en ua ru
en ua ru

Меблі для навчання

Уточнити Пошук

(161) RASTOMAT Стіл учнівський одномісний регульований антисколіозний,зі змінним положенням столешні №4-6
1 380грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюється на ростові групи № 4-6Габаритні розміри: 700х500х640-760 мм.Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 і 20х20мм Товщина металу 1,2 мм. Мають захисне декора..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюєтьс...
Комплект столів демонстраційних для кабінетів фізики
9 192грн
Комплект столів демонстраційних для кабінетів фізики та хімії (3 елементи) Складається з столу для кабінету фізики та хімії з шухлядами, столу для кабінетів фізики та хімії з розетками та столу-помічника для кабінетів фізики та хімії Габаритні р..
Комплект столів демонстраційних для кабінетів фізики та хімі...
(155) RASTOMAT Стіл ТРАПЕЦІЯ 1-місний МОБІЛЬНИЙ з полицею та ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ
1 590грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний антисколіозний, зі змінним положенням столешні, з полицею. Регулюємий кут нахилу стільниці, ростова група №4-6. Габаритні розміри:700х500х640-760 мм. Для мобільності стіл має два колеса . Тако..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний антисколіозний, зі...
(152) Стіл учнівський одномісний регульований антисколіозний, №4-6
Акція!
900грн 1 100грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюється на ростові групи № 4-6 Габаритні розміри: 700х500х640-760 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 і 20х20 Товщина металу 1,2 мм. Мають захисне дек..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюєть...
(152s) Стіл учнівський одномісний регульований антисколіозний, №4-6
960грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюється на ростові групи № 4-6Габаритні розміри: 700х500х640-760 мм.Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 і 20х20 Товщина металу 1,2 мм. Мають захисне декорати..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюєтьс...
Стілець полозковий Акція!
590грн 648грн
Стілець полозковий на квадратній трубі, ростова група №6. Габаритні розміри : 380х350х460мм. Розміри сидіння: : 380х350 мм, розміри спинки: : 380х200 мм. Вага : 4,14кг. Сидіння та спинка виготовлені з гнуто-клеєної фанери (товщиною 9-10 м..
Стілець полозковий на квадратній трубі, ростова група №6. ...
(152m) Стіл учнівський з полицею, антисколіозний, ЗІ ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ, №4-6
1 180грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею та змінним положенням стільниці, регулюється на ростові групи № 4-6 Габаритні розміри: 700х500х640- 760 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 мм і 20х20 мм. ..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею та змінним...
(152sm) Стіл учнівський з полицею, антисколіозний, ЗІ ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ, №4-6
1 260грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею та змінним положенням стільниці, регулюється на ростові групи № 4-6Габаритні розміри: 700х500х640- 760 мм.Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 мм і 20х20 мм. Товщи..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею та змінним ...
(164) Стіл-трапеція МОБІЛЬНИЙ, РЕГУЛЮЄМИЙ (Стільниця з ДВОХ частин), з полицею
1 740грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулюємий кут нахилу стільниці, ростова група №4-6 або №3-5 Стільниця виготовлена з ДСП зі змінним кутом нахилу від 0 до 8 градусів, заокругленними кутами та радіусним вирізом для учня. Має п..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулю...
Показано з 1 по 9 із 16 (всього 2 сторінок)
Меблі для навчання

Меблі для навчальних закладів

Виробниче об'єднання «Цвях» пропонує широкий вибір меблів для дітлахів. За допомогою продукції «Цвях» можливо повністю меблювати дитячий садочок, школу або інший дитячий заклад. В нашому асортименті є все, що тільки може знадобитися – столи, стільці, шафи, ігрові куточки та інші предмети меблювання, що можуть знадобитися у навчальному дитячому закладі. Ми пропонуємо придбати меблі для навчальних закладів оптом чи в роздріб від вітчизняного виробника – меблевого об’єднання «Цвях».

