en ua ru
en ua ru

Меблі для шкільної їдальні

Уточнити Пошук

Табуретка на металевому каркасі
327грн
Табуретка на металевому каркасі, гнуті ніжки. ДСП ламінована, ПВХ-1,0 мм. Габаритні розміри: 310х310х440 мм. Виріб на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів сірого або зеленого кольорів. ..
Табуретка на металевому каркасі, гнуті ніжки. ДСП ламінован...
Стіл для їдалень квадратний 4-місний
1 584грн
Стіл для ідалень квадратний 4-місний. Габаритні розміри: 900х900х760 мм. Труба квадратна 25х25 мм. Порошкова фарба зеленого або сірого кольорів. Столешня ДСП ламінована 18 мм, ПВХ - 2 мм. ..
Стіл для ідалень квадратний 4-місний. Габаритні розміри: 90...
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Меблі для їдалень

Меблі для їдальні в навчальний заклад

Облаштування меблями закладів громадського харчування є дуже важливим. Меблювання повинно бути зручним, а меблі - якісними, виготовленими з нешкідливих матеріалів тощо. Критеріїв настільки багато, що були розроблені спеціальні Гости, що затверджують особливо важливі моменти – які саме столи, стільці та лави можна використовувати в цьому приміщенні:

 • Якісні, витривалі
 • Вироблені з якісних нетоксичних матеріалів
 • Комфортні
 • Гарні
 • Прості у догляді
 • Стійкі до фізичних впливів

Один з найважливіших пунктів – використання для меблів такого типу якісних матеріалів. Використання токсичних, неякісних матеріалів дуже шкідливо, а в закладах харчування – це взагалі неприпустимо. Недотримання правил та норм можуть привести до масового отруєння та алергічних реакції.

Поверхня меблі для їдалень та інших закладів громадського харчування повинна бути стійкою до вологого прибирання і використання миючих засобів, бо в цьому приміщенні вологе прибирання проводиться дуже часто. Якщо поверхня меблів нестійка до вологи – столи та стільці дуже швидко стануть негарними. Але для дитячих закладів харчування є ще декілька «питань:

 1. Меблі повинні відповідати віку школярів (зросту, вазі), їх потрібно підбирати правильної висоти, або купувати конструкції, що мають здатність трансформуватись (регулюються по висоті). В деяких навчальних закладів зонують місця харчування молодших школярів, та дітей старшого віку, або навіть роблять окремі їдальні для школярів різного віку.
 2. Запас міцності для виробів, що використовуються у дитячих закладах – завищений. Це робиться тому, що стільці та столи у шкільній їдальні можуть стати «учасниками» ігор та бешкетування малечі.

Шкільні їдальні, це теж заклади громадського харчування, але формування навколишнього простору у цих приміщеннях ще важливіше, бо харчуються тут діти, школярі. Також можна сказати, що шкільна їдальня – це не просто місце, де приймають їжу. Школярі переключаються з навчання на відпочинок. Під час перерв тут їдять, знайомляться та спілкуються, відпочивають, а після уроків тут можуть навіть проводитися деякі позакласні заходи – ярмарки, виставки дитячої творчості, святкування тощо. В цьому приміщенні продовжується шкільне життя, а також певним чином проходить частина позакласної роботи.

Якісні, сучасні та гарні меблі для шкільної їдальні – важливі. Не знаєте, де такі придбати? У меблевому об’єднанні «Цвях» випускають саме такі меблі!

Які купити меблі для шкільних їдалень?

Сучасна промисловість пропонує багато варіантів меблювання для шкільних їдалень. Столи, лави та стільці для закладів дитячого харчування розрізняються якості, зовнішньому вигляду і звісно, по цінам. Але не завжди найдорожчі варіанти – найліпші. Придбати якісні меблі для шкільної їдальні за доступними цінами можливо.

Плануючі комплектування для шкільних їдалень зверніть увагу на вітчизняного виробника мебель для навчальних закладів «Цвях». Продукція «Цвях» не поступається по якості і зовнішньому вигляду імпортним виробникам, але має конкурентні ціни. Українська марка «Цвях» вже багато років пропонує громадянам України якісну продукцію по доступним цінам, оптовим покупцям та постійним клієнтам – приємні знижки. Меблі для шкільної їдальні в Україні від «Цвях» - це відмінний вибір.

В каталозі «Цвях»:

 • Каркасні прямокутні столи для шкільних їдалень на чотири місця, шість місць
 • Квадратні чотиримісні столи
 • Двомісні та тримісні лави
 • Стільці та табурети
 • Комплекти меблі для їдальні в навчальний заклад

Як підібрати меблі для їдальні в навчальний заклад?

Вибираючи меблі для їдальні в навчальний заклад потрібно чітко розуміти – яку кількість дітлахів потрібно буде розмістити одночасно, та скільки квадратних метрів під це є. Існують стандартні схеми меблювання подібних закладів, але можливі і індивідуальні інтерні рішення. В меблевому об’єднанні «цвях» подбали про широкий вибір моделей, які задовольнлять найвибагливішого покупця.

Найпоширеніші меблеві комплекти для шкільної їдальні – чотиримісні та шестимісні столи з відповідною кількістю стільців або лав. Їх можна ставити окремо один від одного, або вистроювати довгі ряди «ялинкою», п-образні, г-образні тощо. Варіантів безліч.

Квадратні столи, чи прямокутні, лави чи стільці – тут вже вирішувати вам. Вважається, чо комплекти з прямокутними шестимісними столами займають менше місця, але і квадратними столами можна красиво і компактно меблювати шкільну їдальню. При певній економії простору можна використати ще більш компактні по розмірам варіанти меблювання та меблеві комплекти-трансформери, але вони нерідко виявляються менш зручними.

Меблеве об’єднання «Цвях» пропонує меблі для шкільних їдалень України по доступним цінам. Наша продукція відрізняється:

 1. Міцністю
 2. Дотриманням всіх норм безпеки
 3. Виготовлена з якісних екологічних матеріалів
 4. Проста у догляді та в експлуатації
 5. Витривала, має довгий термін використання

Звертайтеся до нашого інтернет-магазину – гарантуємо якісні товари, доступні ціні та ввічливих продавців.