en ua ru
en ua ru

Столи для садочка

Стіл антисколіозний 1-місний
1 152грн
Стіл учнівський 1-місний з полицею 600х500х520-640 мм. Регулюємий по висоті антисколіозний Каркас - металевий з квадратної труби, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів зеленого, сірого кольорів Столешня - ДСП ламінована -..
Стіл учнівський 1-місний з полицею 600х500х520-640 мм. Регул...
Стіл дитячий 2-місний з шухлядами, регульований по висоті 500/560/620/680
1 998грн
Дитячий стіл 2-місний з шухлядами, регулюється по висоті 500/560/620/680 мм.Стіл виготовляється з кольорового ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Кромкується крайковою стрічкою ПВХ 1 мм та 0,5 мм кольору "алюміній". Стільниця має заокруглені кути. Дно..
Дитячий стіл 2-місний з шухлядами, регулюється по висоті 500/...
Стіл дитячий квадратний натуральне дерево
1 440грн
Стіл дитячий квадратний Стіл дитячий квадратної форми, з натурального дерева БУК та ДСПДСП не больше от 1,6 до 1,8 см.Розміри дитячого стола: 700х700х460/520/580мм.Висота регулюється (накладки на ніжки)...
Стіл дитячий квадратний Стіл дитячий квадратної форми, з...
Стіл дитячий квадратний натуральне дерево бук
1 680грн
Стіл дитячий квадратний Стіл дитячий квадратної форми, з натурального дерева БУКРозміри дитячого стола: 700х700х460/520/580мм.Висота регулюється (накладки на ніжки)...
Стіл дитячий квадратний Стіл дитячий квадратної форми, з...
Стіл дитячий прямокутний натуральне дерево бук
1 800грн
Стіл дитячий прямокутнийСтіл дитячий прямокутної форми, з натурального дерева бук.Розміри: 1200х500х460/520/580мм.Висота регулюється (накладки на ніжки)...
Стіл дитячий прямокутнийСтіл дитячий прямокутної форми, з нат...
Стіл дитячий трапецієподібний натуральне дерево бук
1 680грн
Стіл дитячий трапецеподібнийСтіл дитячий трапецеподібної форми, з натурального дерева бук.Розміри: 1200х500х460/520/580мм.Висота регулюється (накладки на ніжки)...
Стіл дитячий трапецеподібнийСтіл дитячий трапецеподібної форм...
Стіл дитячий прямокутний з регулюванням по висоті
984грн
Стіл дитячий з регулюванням по висоті, прямокутний, 1200х500х460/520/580 мм. Каркас столу виготовлений з круглої труби діаметром 25 мм, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів. Можливі кольори каркасу: салатовий, жовтий, сір..
Стіл дитячий з регулюванням по висоті, прямокутний, 1200х500...
Стіл дитячий трапецеподібний
972грн
Регулюємий по висоті, зростових груп №1, 2, 3, стільниця із заокругленнями 1100х520х460 - 580 мм. ДСП ламінована, фасади - ПВХ- 1,0 мм. Каркас столу виготовлений з круглої труби діаметром 25 мм, покриття нанесене напиленням порошкових полімерни..
Регулюємий по висоті, зростових груп №1, 2, 3, стільниця із ...
Стіл дитячий 6-кутний
1 680грн
Стіл дитячий 6-кутний з регулюванням по висоті на ростові групи №1-3, розмір 1180х1040х460-580 мм., фасади - ПВХ- 1,0 мм. Каркас столу виготовлений з круглої труби діаметром 25 мм, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів. Мо..
Стіл дитячий 6-кутний з регулюванням по висоті на ростові гр...
Показано з 1 по 9 із 15 (всього 2 сторінок)
Столи дитячі

З самого народження, під час нашого зростання і дорослішання, на всіх етапах нашого життя, в кожній галузі, у всіх установах - нас супроводжують меблі. Основні елементи меблів це стіл, стілець, шафа і ліжко. Звичайно дитячі меблі істотно відрізняється від дорослої. При виготовленні дитячих та підліткових меблів необхідно враховувати безліч чинників.

Дитячі столи для садка повинні відрізнятися по конструкції і формі. Також дитячи столики часто бувають на регулюванні і їх можна підіймати-опускати, підганяючи під зріст та потреби дитини.

