плиту електричну потрібних габаритних розмірів.

У конструкції враховані всі вимоги безпеки. Купуючи плиту електричну, будьте впевнені, що вона забезпечена захистом від ураження електрострумом і від перегріву.

З нами співпрацювати вигідно і просто. Звертайтеся до нас прямо зараз і переконайтеся самі. Для наших клієнтів сервіс високої якості, помірна цінова політика, індивідуальний підхід. Ви зможете швидко купити електричну плиту, позбавивши себе від утомливих походів по магазинах.