en ua ru
en ua ru

Крісла, лави та стільці для актового залу

КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ М'ЯГКЕ "АСКЕТ"
1 402грн
Крісло в конференц-зал Аскет використовуються для обладнання зон очікування, конференц і актових залів. Крісла Аскет є секційними. Стійка крісел універсальна, тобто її не потрібно кріпити до підлоги, що дозволяє легко переміщати секції. Каркас крі..
Крісло в конференц-зал Аскет використовуються для обладнання...
КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ М'ЯКЕ ТКАНИНА/ ШКІРЗАМ.
3 000грн
Виріб на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів зеленого, сірого, або чорного кольорів. Спинки та сидіння виготовляються з фанери з м’якою підкладкою. Обтягується шкірзамінником або тканиною коричневого,..
Виріб на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням по...
КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ УНІВЕРСАЛ "КЛАСИК"
1 736грн
Крісла Класик використовуються для обладнання зон очікування, конференц і актових залів. Крісла Класик є секційними. Стійка крісел універсальна, тобто її не потрібно кріпити до підлоги, що дозволяє легко переміщати секції. Каркас крісел складаєтьс..
Крісла Класик використовуються для обладнання зон очікування...
КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ М'ЯКЕ ТКАНИНА/ ШКІРЗАМ. З ПІДЛОКОТНИКАМИ "АЛІСА"
3 300грн
Виріб на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів зеленого, сірого, або чорного кольорів. \ Спинки та сидіння виготовляються з фанери з м’якою підкладкою. Обтягується шкірзамінником або тканиною коричневого..
Виріб на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням по...
280 КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ М'ЯКЕ (3 МІСНЕ) ТКАНИНА
4 230грн
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (тканина) Габаритні розміри: 1550х510х800 мм. Каркас – квадратна/прямокутна металева труба розміром 20х20/25х25/40х25 мм, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів. Спинка та сидінн..
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (тканина) Габари...
233 Крісло для актового залу м'ягке (3 місне) 1550х510х800 мм (шкірзам)
4 230грн
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (шкірзамінник) Габаритні розміри: 1550х510х800 мм. Каркас – квадратна/прямокутна металева труба розміром 20х20/25х25/40х25 мм, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів. Спинка та с..
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (шкірзамінник) Г...
Лава напівм'яка
1 260грн
Лава напівм'яка призначена для обладнання їдалень, поліклінік, холів, вестибюлів, шкільних роздягалень та інших зон очікування. Лава універсальна складається з каркаса (труба металева квадратна 20 × 20 мм, товщина стінки не менше 1 мм, пофарбован..
Лава напівм'яка призначена для обладнання їдалень, поліклінік...
Стілець напівмякий iso шкірзам
1 020грн
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - шкірзам. Стілець простий, практичний, надійний, зручний. Міцна зварена рама, пофарбована порошковою фарбою чорного кольору. Сидіння і спинка з міцної гнутой фанери, покритої поролоном і шкірзамом...
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - шкірзам. ...
Стілець напівмякий iso тканина
1 020грн
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - тканина. Стілець простий, практичний, надійний, зручний,. Міцна зварена рама, пофарбована порошковою фарбою чорного кольору. Сидіння і спинка з міцної гнутой фанери, покритої поролоном і тканиною...
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - тканина. ...
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)
Крісла, лави та стільці для актового залу