Дитячі меблі потрібні для будь якого дитячого закладу – державного чи приватного дитячого садка, студій з розвитку дитячої творчості на інших профільних дитячих установ. До дитячих меблів, зокрема і до столів висувається ряд жорстких вимог. Адже ж від навколишньої обстановки та меблювання залежить не тільки комфорт дітей, але і здоров’я. Також це може впливати на якість засвоєння знань і навіть на апетит дитини.

Дитячі столи для садка: параметри вибору

Які мають бути столи для садочка? На перший погляд очевидно такі фактори вибору. Столи для дитячого дошкільного закладу мають бути:

 • Невеличкими – під зріст дитини

  Розмірі столів підбирають під вік дитини. В ясельну групу купляють зовсім маленькі, а в молодшу – вже побільше. Найзручніший варіант – розсувні меблі, які можуть «зростати» разом із дітьми, потроху розсуваючись.

 • Гарними – діти люблять усе яскраве та гарне. Займатися, чи обідати за ошатним привабливим столом набагато приємніше

  Діти дуже велике значення приділяють зовнішній красі речей. В затишному та гарно мебльованому садочку дітвора буде більш весела та щаслива, знання будуть засвоюватися краще а маму чи тата чекати буде набагато веселіше.

 • Зручними

  Зручний стіл має бути відповідним до зросту дитини, бути достатнім за розміром стільниці – щоб усе необхідне вмістилося, а також – з приємних на дотик нетравматичних матеріалів. Також до параметрів зручності можна віднести – нахил для столів для навчання та наявність поличок або гачків для речей, та інші дрібниці для комфортного організування простору.

Безпечні столи для дитячого садка

Розмір та зручність це не єдині важливі фактори, які потрібно враховувати, вибираючи столи для дитячого садка. Не менш важлива – безпека дітей. Безпека складається із:

 • нетравматичності
 • якості
 • екологічності

Нетравматичними меблями можна назвати ті, що не оставляють заноз, не мають гострих кутів та витривалі до падінь, штовханини і інших раптових навантажень. Адже малі бешкетники у будь-який момент можуть розпочати активні ігри чи штовханину поряд із столом. В процесі поломки дитина може сама травмуватися гострим кутом, або завдати шкоди оточуючим. Тому для дитячих меблів закладаються дуже великі вимоги по міцності матеріалів – адже вони повинні не тільки витримати вагу дитини, але і «пережити» вся забавки та ігри.

Тому всі меблі для дитячих закладів виготовляють за спеціальними ГОСТами. Меблі, які ми виготовляємо під дитячи садки не «розлетяться» при падінні, мають округлі кути і витримають все, що вигадають малі бешкетники. Також не допускається використання красок та лаків з небезпечними випарами, і взагалі, використання неякісних матеріалів для будь якої деталі дитячих меблів.

Крім того, робочі поверхні столів повинні бути світло-матовими, стійкими до теплій воді і миючих засобів. Столи мають бути встановлені поблизу світло несучої стіни при обов'язковому лівосторонньому освітленні робочого місця. Відстань між рядами столів повинна бути не менше півметра.

Форма столів для дитячих закладів

Столи в дитсадках та інших дошкільних закладах використовують за різними призначеннями. За столами дітки їдять, грають в настільні ігри або займаються малюванням, вивчають грамоту, вчаться рахувати та пізнають загадки інших наук.

Столи для дитячих закладів відрізняються різноманіттям. Вони можуть бути статичними. Або регульованими по висоті. Є столи, що призначені для однієї дитини, такі що розраховані на двох. Є столи що становлять самостійний столик на одну дитину, і збираючись до купи утворюють квадрат, коло або квітку.

 • прямокутні столи
 • круглі
 • трапецевидні столи
 • 6-ти кутні
 • антіскаліозні столи-парти з поличкою і вигином по центру

По кольорам теж великий вибір - яскраво-червоний, сірий, зелений, жовтий, апельсиновий або під колір дерева. Уточнюйте наявність кольорів.

Усі ці столи можна замовити і придбати в нашому інтернет-магазині. Замовляйте дитячі столи для садка в «цвях», ви будете задоволенні якістю, зовнішнім виглядом меблі та ціновою політикою.

Дитячи столи для садка по доступним цінам від виробника

Замовляючи партію столів та інших предметів меблювання для дитячого саду в нашому інтернет магазині, можна добре зекономити. Наші ціни вигідно відрізняються від конкурентів, а якість – не визиває нарікань.

Купити столи для дитячого садка в нашому інтернет-магазині вигідно, бо - безпечно, доступно по ціні і з доставкою. Ми – виробники, і тому можемо запропонувати дуже конкурентні ціни, особливо оптовим замовникам.