Плити електричні

Плити електричні

Плита електрична ПЕ-2 без жарочної шафи
10 300грн
Стільниця та каркас - нержавіюча сталь, бокові панелі з полімерним покритттям.  Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах г..
Стільниця та каркас - нержавіюча сталь, бокові панелі з полім...
Плита електрична ПЄ-2 з жарочною шафою
14 700грн
Столешня та каркас зроблені з нержавіючої сталі, бокові панелі з чорного металу з полімерним покриттям.  Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний базової комплектації плити - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, ту..
Столешня та каркас зроблені з нержавіючої сталі, бокові панел...
Плита електрична ПЄ-4 без шафи жарочної
16 000грн
Cтолешня та каркас- нержавіюча сталь, бокові панелі з полімерним покриттям.Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах г..
Cтолешня та каркас- нержавіюча сталь, бокові панелі з по...
Плита електрична ПЄ-4Ш  з жарочною шафою
23 100грн
Стільниця та каркас зроблені з нержавіючої сталі, передня та бокові панелі виконанні - чорний метал з полімерним покриттям.  Кількість деко 2шт., євростандарт гастроємності Gn1/1. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК, під за..
Стільниця та каркас зроблені з нержавіючої сталі, передня та ...
Плита електрична ПЄ-6 без жарочної шафи
24 400грн
Стільниця та каркас зроблені з нержавіючої сталі, передня та бокові панелі виконанні - чорний метал з полімерним покриттям. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК.  Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкуванн..
Стільниця та каркас зроблені з нержавіючої сталі, передня та ...
Плита електрична ПЄ-6Ш з шафою жарочною
32 400грн
Зроблена стільниця та каркас-нержавіюча сталь, бокові панелі з полімерним покритттям.  Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у зак..
Зроблена стільниця та каркас-нержавіюча сталь, бокові панелі ...
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
Плити електричні