en ua ru
en ua ru

Гойдалки на пружині і балансири

Гойдалка-балансир "Конго"
6 460грн
..
.....
Гойдалка-балансир "Трембіта"
6 780грн
Гойдалка-балансир "Трембіта" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка-балансир "Трембіта" виконана у вигляді рухомої, навколо центрального елементу кріплення, дошки з обробленими округлими краями. Ос..
Гойдалка-балансир "Трембіта" торгової марки HAPPYPLAY виробн...
Гойдалка на пружині "Харлей"
8 100грн
..
.....
Гойдалка-балансир "Рівновага"
8 400грн
Гойдалка-балансир "Рівновага" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка-балансир "Рівновага" виконана у вигляді рухомої, навколо центрального елементу кріплення, металевої труби,до якої по краях приєдн..
Гойдалка-балансир "Рівновага" торгової марки HAPPYPLAY вироб...
Гойдалка на пружині "Автівка"
9 380грн
Гойдалка на пружині "Автівка" виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшковий автомобільчик. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовлення гойдалки використовується вологостійка фанера 18 ..
Гойдалка на пружині "Автівка" виготовлена відповідно з ДСТУ....
Гойдалка на пружині "Дельфін"
9 540грн
Гойдалка на пружині ДЕЛЬФІН виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшково-казкового дельфіна. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовлення гойдалки використовується вологостійка фанера ..
Гойдалка на пружині ДЕЛЬФІН виготовлена відповідно з ДСТУ. ...
Гойдалка на пружині "Лайнер"
9 850грн
Гойдалка на пружині ЛАЙНЕР виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшковий пароплав. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовлення гойдалки використовується вологостійка фанера 18 мм, (для..
Гойдалка на пружині ЛАЙНЕР виготовлена відповідно з ДСТУ. Г...
Гойдалка на пружині "Горбоконик"
10 500грн
Гойдалка на пружині ГОРБОКОНИК виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує казково-іграшкового коника. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовлення гойдалки використовується вологостійка фанера ..
Гойдалка на пружині ГОРБОКОНИК виготовлена відповідно з ДСТУ...
Показано з 1 по 9 із 16 (всього 2 сторінок)
Гойдалки на пружині і балансири