Пісочниці, столики і ігрові будиночки

Пісочниці, столики і ігрові будиночки

Пісочниця "Лан"
8 900грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця з кришкою «Лан» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року.Пісочниця виконана з водостійкої фанери в кількості: 4 шт. (бічні), пов'язаних по кутах металевими к..
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця з кришкою «...
Пісочниця "Садочок"
12 200грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Садочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року.Пісочниця виконана з дерев'яної дошки товщиною 30 мм в кількості: 8 шт. (бічні), пов'язаних по кутах метал..
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Садочок» т...
Пісочниця "Човник"
12 800грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Човник» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року.Пісочниця виконана у вигляді човника з дерев'яної дошки товщиною 30 мм в кількості: 7 шт. (бічні), пов'яза..
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Човник» то...
Пісочниця "Казацька чайка"
62 900грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Казацька чайка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року.Матеріали з яких виготовлено обладнання: водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону..
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Казацька ч...
Столик "Пікнік"
4 860грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик “Пікнік” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років.Складається з круглого столу та двох різнобарвних сидінь, які виготовлені із водостійкої фанери товщиною 18 мм,..
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик “Пікнік” торгово...
Столик "Барвінок" New!
6 800грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик “Барвінок” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років.Складається з круглого столу та чотирьох різнобарвних сидінь, які виготовлені із водостійкої фанери товщиною ..
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик “Барвінок” торго...
Столик з грибочком "Мандри" New!
14 860грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик з грибочком “Мандри” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років.Складається з круглого столу та чотирьох різнобарвних сидінь, які виготовлені із водостійкої фанери..
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик з грибочком “Ман...
Столик з лавочками "Доміно" New!
7 600грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик з лавочками “Доміно” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років.Складається з овального столу та двох різнобарвних лавочок, які виготовлені із водостійкої фанери т..
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик з лавочками “Дом...
Ігровий будиночок "Малятко" New!
17 450грн
Будиночок  виготовлений відповідно з ДСТУ.Будиночок " Малятко " торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років.Несучі стовпи будиночку виконані з клеєного бруса перерізом 90х90 мм і мають..
Будиночок  виготовлений відповідно з ДСТУ.Будиночок...
Показано з 1 по 9 із 23 (всього 3 сторінок)
Пісочниці, столики і ігрові будиночки