en ua ru
en ua ru

Шафи для садочка, вішалки, стелажі

Стелаж односторонній
2 970грн
Стелаж односторонній  з ДСП 16 мм.Розмір: 1000х300х2100мм.Колір ДСП: бук...
Стелаж односторонній  з ДСП 16 мм.Розмір: 1000х300х2100м...
Шафа 3-дверна для роздягальні, з лавкою
4 002грн
Шафа дитячий 3-місний для роздягальні, з лавкою.Матеріал: Корпус і полки: ДСП ламінована, товщина 16 мм.Задня стінка: ДВП ламінована біла 3 мм.Фасад обклеєний крайковою стрічкою ПВХ - 1 мм. інші частини шафи ПВХ - 0,5 мм.Гачки для меблів хромові ма..
Шафа дитячий 3-місний для роздягальні, з лавкою.Матеріал: Кор...
Шафа 5-дверна для роздягальні, з лавкою
5 460грн
Шафа дитяча 5-місна для роздягальні, з лавою Габаритні розміри : 1536х300х1500 мм. Матеріал: Корпус і полиці: ДСП ламінована, товщина 16 мм. Задня стінка: ДВП ламінована біла 3 мм. Фасад обклеєний крайковою стрічкою ПВХ - 1 мм. інші частини ш..
Шафа дитяча 5-місна для роздягальні, з лавою Габаритні роз...
Шафа дитяча 3-місна з фігурними дверима
3 165грн
Шафа дитяча 3-місна для роздягальні.Матеріал: Корпус і полки: ДСП ламінована, товщина 16 мм.Задня стінка: ДВП ламінована біла 3 мм.Фасад обклеєний крайковою стрічкою ПВХ - 1 мм. інші частини шафи ПВХ - 0,5 мм.Гачки для меблів хромові малі. Кольоров..
Шафа дитяча 3-місна для роздягальні.Матеріал: Корпус і полки:...
Шафа для одягу та книг закрита 2-дверна
3 690грн
Шафа виготовлена з ламінованої ДСП товщиною 18 мм. Фасади - ПВХ 1 мм. ДВП ламінована біла 3 мм. Фурнітура - єврогвинти, ручки хромовані. Має 4 полки (5 ніш).Розміри: 802х519х1816 мм (496 мм внутрішній розмір).Колір: бук...
Шафа виготовлена з ламінованої ДСП товщиною 18 мм. Фасади - П...
Шафа дитяча 2-місна з фігурними дверима (хромовані труби)
2 700грн
Шафа дитяча 2-місна для роздягальні, з лавою (хромовані труби)Габаритні розміри        : 624х550х1560 мм.Матеріал: Корпус і полиці: ДСП ламінована, товщина 16 мм.Задня стінка: ДВП ламінована біла 3 мм.Фасад обкл..
Шафа дитяча 2-місна для роздягальні, з лавою (хромовані труб...
Шафа 4-дверна для роздягальні, з лавкою
4 842грн
Шафа дитяча 4-місна для роздягальні, з лавоюГабаритні розміри: 1232х300х1500 мм.Матеріал: Корпус і полиці: ДСП ламінована, товщина 16 мм.Задня стінка: ДВП ламінована біла 3 мм.Фасад обклеєний крайковою стрічкою ПВХ - 1 мм. інші частини шафи ПВХ - ..
Шафа дитяча 4-місна для роздягальні, з лавоюГабаритні розміри...
Вішалка для рушників
897грн
Габаритні розміри750х120х750 мм.(5 місць) При виготовленні використовується ДСП ламінована. 16 мм. ПВХ - 1,0 мм. ..
Габаритні розміри750х120х750 мм.(5 місць) При виготовленні...
Лава дитяча для роздягальні
540грн
Габаритні розміри1200х300х300 мм., кути заокруглені. При виготовленні використовується ДСП ламінована 16 мм. ПВХ - 1,0 мм. ..
Габаритні розміри1200х300х300 мм., кути заокруглені. При ви...
Показано з 1 по 9 із 13 (всього 2 сторінок)
Шафи для роздягальні, стелажі, вішалки

Навколишній простір, який оточує дитину, дуже впливає на всі аспекти її розвитку - на фізичне здоров’я, емоційний стан, швидкість засвоєння нових знань та формування особистості. Дитячий садочок – перше місце в житті дитини, де відбувається соціалізація, і потрібно привчатись до самостійності а також – домовлятися, спілкуватися в колективі. Дитина набуває в садочку навиків спілкування з однолітками та засвоює правила поведінки у суспільстві.

В садочку дитина інколи вперше остається без мами та тата і знайомиться з правилами поведінки у дитячому колективі. Що й казати, багато дітлахів на початку не можуть призвичаїтись - плачуть та просяться додому. Комфортний навколишній простір, яскраві та красиві меблі і цікаві іграшки зроблять більш приємним та менш травматичним цей важливий період. Отже в гарне і цікаве місце хочеться повертатися, а чекати матусю набагато веселіше.

