en ua ru
en ua ru

Пісочниці, столики і ігрові будиночки

Інтерактивна панель С-117
9 600грн
Вертикальна поверхня виготовлена  з вологостійкої фанери, покритої шаром ґрунту та фарби на водній основі з  додатковою обробкою торців фанери.  Опорні стійки виготовлені з дерева хвойних порід (брус клеєний 90х90мм), покриті ..
Вертикальна поверхня виготовлена  з вологостійкої фанер...
Пісочниця "Лан"
8 900грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. П ісочниця з кришкою «Лан» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з водостійкої фанери в кількості: 4 шт. (бічні), пов'язаних по кутах ме..
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. П ісочниця з криш...
Пісочниця "Садочок"
12 200грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочниця «Садочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з дерев'яної дошки товщиною 30 мм в кількості: 8 шт. (бічні), пов'язаних п..
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочниця «Садочок...
Пісочниця "Човник"
12 800грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочниця «Човник» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана у вигляді човника з дерев'яної дошки товщиною 30 мм в кількості: 7 шт. (бічні), ..
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочниця «Човник»...
Пісочниця "Казацька чайка"
62 900грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочниця «Казацька чайка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Матеріали з яких виготовлено обладнання: водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шп..
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочниця «Казацьк...
Столик "Пікнік"
4 860грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик “Пікнік” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років. Складається з круглого столу та двох різнобарвних сидінь, які виготовлені із водостійкої фанери товщиною 18 ..
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик “Пікнік” торг...
Столик "Барвінок"
6 800грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик “Барвінок” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років. Складається з круглого столу та чотирьох різнобарвних сидінь, які виготовлені із водостійкої фанери товщин..
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик “Барвінок” то...
Столик з грибочком "Мандри"
14 860грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з грибочком “Мандри” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років. Складається з круглого столу та чотирьох різнобарвних сидінь, які виготовлені із водостійкої фан..
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з грибочком “...
Столик з лавочками "Доміно"
7 600грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з лавочками “Доміно” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років. Складається з овального столу та двох різнобарвних лавочок, які виготовлені із водостійкої фанер..
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з лавочками “...
Показано з 1 по 9 із 24 (всього 3 сторінок)
Пісочниці, столики і ігрові будиночки