en ua ru
en ua ru

Дошки аудиторні

Уточнити Пошук

Дошка магнітна
4 200грн
Шкільна дошка– невід’ємний атрибут при вмеблюванні шкільних класів, навчальних аудиторій, лекційних кімнат, залів для нарад на підприємствах. Доволі часто такі дошки використовують, як дитячі меблі для зберігання малюнків та інших важливих для діт..
Шкільна дошка– невід’ємний атрибут при вмеблюванні шкільних ...
Фліпчарт крейда/маркер на тринозі
2 300грн
Шкільна дошка– невід’ємний атрибут при вмеблюванні шкільних класів, навчальних аудиторій, лекційних кімнат, залів для нарад на підприємствах. Доволі часто такі дошки використовують, як дитячі меблі для зберігання малюнків та інших важливих для діт..
Шкільна дошка– невід’ємний атрибут при вмеблюванні шкільних ...
Дошка коркова
750грн
Пробковая інформаційна дошка офісна. Поверхня дошки для оголошень виконана з натуральної пробки. Алюмінієва рама має пластмасові куточки з отворами для кріплення дошки до стіни в чотирьох точках. Можливе горизонтальне або вертикальне кріплення. П..
Пробковая інформаційна дошка офісна. Поверхня дошки для ого...
Дошка обертова
4 500грн
Двостороння дошка на колесах дозволяє збільшити робочу поверхню в два рази в порівнянні з традиційною дошкою, яка монтується на стіну. Дошка легко повертається на 360 градусів. Надійний фіксатор нахилу. Обидві робочі поверхні дошки являють собою с..
Двостороння дошка на колесах дозволяє збільшити робочу повер...
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)
Дошки аудиторні

Найвідоміша аудиторна дошка – це шкільна. Такі можна зустріти у всіх навчальних закладах України. Але насправді можливості використання цього предмету набагато ширші.

На сьогоднішній момент звична дошка для написів та заміток існує у багатьох видах:

 • дошки для малювання крейдою
 • маркерні
 • магнітні
 • фліпчарти
 • з корковою поверхнею
 • інтерактивні (електронні)
 • комбіновані (мають кілька якостей)

Крім того, дошки бувають великими та маленькими, можуть бути повішані на стіну або стояти на підставці. Дошки відрізняються кольором, формою та конструкцією. Так само різняться вони і по призначенню та способу використання. Крім навчання дошки аудиторні купити можна для багатьох інших цілей.

Сфери використання аудиторної дошки

Сфера використання такого товару, як аудиторна дошка, охоплює практично всі існуючі області діяльності. Зустріти її можна буквально на кожному кроці. Спектр використання цього предмету – від ясельної групи дитячого садочка, до статусного кабінету начальника великої корпорації.

У кожній сучасній установі має бути присутня хоча б одна подібна річ – настінна або переносна. Для чого ж вона необхідна в дійсності? В першу чергу ефект від її використання дасть можливість підвищити рівень засвоєння обговорюваного матеріалу, також можна розмістити оголошенні або наголосити на дечому.

Дошки аудиторні використовуються:

 • Шкільна аудиторна дошка – незамінний помічник вчителя або викладача вищого навчального закладу. На шкільній крейдовій дошці вчитель пише тему занять, важливі тези або використовує цей предмет, як спосіб перевірки знань – викликаючи учнів «До дошки».
 • На підприємствах вона використовується для проведення планерок та засідань. На дошці зручно почепити плакат або роздруківку з цінною інформацією, зробити запис.
 • В особистих кабінетах такі предмети використовують для особистих заміток або нагадувань.
 • В кафе та ресторанах на ній пишуть акційні пропозиції, блюдо дня або повсякденне меню.
 • На кухні в звичайній квартирі така дошка може бути використана для особистих послань членам родини або списку покупок, наприклад.

Найсучаснішими аудиторними дошками вважаються інтерактивні дошки. З поміж інших, вони найзручніші та ще, як не дивно - найдорожчі. Інтерактивна дошка може бути автономним комп’ютерним пристроєм, або мати якості сенсорного екрану, який потрібно підключати до ноутбуку або іншого автономного пристрою. На цій дошці можна не просто розмістити інформацію, але ще й показати зображення, відео або вийти у мережу інтернет з її необмеженими властивостями. Це вже не просто дошка, а інноваційний прилад, використовувати який можна у багатьох сферах. Єдині мінуси такого придбання – ціна, яка не відрізняється доступністю і невелика кількість моделей для вибору.

Дошки для аудиторій на відміну від офісних та побутових вирізняються більшою консервативністю. Частіш за все вони великі та кріпляться на стіну а поверхня їх призначена – для використання крейди або маркерів, іноді поверхня - магнітна. Кольори зазвичай – зелений, чорний або білий (для маркерів). Придбання такої дошки – доступне за ціною, а вибір – досить великий.

В офісах найчастіше використовують флипчарти та невеличкі дошки на підставка. Ці вироби часто різнокольорові, різних форм та з широким спектром властивостей – магнітна поверхня, можливість використання крейди та маркерів, обертові властивості.

Де купити дошки для аудиторій?

Купуючи дошки для аудиторій, кафе або офісу завжди хочеться придбати найкращій виріб за найнижчою ціною. Чи можна цього домогтися? Принаймні зекономити – цілком можливо!

 1. Ціни на аудиторні дошки теж можуть значно відрізнятись в залежності від властивостей товару та кількості функцій. Збираючись купити аудиторну дошку зробіть аналіз якостей, які вам знадобляться від цього предмету. Таким чином не доведеться переплачувати за ті властивості, які ви не будете використовувати.
 2. Зверніть увагу на вітчизняних виробників, зокрема – на меблеве об’єднання «Цвях». Якість сучасних Українських меблів – на належному рівні, а цінова політика набагато гнучкіше та привабливіше
 3. Купуйте напряму у виробника, а не через «перекупів». Придбавши дошки аудиторні в Україні через інтернет напряму у виробника ви не оплачуєте комісію посереднику, транспортні розходи та багато чого іншого. В результаті – товар гарний та якісний, а ціна набагато нижча, ніж у роздрібному магазині.

Купити дошки аудиторні в Україні напряму від виробника оптом – ще більш вигідно. Вам можуть навіть запропонували додаткові знижки або безкоштовну доставку. Наприклад, виробниче об’єднання «Цвях» пропонує дуже привабливі умови для оптових та постійних покупців. Звертайтеся та впевніться власноруч.