en ua ru
en ua ru

Крісла та стільці для актового залу

КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ М'ЯГКЕ "АСКЕТ"
1 350грн
Крісло в конференц-зал Аскет використовуються для обладнання зон очікування, конференц і актових залів. Крісла Аскет є секційними. Стійка крісел універсальна, тобто її не потрібно кріпити до підлоги, що дозволяє легко переміщати секції. Каркас крі..
Крісло в конференц-зал Аскет використовуються для обладнання...
КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ М'ЯКЕ ТКАНИНА/ ШКІРЗАМ.
720грн
Виріб на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів зеленого, сірого, або чорного кольорів. Спинки та сидіння виготовляються з фанери з м’якою підкладкою. Обтягується шкірзамінником або тканиною коричневого,..
Виріб на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням по...
КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ УНІВЕРСАЛ "КЛАСИК"
1 680грн
Крісла Класик використовуються для обладнання зон очікування, конференц і актових залів. Крісла Класик є секційними. Стійка крісел універсальна, тобто її не потрібно кріпити до підлоги, що дозволяє легко переміщати секції. Каркас крісел складаєтьс..
Крісла Класик використовуються для обладнання зон очікування...
КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ М'ЯКЕ ТКАНИНА/ ШКІРЗАМ. З ПІДЛОКОТНИКАМИ "АЛІСА"
840грн
Виріб на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів зеленого, сірого, або чорного кольорів. \ Спинки та сидіння виготовляються з фанери з м’якою підкладкою. Обтягується шкірзамінником або тканиною коричневого..
Виріб на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням по...
280 КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ М'ЯКЕ (3 МІСНЕ) ТКАНИНА
3 950грн
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (тканина) Габаритні розміри: 1550х510х800 мм. Каркас – квадратна/прямокутна металева труба розміром 20х20/25х25/40х25 мм, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів. Спинка та сидінн..
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (тканина) Габари...
233 Крісло для актового залу м'ягке (3 місне) 1550х510х800 мм (шкірзам)
3 850грн
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (шкірзамінник) Габаритні розміри: 1550х510х800 мм. Каркас – квадратна/прямокутна металева труба розміром 20х20/25х25/40х25 мм, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів. Спинка та с..
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (шкірзамінник) Г...
Стілець напівмякий iso шкірзам
680грн
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - шкірзам. Стілець простий, практичний, надійний, зручний. Міцна зварена рама, пофарбована порошковою фарбою чорного кольору. Сидіння і спинка з міцної гнутой фанери, покритої поролоном і шкірз..
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - шкір...
Стілець напівмякий iso тканина
680грн
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - тканина. Стілець простий, практичний, надійний, зручний,. Міцна зварена рама, пофарбована порошковою фарбою чорного кольору. Сидіння і спинка з міцної гнутой фанери, покритої поролоном і ткан..
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - ткан...
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)
Крісла та стільці для актового залу