en ua ru
en ua ru

Крісла, лави та стільці для актового залу

М'яке крісло для актового залу "Аскет"
1 402грн
Крісло в конференц-зал Аскет використовуються для обладнання зон очікування, конференц і актових залів. Крісла Аскет є секційними. Стійка крісел універсальна, тобто її не потрібно кріпити до підлоги, що дозволяє легко переміщати секції. Каркас крі..
Крісло в конференц-зал Аскет використовуються для обладнання...
Крісло для актового залу 3-секційне Аліса без підлокітників
3 000грн
Тканина або шкірзам.Виріб на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів зеленого, сірого, або чорного кольорів. Спинки та сидіння виготовляються з фанери з м’якою підкладкою. Обтягується шкірзамінником або т..
Тканина або шкірзам.Виріб на металевому каркасі, покриття на...
КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ УНІВЕРСАЛ "КЛАСИК"
1 736грн
Крісла Класик використовуються для обладнання зон очікування, конференц і актових залів. Крісла Класик є секційними. Стійка крісел універсальна, тобто її не потрібно кріпити до підлоги, що дозволяє легко переміщати секції. Каркас крісел складаєтьс..
Крісла Класик використовуються для обладнання зон очікування...
Крісло для актового залу 3-секційне Аліса з підлокітниками
3 300грн
Тканина або шкірзамінник. Виріб на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів зеленого, сірого, або чорного кольорів. Спинки та сидіння виготовляються з фанери з м’якою підкладкою. Обтягується шкірзамінн..
Тканина або шкірзамінник. Виріб на металевому каркасі, ...
280 КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ М'ЯКЕ (3 МІСНЕ) ТКАНИНА
4 362грн
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (тканина) Габаритні розміри: 1550х510х800 мм. Каркас – квадратна/прямокутна металева труба розміром 20х20/25х25/40х25 мм, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів. Спинка та сидінн..
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (тканина) Габари...
233 Крісло для актового залу м'ягке (3 місне) 1550х510х800 мм (шкірзам)
4 638грн
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (шкірзамінник) Габаритні розміри: 1550х510х800 мм. Каркас – квадратна/прямокутна металева труба розміром 20х20/25х25/40х25 мм, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів. Спинка та с..
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (шкірзамінник) Г...
Лава напівм'яка
1 260грн
Лава напівм'яка призначена для обладнання їдалень, поліклінік, холів, вестибюлів, шкільних роздягалень та інших зон очікування. Лава універсальна складається з каркаса (труба металева квадратна 20 × 20 мм, товщина стінки не менше 1 мм, пофарбован..
Лава напівм'яка призначена для обладнання їдалень, поліклінік...
Стілець напівмякий iso шкірзам
858грн
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - шкірзам. Стілець простий, практичний, надійний, зручний. Міцна зварена рама, пофарбована порошковою фарбою чорного кольору. Сидіння і спинка з міцної гнутой фанери, покритої поролоном і шкірзамом...
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - шкірзам. ...
Стілець напівмякий iso тканина
858грн
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - тканина. Стілець простий, практичний, надійний, зручний,. Міцна зварена рама, пофарбована порошковою фарбою чорного кольору. Сидіння і спинка з міцної гнутой фанери, покритої поролоном і тканиною...
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - тканина. ...
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)
Крісла, лави та стільці для актового залу