en ua ru
en ua ru

Столи, парти учнівські

(152) Стіл учнівський одномісний регульований антисколіозний, №4-6
Акція!
900грн 1 100грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюється на ростові групи № 4-6 Габаритні розміри: 700х500х640-760 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 і 20х20 Товщина металу 1,2 мм. Мають захисне дек..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюєть...
(164) Стіл-трапеція МОБІЛЬНИЙ, РЕГУЛЮЄМИЙ з полицею
1 740грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулюємий кут нахилу стільниці, ростова група №4-6 або №3-5 Стільниця виготовлена з ДСП зі змінним кутом нахилу від 0 до 8 градусів, заокругленними кутами та радіусним вирізом для учня. Має п..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулю...
(158) Стіл учнівський 1-місний з полицею, антисколіозний, з регулюванням висоти, №3-5
Акція!
900грн 1 100грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюється на ростові групи № 3-5 Габаритні розміри: 600х500х520-700 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х2 і 20х20 мм Товщина металу 1,2 мм. Мають захисне д..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюєть...
(160)Стіл-трапеція МОБІЛЬНИЙ з полицею
1 500грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею.Кут нахилу стільниці 7 градусів, ростова група №4-6. Габаритні розміри:700х500х640 - 760 мм. Стільниця виготовлена з ДСП з кутом нахилу 7 градусів; кути заокруглени та є радіусний виріз для у..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею.Кут на...
(154) Стіл учнівський з полицею, антисколіозний, ЗІ ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ, №4-6
1 300грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею та змінним положенням стільниці, регулюється на ростові групи № 4-6 Габаритні розміри: 700х500х640- 760 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 мм і 20х20 мм. ..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею та змінним...
(155) Стіл ТРАПЕЦІЯ 1-місний МОБІЛЬНИЙ з полицею та ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ
1 590грн
Стіл трапецеподібниймобільний одномісний, з полицею. Регулюємий кут нахилу стільниці, ростова група №3-6. Габаритні розміри:700х500х640-760 мм. Стільниця виготовлена з ДСП зі змінним кутом нахилу від 0 до 8 градусів, заокругленними кутами та ра..
Стіл трапецеподібниймобільний одномісний, з полицею. Регулює...
(156) Стіл ТРАПЕЦІЯ 1-місний МОБІЛЬНИЙ з полицею та ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ
1 680грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулюємий кут нахилу стільниці, ростова група №3-6. Габаритні розміри:700х500х640-760 мм. Стільниця виготовлена з ДСП зі змінним кутом нахилу від 0 до 8 градусів, заокругленними кутами та р..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулю...
(153) Стіл трапеція 1-місний з полицею, антисколіозний
1 200грн
Стіл трапецеподібний одномісний, з полицею, регулюємий по висоті, №4-6. Габаритні розміри: 700х500х640-760 мм. Стільниця виготовлена з ДСП з кутом нахилу 7 градусів, заокругленними кутами та радіусним вирізом для учня. Має пластиковій пенал. С..
Стіл трапецеподібний одномісний, з полицею, регулюємий по ви...
(151) Стіл учнівський двомісний регульований, № 4-6
1 260грн
Стіл учнівський 2-місний з полицею, регулюється на ростові групи № 4-6 Габаритні розміри: 1200х500х640-760 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 і 20х20 мм. Товщина металу 1,2 мм. Мають захисне декоративне..
Стіл учнівський 2-місний з полицею, регулюється на ростові г...
Показано з 1 по 9 із 10 (всього 2 сторінок)
Столи, парти учнівські

Столи учнівські

Правильна організація робочого місця школяра – запорука гарного навчання та самопочуття дитини на протязі дня. Виконуючи письмові завдання, дитина проводить чимало часу в положенні сидячи – за учнівським столом. Правильна парта для виконання письмових завдань вдома і в школі - запорука гарного настрою школяра і відсутності в дитини болів в спині. Навіть правильна постава може зруйнуватися завдяки неправильному вибору дитячих меблів для занять.

