en ua ru
en ua ru

Пісочниці, столики і ігрові будиночки

Пісочниця "Лан"
8 340грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. П ісочниця з кришкою «Лан» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з водостійкої фанери в кількості: 4 шт. (бічні), пов'язаних по кутах металев..
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. П ісочниця з криш...
Пісочниця "Садочок"
11 850грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочниця «Садочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з дерев'яної дошки товщиною 30 мм в кількості: 8 шт. (бічні), пов'язаних по кутах ме..
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочниця «Садочок...
Пісочниця "Човник"
12 090грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочниця «Човник» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана у вигляді човника з дерев'яної дошки товщиною 30 мм в кількості: 7 шт. (бічні), пов'я..
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочниця «Човник»...
Пісочниця "Казацька чайка"
60 270грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочниця «Казацька чайка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Матеріали з яких виготовлено обладнання: водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шп..
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочниця «Казацьк...
Столик "Пікнік"
4 500грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик “Пікнік” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років. Складається з круглого столу та двох різнобарвних сидінь, які виготовлені із водостійкої фанери товщиною 18 ..
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик “Пікнік” торг...
Столик "Барвінок"
6 600грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик “Барвінок” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років. Складається з круглого столу та чотирьох різнобарвних сидінь, які виготовлені із водостійкої фанери товщин..
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик “Барвінок” то...
Столик з грибочком "Мандри"
13 800грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з грибочком “Мандри” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років. Складається з круглого столу та чотирьох різнобарвних сидінь, які виготовлені із водостійкої фан..
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з грибочком “...
Столик з лавочками "Доміно"
7 200грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з лавочками “Доміно” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років. Складається з овального столу та двох різнобарвних лавочок, які виготовлені із водостійкої фанер..
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з лавочками “...
Ігровий будиночок "Малятко"
16 470грн
Будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ. Будиночок " Малятко " торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років. Несучі стовпи будиночку виконані з клеєного бруса перерізом 90х90 мм і мають округ..
Будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ. Будиночок " Малят...
Показано з 1 по 9 із 23 (всього 3 сторінок)
Пісочниці, столики і ігрові будиночки