Гойдалки на пружині і балансири

Гойдалка-балансир "Конго"
5 100грн
..
.....
Гойдалка-балансир "Трембіта"
5 400грн
Гойдалка-балансир "Трембіта" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ.  Гойдалка-балансир "Трембіта" виконана у вигляді рухомої, навколо центрального елементу кріплення, дошки з обробленими округлим..
Гойдалка-балансир "Трембіта" торгової марки HAPPYPLAY виробн...
Гойдалка на пружині "Харлей"
7 800грн
..
.....
Гойдалка-балансир "Рівновага"
8 000грн
Гойдалка-балансир "Рівновага" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ.Гойдалка-балансир "Рівновага" виконана у вигляді рухомої, навколо центрального елементу кріплення, металевої труби,  до якої по кра..
Гойдалка-балансир "Рівновага" торгової марки HAPPYPLAY вироб...
Гойдалка на пружині "Автівка"
8 500грн
Гойдалка на пружині "Автівка" виготовлена відповідно з ДСТУ.Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшковий автомобільчик. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовлення гойдалки використовується вологостійка фанера 18м..
Гойдалка на пружині "Автівка" виготовлена відповідно з ДСТУ.Г...
Гойдалка на пружині "Дельфін"
8 500грн
Гойдалка на пружині ДЕЛЬФІН виготовлена відповідно з ДСТУ.Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшково-казкового дельфіна. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовлення гойдалки використовується вологостійка фанера ..
Гойдалка на пружині ДЕЛЬФІН виготовлена відповідно з ДСТУ.Го...
Гойдалка на пружині "Лайнер"
8 900грн
Гойдалка на пружині ЛАЙНЕР виготовлена відповідно з ДСТУ.Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшковий пароплав. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовлення гойдалки використовується вологостійка фанера 18мм, (для..
Гойдалка на пружині ЛАЙНЕР виготовлена відповідно з ДСТУ.Гой...
Гойдалка на пружині "Горбоконик"
9 500грн
Гойдалка на пружині ГОРБОКОНИК виготовлена відповідно з ДСТУ.Гойдалка на пружині зовні нагадує казково-іграшкового коника. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовлення гойдалки використовується вологостійка фанера..
Гойдалка на пружині ГОРБОКОНИК виготовлена відповідно з ДСТУ...
Показано з 1 по 9 із 16 (всього 2 сторінок)
Гойдалки на пружині і балансири