Саме тому так важливо приділити особливу увагу організації комфортного робочого простору, в якому дитина зможе займатися з найменшою шкодою для здоров'я. А почати варто, безумовно, з покупки шкільної парти, від якої, багато в чому, залежить формування правильної постави. Парта повинна бути вироблена з якісних матеріалів і бути пристосована до віку власника з точки зору ортопедичних потреб – мати правильний нахил, висоту тощо.

В Україні придбати відповідні шкільні парти не складе труднощів. Парти учнівські від виробничого об'єднання «ЦВЯХ» - це чудові і різноманітні моделі, що сподобаються кожному школярику. Якій саме парті віддати перевагу - практичному «трансформеру», класичному моноблоку - кожен вирішує, виходячи з особистих побажань і фінансових можливостей.

Купити шкільні парти від виробника

Виготовлені парти для школяра від «Цвях» радують різноманітністю конструктивних і стильових рішень. В нас можна придбати дитячі меблі для будь якого віку та потреб. Уся наша продукція відповідає усім вимогам до дитячої меблі.

Ідеальна парта учнівська:

  • міцна - витримує навантаження на конструкцію;
  • стійка - не ковзається і не розгойдується;
  • екологічна - сировина, з якого виготовлена шкільна парта, а також використані лаки, фарби безпечні при експлуатації;
  • функціональна - сприяє правильному розвитку постави і не дає утворюватися напрузі в спині школяра;
  • практична - регулюється по нахилу і висоті.

Саме ці якості ми реалізували в своїй продукції. Шкільна парта від виробника «Цвях» відповідає українським і міжнародним вимогам і має відповідні сертифікати. Продукція «Цвях» - надійна, сучасна та гарна, а ціни на шкільні парти – дуже доступні і коркурентні.

Кожен учнівський стіл має свої конструктивні особливості, вид використаного матеріалу. Ці особливості і відмінності моделей дозволяють правильно підібрати необхідну модель з певними характеристиками і властивостями. Наші виробники мають великий досвід у виробництві шкільних меблів і пропонують варіанти з різними можливостями. Купити шкільні парти від «Цвях» - це придбати за доступною ціною дуже якісну, безпечну та сучасну продукцію.

Оновлена парта має сучасну конструкцію і заслуговує уваги завдяки перевагам:

  • травмобезпечна;
  • зносостійка;
  • надійна;
  • спокійний дизайн;
  • мобільна.

Зручні парти для школи від ПО ЦВЯХ

Парти учнівські для школи стали невід'ємною частиною облаштування класної кімнати та інтер'єру сучасної квартири. Дані вироби абсолютно необхідний вид меблів і для домашнього користування, якщо у в родині є діти шкільного і дошкільного віку. Стіл учнівський для школяра - досить компактний за розмірами та зручний у використанні. На його поверхні вміщуються всі необхідні речі, займатися за ним дуже комфортно.

Вкрай важливо зробити правильний шкільної парти, оскільки дитина буде проводити за нею тривалий час. Грамотно підібрана парта для школяра збереже учневі здорову поставу, яка є запорукою загального хорошого самопочуття.

Обговоріть бажану функціональність, колірну гамму і матеріал виготовлення, це стане основою правильного і раціонального робочого процесу дитини.

Наша компанія пропонує красиві і добротні шкільні парти від українського виробника. У виробництві використовуємо високоякісні екологічно безпечні матеріали. Онлайн каталог нашої компанії пропонує покупцям великий вибір різноманітних моделей, тому ви зможете легко вибрати і купити стіл для школяра.

Якщо складно зробити вибір, наші фахівці проконсультують і допоможуть купити письмовий стіл для школяра, враховуючи Ваші потреби.

Компанія "Цвях" пропонує доступні ціни, великий вибір моделей і оперативну доставку по всій Україні.