en ua ru
en ua ru

Нова українська школа

(161) RASTOMAT Стіл учнівський одномісний регульований антисколіозний,зі змінним положенням столешні №4-6
1 884грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюється на ростові групи № 4-6Габаритні розміри: 700х500х640-760 мм.Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 і 20х20мм Товщина металу 1,2 мм. Мають захисне декора..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюєтьс...
(155) RASTOMAT Стіл ТРАПЕЦІЯ 1-місний МОБІЛЬНИЙ з полицею та ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ
2 130грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний антисколіозний, зі змінним положенням столешні, з полицею. Регулюємий кут нахилу стільниці, ростова група №4-6. Габаритні розміри:700х500х640-760 мм. Для мобільності стіл має два колеса . Тако..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний антисколіозний, зі...
(152) Стіл учнівський одномісний регульований антисколіозний, №4-6
1 266грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюється на ростові групи № 4-6 Габаритні розміри: 700х500х640-760 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 і 20х20 Товщина металу 1,2 мм. Мають захисне дек..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюєть...
(156) Стіл ТРАПЕЦІЯ 1-місний МОБІЛЬНИЙ з полицею та ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ
1 920грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулюємий кут нахилу стільниці, ростова група №3-6. Габаритні розміри:700х500х640-760 мм. Стільниця виготовлена з ДСП зі змінним кутом нахилу від 0 до 8 градусів, заокругленними кутами та р..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулю...
(153) Стіл трапеція 1-місний з полицею, антисколіозний
1 326грн
Стіл трапецеподібний одномісний, з полицею, регулюємий по висоті, №4-6. Габаритні розміри: 700х500х640-760 мм. Стільниця виготовлена з ДСП з кутом нахилу 7 градусів, заокругленними кутами та радіусним вирізом для учня. Має пластиковій пенал. С..
Стіл трапецеподібний одномісний, з полицею, регулюємий по ви...
Стілець полозковий, регулюємий по висоті №4-6
792грн
Стілець полозковий РЕГУЛЮЄМИЙ по висоті 380 х 350 х 380- 460 мм (зр. №4-6) Каркас - квадратна труба розміром 20 х 20 мм. та 25 х 25 мм; товщина 1,2 мм, покриття нанесено напиленням порошкових полімерних матеріалів. Спинка і сидіння виготовляють..
Стілець полозковий РЕГУЛЮЄМИЙ по висоті 380 х 350 х 380- 460...
(150) Стіл учнівський 2-місний з полицею, антисколіозний, з регулюванням висоти, №4-6
1 389грн
Стіл учнівський 2-місний з полицею, антисколіозний, регулюється на ростові групи № 4-6Габаритні розміри: 1200х500х640-760 мм.Металеві частини столу учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25х1,2 мм і 20х20х1,2 мм і мають захисне декоративне ..
Стіл учнівський 2-місний з полицею, антисколіозний, регулюєт...
Стілець учнівський Т-подібний регульований, №4-6
693грн
Стілець Т-подібний на квадратній трубі, регулюється на ростові групи №4-6 Габаритні розміри : 380х350х380-460 мм, h=380-460 мм. Розмір спинки - 380х200 мм. Розмір сидіння - 380х350 мм. Сидіння та спинка виготовлені з гнуто-клеєної фанер..
Стілець Т-подібний на квадратній трубі, регулюється на рост...
Стілець напівмякий 430х430х820 мм (h=460 мм)
930грн
Стілець чорного кольору для офісу або відвідувачів, з простим підставою (4 ніжки). Корпус - метал.Розміри: 430х430х820 мм (h = 460 мм). Висота виробу 86,5 см., Висота від підлоги до сидіння 48 см. Вага 4,5 кг.Варіанти стільця є в шкірзамі або зносо..
Стілець чорного кольору для офісу або відвідувачів, з простим...
Показано з 1 по 9 із 37 (всього 5 сторінок)
Нова українська школа

Меблі для НУШ (Нової української школи)

У 2028 році розпочав своє життя новій проект НУШ - «Нова українська школа». Проект «Нова українська школа» – це кардинальні зміни і новий підхід до процесу навчання з усіх боків його улаштування. Змінюється підхід до системи навчання, до підручників, меблів. Нова школа намагається бути сучасною, зручною та цікавою для дітей. НУШ – це навчання по-новому.

Такі кардинальні зміни стосуються усіх боків шкільного життя, в тому числі багато уваги приділяється до улаштування шкільного простору. Навчальний простір створюється таким чином, щоб усе відповідало потребам дитини, було зручно та безпечно. Меблі для Нової української школи теж мають бути нові, зручні та сучасні, щоб відповідати усім вимогам нового ставлення до освіти.

