en ua ru
en ua ru

Меблі для навчання

Уточнити Пошук

(152) Стіл учнівський одномісний регульований антисколіозний, №4-6
1 100грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюється на ростові групи № 4-6 Габаритні розміри: 700х500х640-760 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 і 20х20 Товщина металу 1,2 мм. Мають захисне дек..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюєть...
(164) Стіл-трапеція МОБІЛЬНИЙ, РЕГУЛЮЄМИЙ з полицею
1 740грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулюємий кут нахилу стільниці, ростова група №4-6 або №3-5 Стільниця виготовлена з ДСП зі змінним кутом нахилу від 0 до 8 градусів, заокругленними кутами та радіусним вирізом для учня. Має п..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулю...
Комплект столів демонстраційних для кабінетів фізики
9 192грн
Комплект столів демонстраційних для кабінетів фізики та хімії (3 елементи) Складається з столу для кабінету фізики та хімії з шухлядами, столу для кабінетів фізики та хімії з розетками та столу-помічника для кабінетів фізики та хімії Габаритні р..
Комплект столів демонстраційних для кабінетів фізики та хімі...
(158) Стіл учнівський 1-місний з полицею, антисколіозний, з регулюванням висоти, №3-5
1 100грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюється на ростові групи № 3-5 Габаритні розміри: 600х500х520-700 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х2 і 20х20 мм Товщина металу 1,2 мм. Мають захисне д..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею, регулюєть...
(160)Стіл-трапеція МОБІЛЬНИЙ з полицею
1 500грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею.Кут нахилу стільниці 7 градусів, ростова група №4-6. Габаритні розміри:700х500х640 - 760 мм. Стільниця виготовлена з ДСП з кутом нахилу 7 градусів; кути заокруглени та є радіусний виріз для у..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею.Кут на...
(154) Стіл учнівський з полицею, антисколіозний, ЗІ ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ, №4-6
1 300грн
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею та змінним положенням стільниці, регулюється на ростові групи № 4-6 Габаритні розміри: 700х500х640- 760 мм. Металеві частини стола учнівського виготовлені з квадратної труби 25х25 мм і 20х20 мм. ..
Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею та змінним...
Стілець полозковий
648грн
Стілець полозковий на квадратній трубі, ростова група №6. Габаритні розміри : 380х350х460мм. Розміри сидіння: : 380х350 мм, розміри спинки: : 380х200 мм. Вага : 4,14кг. Сидіння та спинка виготовлені з гнуто-клеєної фанери (товщиною 9-10 м..
Стілець полозковий на квадратній трубі, ростова група №6. ...
(155) Стіл ТРАПЕЦІЯ 1-місний МОБІЛЬНИЙ з полицею та ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ
1 590грн
Стіл трапецеподібниймобільний одномісний, з полицею. Регулюємий кут нахилу стільниці, ростова група №3-6. Габаритні розміри:700х500х640-760 мм. Стільниця виготовлена з ДСП зі змінним кутом нахилу від 0 до 8 градусів, заокругленними кутами та ра..
Стіл трапецеподібниймобільний одномісний, з полицею. Регулює...
(156) Стіл ТРАПЕЦІЯ 1-місний МОБІЛЬНИЙ з полицею та ЗМІННИМ ПОЛОЖЕННЯМ СТІЛЬНИЦІ
1 680грн
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулюємий кут нахилу стільниці, ростова група №3-6. Габаритні розміри:700х500х640-760 мм. Стільниця виготовлена з ДСП зі змінним кутом нахилу від 0 до 8 градусів, заокругленними кутами та р..
Стіл трапецеподібний мобільний одномісний, з полицею. Регулю...
Показано з 1 по 9 із 15 (всього 2 сторінок)
Меблі для навчання

Сучасні якісні меблі для навчальних закладів

Виробниче об'єднання «ЦВЯХ» - одне з найбільших виробників шкільних меблів в Україні пропонує свої послуги з комплексного забезпечення навчальних закладів та дитячих садочків.

Меблі для школи нашого підприємства - це висока якість виробництва, оригінальність дизайнерського рішення і широкий асортимент. Продукція відрізняється зручністю в експлуатації.

Меблі розробляються спеціально для навчальних закладів з урахуванням всіх екологічних і ергономічних вимог до продукції цього профілю. Вони виготовляються виключно з нешкідливих і високопробних матеріалів.

Основні переваги продукції:

  • естетично витримана;
  • міцна і з легкістю витримує різні зовнішні механічні дії;
  • зручна, ергономічна і висококомфортабельна.

Шкільні меблі відповідають основним стандартам, які законодавчо визначені відповідними вимогами. Це гарантує безпеку і зберігає здоров'я наших дітей.

В нашому асортименті представлені меблі для дитячих садків, які є безпечними для дітей та навколишнього середовища. Ми пропонуємо хороший вибір дитячих меблів для дошкільного віку різних вікових груп. Меблі для дитячих садків сертифіковані на відповідність згідно гігієнічних норм та стандартів.

Зверніть увагу на те, що меблі для дитячого садочка нашого виробництва є абсолютно травмобезпечні. Даний факт дозволяє без ризику використовувати їх для оснащення дитячих садків. Характерною рисою наших меблів є відсутність гострих кутів, а для окантовки використовуються виключно м'які, еластичні матеріали, тому травми малюків абсолютно виключені. Виготовляються меблі для дитячого садка за спеціальними дизайнерськими розробками.

Меблевий каркас має високу жорсткість. Це гарантує надійність і довговічність меблів. Наша продукція має підвищену стійкість і легко регулюється при різних нерівностях покриттів для підлоги. Купуючи наші меблі для дитячого садочка, ви гарантовано отримуєте міцний продукт, який з комфортом прослужить довгий час.

Каталог з кожного предмета дитячих меблів містить великий перелік варіантів. Можна вибрати меблі для дитячого садка, як за колірною гамою, так і за іншими параметрами, скомпонувавши гармонійний інтер'єр для різних кімнат.

Ви зможете легко створювати різноманітні інтер'єрні композиції. Дитячу стінку чи стільчики можна підібрати так, щоб вони гармонійно доповнювали вже наявний набір меблів, оновлюючи звичний інтер'єр.

Широкий асортимент меблів для навчання

В нашому асортименті представлені різноманітні комплекти шкільних меблів - столи для школяра, шкільні парти, стільці учнівські, корпусні меблі, шафи і пенали, дитячі ліжка, шведські стінки, меблі для кабінетів хімії, фізики та інше.

Всі шкільні меблі, що випускаються нашим підприємством, підлягають гарантійному, а також післягарантійному обслуговуванню.

Відвідавши наш сайт, Ви зможете ознайомитися з асортиментом меблів. Якщо виникли питання, Ви отримаєте змістовну консультацію кваліфікованих фахівців, які допоможуть підібрати і шкільні меблі купити, необхідні саме Вам, за приємними цінами.

Всі шкільні меблі мають сертифікати якості, необхідні рекомендації по експлуатації.

Чому нам довіряють?

  • повний асортимент;
  • помірна цінова політика;
  • індивідуальний підхід;
  • кваліфіковані консультації;
  • гарантія якості;
  • умови здійснення та вартість доставки обговорюються індивідуально.

У нас Ви зможете шкільні меблі купити з урахуванням спеціалізації класів та навчальних кабінетів. Весь асортимент меблів, представлений в каталозі на сайті, завжди є в наявності на складі.