en ua ru
en ua ru

Стільці та лавочки для садка

Дитячий дерев'яний стільчик
560грн
Дитячий дерев'яний стільчик - це необхідний предмет меблів для дитячої кімнати або дитячого садка. Наш стільчик має зручну спинку, яка забезпечить опору спині малюка під час сидіння. Конструкція складається на 100% з дерево бука. Міцний і крас..
Дитячий дерев'яний стільчик - це необхідний предмет меблів...
Стілець дитячий
300грн
Стілець дитячий ISO Ростова група №2, розміри 280х290х300 мм Каркас - кругла труба діаметром 16 мм, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів. Можливі кольори: салатовий, жовтий, сірий. Спинка та сидіння виконане з гнут..
Стілець дитячий ISO Ростова група №2, розміри 280х290х300 ...
Стілець дитячий Т-подібний
540грн
Стілець дитячий Т-подібний на квадратній трубі, регулюється на ростові групи №1-3 Габаритні розміри : 310х315х300-380 мм. Висота сидіння : Н-300 - 380 мм. Каркас виготовляється з квадратної металевої труби 20х20 мм и 25х25 мм товщиною 1,2..
Стілець дитячий Т-подібний на квадратній трубі, регулюється...
Лава дитяча для роздягальні
500грн
Габаритні розміри1200х300х300 мм., кути заокруглені. При виготовленні використовується ДСП ламінована 16 мм. ПВХ - 1,0 мм. ..
Габаритні розміри1200х300х300 мм., кути заокруглені. При ви...
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)
Стільці та лави

Стільці для дитячого садка

У дитячому садку малеча проводить дуже багато часу. Під час перебування у дитячому закладі дитина навчається, грає, їсть та бачить сни під час денного відпочинку. У садочку відбувається багато важливих відкриттів, дітлахи заводять перших друзів та навчаються взаємодіяти з своїми однолітками.

Меблі, у тому числі і стільці для дитячого садка, дуже важливі. Завдяки правильно організованому навколишньому простору малечі буде набагато краще, комфортніше та приємніше. У правильно оформленому приміщенні, що пристосовано під усі потреби дітей, краще – гратися, навчатися, товаришувати, а чекати батьків набагато веселіше.

Стільці для дитячого садочка – важливий елемент меблювання дитячого закладу. Вони повинні бути гарними, зручними та безпечними для малечі, та виробленими за спеціально встановленими ГОСТами. Виробниче об’єднання «Цвях» дотримується усіх гостів, та виготовляє якісні дитячі меблі за доступними цінами.

Які купити стільці для дитячого садка?

Стільці для садка від меблевого об’єднання «Цвях» виготовляються різних видів та конфігурацій. Найважливіші вимоги до дитячих стільців:

  • Безпечність
  • Міцність та зносостійкість
  • Дотримання ортопедичних вимог
  • Гарний зовнішній вигляд

Безпечні дитячі меблі, це такі, що витримають не тільки вагу малих бешкетників, але й їхні пустощі та веселощі. Дитина в процесі гри може налетіти на стілець, впустити його на підлогу, або впустити щось на нього. Якщо стілець поламається, дитина може налякатись, або навіть отримати травму, а це – неприпустимо. Тому ми закладаємо підвищені вимоги міцності до цих виробів, використовуючи міцні каркаси та якісні матеріали.

Також дуже важливим є використання екологічних складників. Неприпустимо використання шкідливих токсичних лаків та фарб, ті інших неякісних матеріалів. Використання неякісної деревини або інших шкідливих матеріалів може вплинути на самопочуття дитини, або навіть викликати хворобу.

До стільців висувається ще деяка кількість вимог, щодо їх ортопедичних властивостей. Дошкільник перебуває у активній фазі росту, тому неякісний стілець з неортопедичною спинкою може послужити приводом до неприємних наслідків. Після довгого сидіння на неортопедичному стільці в дітей з’являюся болі в спині, або розвівається викривлення хребта. Малечі погано сидиться, увага розсіяна а настрій зникає, як наслідок – і малювати і рахувати на таких стільцях погано. Виробниче об’єднання «Цвях» враховує такі відмінності дитячої будови і випускає дитячі стільці, що відповідають усім вимогам і ГОСТам. На якісних стільцях – і вчитися гарніше, і їжа смачніша.

Лавочки для дитячого садка

У дитячому садочку для сидіння використовуються не тільки стільці, але й лави. Лавочки для садка теж повинні відповідати ГОСТам і бути безпечними для дітей, але до них висувається трохи менше вимог, ніж до стільців. Лавочки для садка повинні бути:

  • Міцними
  • Виконаними з безпечних екологічних матеріалів
  • Нетравматичними – без гострих кутів та заноз
  • Гарними

Як правило, лавочки розраховані для сидіння від трьох до п’яти дітлахів. Конструкція лав – проста, раціональна і дуже зручна. Ця деталь інтер’єру – мобільна, лавочку легко пересунути з місця на місце для зонування простору або інших потреб.

Лави використовують у дитячих садочках для таких приміщень, як спортивна зала або роздягальня. Лавочки не призначені для довгого сидіння, а тільки для того, щоб тимчасово присісти під час одягання або стомившись від спортивних вправ тощо. Лави також можуть використовувати у музичних залах або на вуличній площадці для прогулянок.

Лави від виробничого об’єднання «Цвях» вироблені з натуральних матеріалів, які є не токсичними та нешкідливими для дитячого здоров’я. Кути округлені, нема гострих ребер та скабок. Висота моделей розрахована на дитячій зріст. За лавочками легко доглядати, бо вони мають спеціальну обробку матеріалу – поверхня лав водотривка, не вбирає запахи та бруд. Лаву можна просто протерти м’якою тканиною – і вона вже чиста.

Якісні дитячі меблі від ВО «Цвях»

Усі дитячі меблі від виробничого об’єднання «Цвях» - стільці, лава, столи, шафи та інше, відповідають усім вимогам до дитячих меблів. «Цвях» - вітчизняний виробник, і саме тому чудова якість наших виробів доповнюється конкурентними цінами. Купуючи дитячі меблі напряму від виробника можна значно заощадити! Замовляйте стільці, столи, лави та інші дитячі меблі на нашому офіціальному сайті.

В ВО «Цвях» раді усім покупцям! В нас можна замовити тільки один стілець або лаву, чи зробити великий оптовий заказ і отримати оптову знижку. Чекаємо на ваш дзвінок!