en ua ru
en ua ru

Корпусні меблі

Уточнити Пошук

(1300) Стінка для дидактичних матеріалів
9 500грн
Габаритні розміри виробу : 3212х404х1806 мм. Виготовляється з якісної ДСП ламінованої 16 мм. Варіанти колірної гами: 1. Бук; 2. Світло-сірі полиці+дверцята жовтого и зеленого кольорів; Поклейка фасадів протиударною кромкою ПВХ - 1 мм, що з..
Габаритні розміри виробу : 3212х404х1806 мм. Виготовляєтьс...
(5141) Стіл письмовий 1-дверний, тумба праворуч Акція!
1 908грн 2 220грн
Стіл письмовий 1-дверний, тумба праворуч Габаритні розміри: 1200х600х750 мм. Виготовлено із ДСП ламінованої 16 мм. Стільниця, двері - ПВХ - 1 мм., стійки, екран, полиця - ПВХ - 0,5 мм. Фурнітура: єврогвинти, мініфікси, ручки меблеві хромов..
Стіл письмовий 1-дверний, тумба праворуч Габаритні розмі...
Вішалка двобічна на металокаркасі
3 560грн
Вішалка двобічна на металокаркасі (22 гачка) Габаритні розміри : 1827х568х1654 мм. Каркас – квадратна металева труба розміром 40х25 мм, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів. Використовується ДСП 18 мм та ПВХ- 0,5мм. ..
Вішалка двобічна на металокаркасі (22 гачка) Габаритні р...
Ліжко 1-спалне із заокругленими кутами
1 980грн
Ліжко 1-спальне, спинки із заокругленими кутами. Матеріал: ДСП ламінована 16мм, ПВХ - 2,0 мм, фасади - ПВХ - 1,0 мм. Габаритні розміри : 1900х700х(610-510) мм. Ніжки ліжка – квадратна металева труба, розміром 25х25 мм, товщиною 1, 2мм; покр..
Ліжко 1-спальне, спинки із заокругленими кутами. Матеріал:...
Тумбочка з трьома шухлядами
1 320грн
Тумбочка на регульованих ніжках з трьома шухлядами Габаритні розміри : 403х403х596 мм. Виготовляється з ДСП - 18 мм. Кришка, фасади шухляди ПВХ - 1 мм. Задня стінка, дно шухляд - ДВП ламінована біла 3 мм. Фурнітура: єврогвинти, мініфікси, ..
Тумбочка на регульованих ніжках з трьома шухлядами Габар...
(277) Стінка для зберігання
23 370грн
Габаритні розміри виробу : 4413х404х2159 мм.Виготовляється з якісної ДСП ламінованої 16 мм.Варіанти колірної гами:1. Бук;2. Світло-сірі полиці+дверцята жовтого и зеленого кольорів;Поклейка фасадів протиударною кромкою ПВХ - 1 мм, що забезпечує..
Габаритні розміри виробу : 4413х404х2159 мм.Виготовляєть...
(5141C) Стіл письмовий 1-дверний, тумба праворуч Акція!
2 340грн 2 500грн
Стіл письмовий 1-дверний, тумба праворуч Габаритні розміри: 1200х600х750 мм. Виготовлено із ДСП ламінованої 16 мм. Стільниця, двері - ПВХ - 1 мм., стійки, екран, полиця - ПВХ - 0,5 мм. Фурнітура: єврогвинти, мініфікси, ручки меблеві хромов..
Стіл письмовий 1-дверний, тумба праворуч Габаритні розмі...
Вішалка двобічна з ДСП
4 630грн
Вішалка двобічна з ДСП (22 гачка) Габаритні розміри : 1783x381х1750 мм. Використовується ДСП 18 мм та ПВХ- 0,5мм. Можливий колір ДСП: бук ..
Вішалка двобічна з ДСП (22 гачка) Габаритні розміри : 17...
Ліжко 1-спальне з металевою сіткою
1 800грн
Ліжко 1-спальне з металевою сіткою, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів сірого кольора. Матеріал: ДСП ламінована 16 мм, ПВХ - 2,0 мм, фасади - ПВХ - 1,0 мм. Металеві ніжки виготовляють з квадратної труби, розміром 25х2..
Ліжко 1-спальне з металевою сіткою, покриття нанесене напиле...
Показано з 1 по 9 із 38 (всього 5 сторінок)
Столи, шафи, ліжка, тумби

Меблеве об’єднання «Цвях» займається виготовленням корпусних меблів для шкіл та дитячих садків з 2001 року. Продукція «Цвях» як тоді, так і зараз – безпечна, доступна, якісна та сучасна.

