en ua ru
en ua ru

=Плити електричні

Плита електрична ПЕ-2 без жарочної шафи
10 300грн
Стільниця та каркас - нержавіюча сталь, бокові панелі з полімерним покритттям. Перемикач потужності конфорок чотирьох позиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах грома..
Стільниця та каркас - нержавіюча сталь, бокові панелі з полі...
Плита електрична ПЄ-2 з жарочною шафою
14 700грн
Столешня та каркас зроблені з нержавіючої сталі, бокові панелі з чорного металу з полімерним покриттям. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний базової комплектації плити - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкува..
Столешня та каркас зроблені з нержавіючої сталі, бокові пане...
Плита електрична ПЄ-4 без шафи жарочної
16 000грн
Cтолешня та каркас- нержавіюча сталь, бокові панелі з полімерним покриттям. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах громадсь..
Cтолешня та каркас- нержавіюча сталь, бокові панелі з поліме...
Плита електрична ПЄ-4Ш  з жарочною шафою
23 100грн
Стільниця та каркас зроблені з нержавіючої сталі, передня та бокові панелі виконанні - чорний метал з полімерним покриттям. Кількість деко 2 шт., євростандарт гастроємності Gn1/1. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК, під замовл..
Стільниця та каркас зроблені з нержавіючої сталі, передня та...
Плита електрична ПЄ-6 без жарочної шафи
24 400грн
Стільниця та каркас зроблені з нержавіючої сталі, передня та бокові панелі виконанні - чорний метал з полімерним покриттям. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та ..
Стільниця та каркас зроблені з нержавіючої сталі, передня та...
Плита електрична ПЄ-6Ш з шафою жарочною
32 400грн
Зроблена стільниця та каркас-нержавіюча сталь, бокові панелі з полімерним покритттям. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах..
Зроблена стільниця та каркас-нержавіюча сталь, бокові панелі...
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
Плити електричні