en ua ru
en ua ru

Сковорідки електричні, котли харчоварильні

Сковорода електрична СЕМ-0,2; СЕМ-0,5
37 800грн
СЕМ – 0,2 Характеристика: Модель:СЕМ-0,2 Габарити:1000х700(800)х850мм Вага:200кг Внутрішні розміри чаши:510х470х150мм Об’єм чаши:30л Час разігріву чаши до 200°С:22хв Діапазон регулювання температуры:+50..+300°С Потужність..
СЕМ – 0,2 Характеристика: Модель:СЕМ-0,2 ...
Котел харчоварочний КЄ-60;  КЄ-100
56 100грн
Котел харчовий електричний КЕ-60 призначений для приготування бульйонів, овочів, гарнірів із застосуванням функціональних ємностей, а також для кип'ятіння молока і приготування перших страв, компотів, напоїв традиційним способом на підприємств..
Котел харчовий електричний КЕ-60 призначений для приготу...
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Сковорідки електричні, котли харчоварильні

Електричні харчоварильні парові котли

Асортимент теплового обладнання для кухні включає електричні котли для. Надійне електрообладнання набирає популярності завдяки своїм функціональним можливостям. Котли багато в чому полегшують і прискорюють процес приготування їжі в закладах з великим потоком відвідувачів.

Якщо хочете зберегти всі корисні речовини і вітаміни в приготовленої їжі, використовуйте котли харчоварильні парові. Крім того, варіння продуктів відбувається набагато швидше, ніж в каструлі на електроплиті.

Універсальні котли харчоварильні парові призначені для приготування широкого асортименту страв - овочевих і фруктових мас, гарнірів, бульйонів, соусів та інше.

Харчоварильні котел виготовляється з дозволених матеріалів, як правило, з нержавіючої сталі. Виріб можна зручно розмістити завдяки невеликим габаритним розмірам.

Ви можете вибрати котел харчоварильні з одним або двома варильні судинами. Всі моделі оснащені двошаровими стінками, тому мають хорошу теплоізоляцію. Втрата тепла виключається. Температура готових страв зберігається довго, фактично до їх роздачі.

Котел харчоварильні забезпечений пристроєм, що перемішує. Прокидає пристосування дає можливість переливати вміст в ємності. Є моделі, в яких встановлено кран для розливу приготованих страв.

На нашому ресурсі представлені електричні котли для різних моделей. Всі модифікації розрізняються за функціональними можливостями і характеристиками.

З огляду на потреби закладу, харчоварильні котел підібрати легко. Читайте характеристики і описи сподобалися вам моделей. Ціна виробів повністю відповідає технічним характеристикам і функціональними властивостями.

Промислові сковорідки електричні

Електросковородкі призначені для смаження, пасерування, гасіння продуктів на жарочной поверхні. Сковорода електрична економічна, споживає мало електроенергії. При тому, готує рибу або м'ясо в рази швидше, ніж електродуховка.

Електросковородкі промислові купити можна на нашому сайті. Тут на вибір споживачів представлений широкий вибір моделей, які відрізняються по потужності, розмірам і функціоналу.

Ознайомтеся з характеристиками та оцініть ел.сковороду гідно. Уже багато споживачів переконалися в її ефективності. Її поява в арсеналі кухонного оснащення дозволить швидко готувати пишу в великих обсягах. З такими можливостями приготувати їжу для всіх - легко.

Хочете знайти якісні атрибути для кухні і не переплачувати? Тоді варто сковороду електричну купити у нас. Ми пропонуємо високотехнологічний товар на будь-який смак і фінансові можливості.

У нас сервіс європейського рівня, розумна цінова політика, доставка в усі міста України.