Меблі для навчальних закладів від «Цвях – це сучасна, гарна, стійка та зручна продукція від вітчизняного виробника, а значить – за доступними цінами. Продукція розробляється спеціально для навчання з урахуванням всіх екологічних і ергономічних вимог до продукції цього профілю. Вони виготовляються виключно з нешкідливих і високопробних матеріалів за новітніми технологіями.

Меблі для навчальних закладів України від «Цвях»:

 • Естетичні
 • Міцні та витривалі
 • Зручні, ергономічні, комфортні

Меблі для навчання від «Цвях» відповідають затвердженим стандартам, що зазначені вітчизняними Гостами.

Меблі для навчання можна використовувати не тільки в школах та інших навчальних закладах. Зручна парта та учнівський стілець знадобляться і вдома. Робити домашнє завдання, малювати та займатися будь чим набагато зручніше на ортопедичних меблях, які спеціально спроектовані для дітей. Грамотно підібрана парта та стілець – запорука гарного почуття, та збереже малюку гарну поставу.

Особливості шкільних меблів

Щоб купити відповідні меблі для навчання потрібно врахувати деякі питання, які не постають при придбанні офісних або побутових меблів.

 1. Зовнішній виглядє

  Навколишнє середовище напряму впливає на засвоєння знань, втомлюваність та навіть настрій малюків. Один із критеріїв – ненав’язливий зовнішній вигляд та світлі кольори. Занадто яскраві меблі будуть відволікати дітлахів, а темні кольори побічно відбиваються на освітленні кімнати. Вченими був поставлений експеримент, де в однаково освітлені класи булі поставлені меблі темного та світлого кольору. Неймовірно, але у приміщенні зі світлими меблями освітленість була набагато вища.

  В естетично оформленому приміщенні дітлахи відчувають спокій, та більш направлені на позитив і сприйняття нових знань.

 2. Безпека

  Меблі для навчання можуть під час перерв бути задіяні у іграх і пустощах. Діти можуть натикатися на столі чи стільці, падати на них, роняти, тому запас міцності для шкільної меблі закладається набагато віще, ніж для звичайних побутових меблів. Кути та краї меблів для навчальних закладів повинні бути округлі, не гострі, бо дітлахи можуть травмуватися при падінні чи зіткненні з ними.

  Особлива увага приділяється матеріалам, що використовуються при виробництві. Неприпустимо використання неякісних або токсичних матеріалів та покриття – це може відбитися на здоров’ї та бути збудником алергічних реакцій.

 3. Зручність, ортопедичні властивості

  За зручними стільцями та столами нові знання засвоюються краще. Ортопедичні меблі запобігають швидкій втомлюваності та розвитку сколіозу тощо. Має значення кожна деталь – висота меблів, кут нахилу, глибина та інше. Купуючи меблі для навчання від «Цвях» ви можете бути спокійні – усі особливості дитячої фізіології враховані та прийняті до уваги.

Купити меблі для навчальних закладів в Україні

В нашому інтернет магазині ви купуєте продукцію напряму від виробника. Таким чином ви сплачуєте тільки безпосередньо за меблі, без:

 • доплат на утримання магазину
 • транспортних розходів
 • комісій

Ціни від виробника завжди набагато нижче. Крім того, можна отримати знижку, якщо ви – оптовий або постійний покупець.

Вітчизняні меблі від «Цвях» не поступаються імпортній продукції по якості та зовнішньому вигляду, але є набагато дешевше. Меблеве об’єднання «Цвях» пропонує усі види меблів для навчання. В нашому асортименті:

 • учнівські стільці
 • шкільні парти
 • шафи та полички для навчальних матеріалів
 • меблі для спеціалізованих класів
 • та інше

Купити меблі для навчання від виробника «Цвях» - це правильний вибір. Гарні, якісні та витривалі стільці та столи будуть гарно виглядати у будь якому інтер’єрі та прослужать багато років.