 • Модельний ряд та функціонал виробів постійно оновлюються у згідності з останніми тенденціями.
 • Виготовлення корпусних меблів відбувається за всіма стандартами та Гостами – з безпечних матеріалів, з міцним каркасом та «без заноз».
 • Доступність ціни досягається правильним підходом до виробництва, відсутністю посередників і зайвих ланок між покупцем та постачальником, а також оптовою закупівлею матеріалів.

Крім того, корпусні меблі для шкіл та садочків виробництва «Цвях» - гарні. Ми використовуємо приємні оку кольори та привабливі конструкції, бо діти так люблять красиве та яскраве.

Безпечні корпсні меблі

Поняття «безпечність» можна сприймати по різному. Але давайте розглянемо – що найважливіше тоді, коли мова йде про дітей. Ми не хочемо, щоб дитина:
 • Травмувалася або забилася об гострий кут
 • Вдихала пари токсичної фарби або лака
 • Викривила хребет або зіпсувала поставу

Безпечність корпусних меблів від «Цвях» - на найвищому рівні. Матеріали та покриття, що використовуються на виробництві – якісні та екологічні. Міцні та стійкі конструкції витримають дитячі бешкетування та раптові заворушення. Завдяки округлим кутам, витривалій конструкції та міцній подобі, навіть при нецільовому використанні, меблі вистоять.

Ще один важливий момент – ортопедичні властивості тих предметів меблювання, за якими діти безпосередньо займаються. Швидке зростання робить дитячий організм дуже вразливим до зовнішніх чинників. Навіть сидіння на стільці неправильного розміру здатні обернутися сколіозом та порушеннями постави назавжди. Якісні дитячі меблі розробляються з урахуванням особливостей побудови дитячого організму та особливих потреб маленьких користувачів. Дитячі меблі повинні бути розраховані на вік та зріст малюка, мати правильний кут нахилу, глибину та таке інше. «Цвях» враховує усі ці дрібниці і виробляє ортопедичні меблі, після яких дітлахам не загрожують проблеми з поставою.

Виробництво корпусних меблів на замовлення

Одна з «фішок» виробничого об’єднання «Цвях» - корпусні меблі на замовлення. Асортимент нашого магазину може задовольнити найвибагливішого покупця, але іноді потрібні унікальні вироби. Корпусні меблі під замовлення купують для класів з складними і інтер'єрними рішеннями, кабінетів особливого призначення (хімії, фізики, кабінетів праці та дитячої творчості), та учнів з особливими потребами.

Конструктори та дизайнери меблевого об’єднання «Цвях» здатні розробити і виробити корпусні меблі на будь-які особливі потреби.

Серед товарів, що пропонує «Цвях»:

 • Вішалки
 • Ліжка
 • Письмові столи
 • Меблеві стінки, пенали та тумби
 • Шафи для одягу та дидактичних матеріалів

Але навіть, якщо серед нашого асортименту немає деяких виробів – їх все одно можна виробити на замовлення. Це можуть бути складні інтер’єрні рішення для дуже малих класів або дизайнерських інтер’єрів. Також на замовлення виготовляються меблі для кабінетів спеціального призначення – кабінетів фізики, хімії, нестандартних гуртків та факультативних занять.

«Цвях» виробляє усі потрібні корпусні меблі для шкіл та дитячих садочків. У разі необхідності придбання великої кількості корпусних меблів для дитячого саду або школи – пропонуємо оптові знижки та особливі пропозиції.

Купувати корпусні меблі від виробника – це вигідно

Виробниче об’єднання «Цвях» - родом з України. Ми цілком розуміємо потреби вітчизняного споживача, а також фінансові можливості шкіл та дитячих садочків. Якісні товари так потрібні для дитячих закладів, та закуповувати дорогі імпортні меблі дитячі садочки та школи не спроможні. А може – і не треба, такі вітчизняні виробники, як «Цвях» пропонують корпусні меблі від виробника відмінної якості і по доступним цінам.

Отримати якісні, гарні меблі за доступною ціною можливо! Купуючи вироби напряму – від виробника, ви значно економите. При схемі «напряму» немає жодних переплат за посередницьку діяльність та інших «накруток». Купуєте собі товари за заводською ціною, по стартових цінах, і радієте.

Ще один секрет «Цвях» - купувати матеріали напряму від постачальника. Це допомагає купити 100% якісні матеріали і зекономити через відсутність посередників.

Наступний секрет – грамотний підхід до виробництва. Сучасне та правильно налагоджене виробництво дозволяє економити на багатьох речах. Економляться матеріали за рахунок відсутності бракованої продукції, менше потребується електрики, робітників на кожної ланці виробництва і т.д.

Купуючи корпусні меблі для дитячого садочка або школи – зверніть увагу на продукцію «Цвях». Виробниче об’єднання пропонує сучасні та гарні корпусні меблі для школи та дитячих садочків.