Купити письмовий стіл для школяра в Україні. Шкільна парта школярик Киев

Столи, парти учнівські

(152) Стіл учнівський одномісний регульований антисколіозний, №4-6
Нове
912грн 1 100грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюється на ростові групи № 4-6Габаритні розміри: 700х500х640-760 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 і 20х20 Товщина металу 1,2 мм. Мають захисне де..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюєтьс...
(164) Стіл-трапеція МОБІЛЬНИЙ, РЕГУЛЮЄМИЙ з полицею
1 740грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулюємий  кут нахилу стільниці, ростова група №4-6 або №3-5 Стільниця виготовлена з ДСП  зі змінним кутом нахилу від 0 до 8 градусів, заокругленними кутами та радіусним вирі..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулю...
(158) Стіл учнівський 1-місний з полицею, антисколіозний, з регулюванням висоти, №3-5
Нове
900грн 1 100грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюється на ростові групи № 3-5Габаритні розміри: 600х500х520-700 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х2 і 20х20 Товщина металу 1,2 мм. Мають захисне дек..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюєтьс...
(160)Стіл-трапеція МОБІЛЬНИЙ з полицею
1 500грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Кут нахилу стільниці 7 градусів, ростова група №4-6. Габаритні розміри:700х500х640-760 мм.  Стільниця виготовлена з ДСП  з кутом нахилу 7 градусів; кути заокруг..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полиц...
(154) Стіл учнівський з полицею, антисколіозний, ЗІ ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ, №4-6
1 300грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею та змінним положенням стільниці, регулюється на ростові групи № 4-6Габаритні розміри: 700х500х640-760 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25мм і 20х20мм. Товщи..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею та змінним ...
(155) Стіл ТРАПЕЦІЯ 1-місний МОБІЛЬНИЙ з полицею та ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ
1 650грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулюємий  кут нахилу стільниці, ростова група №3-6.Габаритні розміри:700х500х640-760 мм. Стільниця виготовлена з ДСП  зі змінним кутом нахилу від 0 до 8 градусів, заок..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полице...
(156) Стіл ТРАПЕЦІЯ 1-місний МОБІЛЬНИЙ з полицею та ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ
1 680грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулюємий  кут нахилу стільниці, ростова група №3-6.Габаритні розміри:700х500х640-760 мм. Стільниця виготовлена з ДСП  зі змінним кутом нахилу від 0 до 8 градусів, заок..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полице...
(153) Стіл трапеція 1-місний з полицею, антисколіозний
1 300грн
Стіл трапецеподібний одномісний, з полицею, регулюємий по висоті , №4-6.Габаритні розміри:700х500х640-760 мм. Стільниця виготовлена з ДСП  з кутом нахилу 7 градусів, заокругленними кутами та радіусним вирізом для учня.  Має плас..
Стіл трапецеподібний одномісний, з полицею, регулюємий п...
(151) Стіл учнівський двомісний регульований, № 4-6
1 260грн
Стіл учнівський 2-місний з полицею, регулюється на ростові групи № 4-6 Габаритні розміри : 1200х500х640-760 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 і 20х20мм. Товщина металу 1,2 мм. Мають захисне декоративне ..
Стіл учнівський 2-місний з полицею, регулюється на ростові гр...
Показано з 1 по 9 із 10 (всього 2 сторінок)
Столи, парти учнівські

Універсальна парта для школярика в Києві

Правильна організація місця для виконання письмових завдань вдома і в школі - запорука гарного настрою і самопочуття школяра. Виконуючи письмові завдання, дитина проводить чимало часу в положенні сидячи. 

Саме тому так важливо приділити особливу увагу організації комфортного робочого простору, в якому дитина зможе займатися з найменшою шкодою для здоров'я. А почати варто, безумовно, з покупки шкільної парти, від якої, багато в чому, залежить формування правильної постави.

Виробниче об'єднання «ЦВЯХ» представляє чудові моделі різновидів парт школярика. В Києві придбати відповідну шкільну парту не складе труднощів. Якій саме віддати перевагу - практичному «трансформеру», класичному моноблоку - кожен вирішує, виходячи з особистих побажань і фінансових можливостей.

Виготовлені парти для школярика в Києві радують різноманітністю конструктивних і стильових рішень. Але навіть за такого обсягу асортименту, параметри, за якими варто робити таку важливу покупку, залишаються незмінними. 

Ідеальна парта школярика:

- міцна - витримує навантаження на конструкцію;

- стійка - не ковзається і не розгойдується;

- екологічна - сировина, з якого виготовлена шкільна парта, а також використані лаки, фарби безпечні при експлуатації;

- функціональна - сприяє правильному розвитку постави і не дає утворюватися напрузі в спині школяра;

- практична - регулюється по нахилу і висоті.

Саме ці якості ми реалізували в своїй продукції. Парта школярика в Києві відповідає українським і міжнародним вимогам і має відповідні сертифікати.

Кожна парта школярика має свої конструктивні особливості, вид використаного матеріалу, які дозволяють правильно підібрати необхідну модель з певними характеристиками і властивостями. Наші виробники мають великий досвід у виробництві шкільних меблів і пропонують варіанти з різними можливостями.

Оновлена парта школярика має сучасну конструкцію і заслуговує уваги завдяки перевагам:

- травмобезпечна;

- зносостійка;

- надійна;

- спокійний дизайн;

- мобільна.

Зручний письмовий стіл для школяра

Письмовий стіл для школяра став невід'ємною частиною облаштування класної кімнати та інтер'єру сучасної квартири. Дані вироби абсолютно необхідний вид меблів, якщо у Вас є діти шкільного і дошкільного віку. Стіл для школяра досить компактний за розмірами та зручний у використанні.

Вкрай важливо зробити правильний вибір стола, оскільки дитина буде проводити за ним тривалий час. Грамотно підібраний письмовий стіл для школяра збереже учневі здорову поставу, яка є запорукою загального хорошого самопочуття.

Обговоріть бажану функціональність, колірну гамму і матеріал виготовлення, це стане основою правильного і раціонального робочого процесу дитини.

Наша компанія виготовляє красиві і добротні столи. У виробництві використовуємо високоякісні екологічно безпечні матеріали. Онлайн каталог нашої компанії пропонує покупцям великий вибір різноманітних моделей, тому ви зможете легко вибрати і купити стіл для школяра.

Якщо складно зробити вибір, наші фахівці проконсультують і допоможуть купити письмовий стіл для школяра, враховуючи Ваші потреби. 

Компанія "Цвях" пропонує доступні ціни, великий вибір моделей і оперативну доставку по всій Україні.