В будь-якому дитячому закладі потребується зберігати особисті речи маленьких відвідувачів. Якого б направлення не був заклад – дитячий садочок, музична школа, спортивна секція або творча студія – знадобиться невеличка шафа, вішак чи поличка на стелажі, або навіть всі ці меблі разом. Кожна дитина повинна мати особистий простір для зберігання речей – верхнього одягу, особистого спортивного обладнання, іграшок та особистих дрібниць.

Купити шафи для дитячого садка від «Цвях» - гарний вибір. Наші шафи гарні, зручні, безпечні і доступні за ціною.

Якими мають бути ідеальні шафи для дитячого садочку

Особистий куточок у просторі дитячого навчального закладу привчає малих бешкетників до самостійності та порядку. Малеча привчається класти свої особисті речі на місце та підтримувати порядок у своєму особистому куточку. Тому дуже важливо, щоб дітвора могла самостійно дотягнутись до полички або вішака – інакше доведеться постійно кликати на допомогу дорослих.

Шафи для садочка мають відповідати кільком важливим критеріям:

  1. Сучасний дизайн, гарний зовнішній вигляд
  2. Якість виробів та матеріалів, які були застосовані не повинний викликати ніяких сумнівів
  3. Шафа має бути зручною, компактною і при цьому місткою

Існує цілий перелік вимог для дитячих меблів. Першорядні потреби дитини та обмеження при виробництві перераховані та вказані у спеціальних ГОСТах. Найважливішою з цих вимог вважають безпечність. Меблі для малюків повинні бути міцними, а матеріали і фарби – безпечними для здоров’я. Також дуже важливе врахування фізіологічних особливостей дитини при проектуванні меблів. Незручні і зависокі меблі можете негативно вплинути на поставу дитини, або спровокувати психологічні проблеми.

Коли меблі можуть бути шкідливими:

  • Спробуйте уявити, що шафка в дитячому садочку хитається, і дитинка боїться підходити до неї, навіть, коли щось дуже потрібно взяти звідти. Неякісний виріб може зламатися і травмувати дитину, або сильно налякати, викликавши психологічні проблеми.
  • Якщо поличка чи гачок зависокі для малюка, доводиться постійно просити сторонньої допомоги. Вдома з мамою це просто, а попрохати не рідну людину може бути складно і соромно. Можуть виникати психологічні проблеми чи роздратування і невдоволення, які дитина буде «зривати» на інших. В результаті – незадовільна поведінка, погане засвоєння навчального матеріалу або навіть порушення сну

І таких ситуацій у дитячому закладі може виникнути безліч. Тому усі порядні виробники звіряються з усіма Гостами, використовують тільки нешкідливі екологічні матеріали, а продукцію перевіряють і тестують. Шафи для роздягалень в дитячий садок від «Цвях» - саме такі, як потрібно.

Але навіть вибравши гарні і безпечні меблі, не забувайте про вік і зріст дітлахів. Для ясельної групи меблі, розраховані для дитинки п’яти–шести років не підійдуть. Купуючи шафи, стелажі, вішалки для дитячого садка враховуйте вік та зріст дитини та особливості дитячого закладу.

Дитячі речі повинні зберігатися так, щоб це було практично і зручно для малечі. Має бути місце для верхнього одягу, капців, поличка для спортивних речей або запасної одежини. Виробниче об’єднання «цвях» робить дуже зручні шафи, вішалки та стелажі для дитячого садочка. В нас можна придбати дитячі меблі для ясельної групи, середнього та старшого дошкільного віку та для школярів.

Де купити шафи для дитячого садка?

Сучасна промисловість пропонує безліч варіантів, якими можна скористатися для придбання дитячих меблів.

  • Купити шафи у роздрібному магазині
  • Замовити «на заказ»
  • Купити «з рук» саморобні меблі
  • Придбати через інтернет, на сайті «Цвях»

Замовлення на заказ може бути виконано не за всіма ГОСТами, та обійтися дуже дорого. В результаті – ризик травм, нераціональне використання коштів та усілякі незручності. Використання саморобних меблів може обійтися дешевше, але також інколи призводить до травм і незручностей при використанні.

Роздрібні магазини можуть пропонувати якісні меблі, але встановлюють свої «накрутки», адже їм потрібно платити за оренду, з/п продавцям, за доставку та зберігання товарів та інше. Покупаючи через інтернет ви можете значно заощадити.

Шафи, стелажі, вішалки для роздягалень в дитячий садок краще за все купувати у перевірених виробників напряму. Меблі від виробника – це безпечно і заощаджує значні кошти. Звертайтеся до меблевого об’єднання «цвях» - ми запропонуємо вам приємні ціни від виробника, а також знижки при оптовій закупівлі.