Багато українських шкіл оновлює у цьому році своє оздоблення, навчальні матеріали та меблі. Щодо придбання меблів - наш інтернет-магазин може запропонувати навчальним закладам України особливі, дуже вигідні умови.

 1. Можливий дрібний та великий опт.
 2. Ми, як виробники можемо запропонувати дуже вигідні ціни та гнучку систему знижок для оптових та постійних покупців.
 3. Працюємо як з тими виробами, що вже є в наявності, так і «під заказ».
 4. Доставка по всій території України.

Придбання сучасних нових меблів для нової української школи від виробника – вигідно та зручно. Наша меблева фабрика виробляє сучасні, зручні та дуже якісні меблі, які вже прикрашають багато шкіл та інших освітніх засобів.

Великий вибір шкільних меблів

Замовити та купити меблі для НУШ (нової української школи), можна на сторінках нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо широкий модельний ряд виробів, що знадобляться при сучасному підході до освіти. У нашому асортименті:

 • Стільці для учнів - маленького, середнього та великого розмірів, розраховані на різний шкільний вік, а також універсальні – регульовані по висоті стільці
 • Стільці для вчителів – тканинні, шкіряні, з шкірозамінника
 • М’які стільці-крісла – м’які куби для сидіння, крісло-мішки тощо
 • Столи письмові з шухлядами та без
 • Парти – одномісні та двомісні. Парти, як і стільці - також різних розмірів та регульовані
 • Полички, меблеві стінки та модульні меблі

Усі ці вироби при всій своїй різноманітності мають дещо спільне, вони – зручні, безпечні та практичні. Основний меседж і ідея – не стандартні меблі, під які потрібно підлаштовуватись, а речі, які створені, щоб підлаштуватися під власника.

Більшість меблів - такі, які можуть бути трансформовані під потреби школяра та вчителя. Модульні стінки можуть бути розташовані по приміщенню так, як це буде зручно, а стільці та парти регулюються по висоті, нахилу та інших параметрах. Кожен має змогу підлаштувати простір під себе, виходячи із своїх особистих потреб.

До усіх шкільних меблів висуваються суворі вимоги. Меблі для нової української школи мають відповідати наступним параметрам:

 1. Надійність, безпечність, травмобезпечність. Запорука цього – надійний, стійкий каркас та міцні, безпечні матеріали
 2. Екологічність. Виробі виконуються тільки із матеріалів, що є екологічно безпечні і перевірені часом
 3. Краса, естетика, кольори. Авжеж, що вчитися в оточенні яскравих (але не занадто для ока), красивих меблів набагато краще! Наші меблі – виглядають сучасно та гарно.
 4. Безпека. Усі меблі мають гладкі поверхні «без заноз», кути згладжені та округлі і т.д.
 5. Практичність. Зручні парти мають необхідний простір для розміщення всього необхідного для школяра. При необхідності всі меблі мають здатність змінюватись для підлаштовування
 6. Гарантія. Наші меблі – надійні та витривалі, і ми готові це підтвердити тривалим гарантійним строком

Об’єднання «Цвях» пропонує великий вибір саме таких меблів – сучасних, зручних, безпечних та гарних. Звертайтеся з приводу великого та малого опта а також при необхідності придбати окремо один-два предмета.

Особливості сучасних меблів для НУШ

Чому так багато уваги приділяється саме меблям для НУШ? По перше – самі діти та навчальний процес стають інакшими, а під це «інакше» потребується інакші меблі та таке інше. Змінюється самий погляд на те – як і яким чином повинен здійснюватися процес навчання, а також набуваються знання що можуть покращити та поліпшити засвоєння дітьми матеріалу.

Наприклад: Раніше парти для двох учнів вважались найзручнішими. Вважали, що діти будуть допомагати один одному в навчанні. Зараз же парта для одного учня вважається більш зручною. Тим більше, що поодиноко сидяча дитина більш спрямована на навчальний процес, а бавитися та списувати стає складніше.

Ще один цікавий факт, що стосується оздоблювання навчальної кімнати. Ні для кого не секрет, що освітлення в шкільному класі має бути гарним. Вченими доказано, що при однаковій орієнтації, кількості та розміщенні вікон може бути різна освітленість. У класах, що пофарбовані та оздоблені у світлих тонах освітленість буде на 20% вища. Тому наші меблі переважно – світлих відтінків.

Також дуже важливими параметрами є фізіологічні вигини та кути нахилу. Ці параметри стосуються не так зручності, при використанні меблів, як питанням безпеки. Наприклад, якщо сидіння стільця не має загину переднього краю, що зазначений у вимогах Держспоживстандарту – кровопостачання до маленьких ніжок стає некоректним. А неправильний нахил на спинці стільця може призвести до того, що в школяра виникнуть болі в районі спини.

Звертайтеся. Ми пропонуємо меблі для НУШ від виробника – доступні по цінам, зручні та якісні.