en ua ru
en ua ru

Стільці учнівські

Стілець напівм’який «Престиж»
1 590грн
Крісло напівм'яке офісне "Престиж".Підстава: Хрестовина з роликами.З механізмом перманент контакт, підлокітникамиРегулювання: Висота сидіння, хитання спинки; регулювання ступеня жорсткості гойдання;Матеріал корпусу: Пластикові підлокітники і пласти..
Крісло напівм'яке офісне "Престиж".Підстава: Хрестовина з рол...
Стілець полозковий
690грн
Стілець полозковий на квадратній трубі, ростова група №6. Габаритні розміри : 380х350х460мм. Розміри сидіння: : 380х350 мм, розміри спинки: : 380х200 мм. Вага : 4,14кг. Сидіння та спинка виготовлені з гнуто-клеєної фанери (товщиною 9-10 м..
Стілець полозковий на квадратній трубі, ростова група №6. ...
Стілець полозковий, регулюємий по висоті №4-6
744грн
Стілець полозковий РЕГУЛЮЄМИЙ по висоті 380 х 350 х 380- 460 мм (зр. №4-6) Каркас - квадратна труба розміром 20 х 20 мм. та 25 х 25 мм; товщина 1,2 мм, покриття нанесено напиленням порошкових полімерних матеріалів. Спинка і сидіння виготовляють..
Стілець полозковий РЕГУЛЮЄМИЙ по висоті 380 х 350 х 380- 460...
Стілець учнівський Т-подібний регульований,  №4-6
663грн
Стілець Т-подібний на квадратній трубі, регулюється на ростові групи №4-6 Габаритні розміри : 380х350х380-460 мм, h=380-460 мм. Розмір спинки - 380х200 мм. Розмір сидіння - 380х350 мм. Сидіння та спинка виготовлені з гнуто-клеєної фанер..
Стілець Т-подібний на квадратній трубі, регулюється на рост...
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)
Стільці учнівські

Стільці учнівські шкільні

Дуже важливо, на чому буде сидіти учень під час засвоєння знань. Стільці учнівські дещо відрізняються від звичайних стільців, лавок та табуретів. До них висувається набагато більше вимог і питань. Держстандартом розроблений цілий список важливих пунктів, які обов’язкові до виконання виробниками шкільних стільців.

Виробниче об’єднання «Цвях» виконує всі необхідні вимоги, а також робить шкільні меблі гарними. В нашому інтернет-магазині шкільні стільці можна купити для різного віку, та розсувні – з урахуванням зросту малечі на протязі року.

Чому так важливо правильно підібрати шкільні стільці?

Таке просте рішення, як придбання шкільного стільця – дуже важливе, і може вплинути на здоров’я, самопочуття школяра та його потяг до знань. Школярі багато часу проводять, сидячи на учнівських стільцях. Вони навчаються, пізнають світ та виконують домашні завдання, довго сидячі в одному положенні. Якщо стілець при цьому незручний або неправильно підібраний, потім можуть виникнути болі в спині та швидка втомлюваність. Внаслідок цього сприйняття шкільного матеріалу та засвоєння знань можуть бути знижені.

Вивчаючи нове та засвоюючи знання учень отримує величезні статичні навантаження. Це обумовлено тим фактом, що на протяжку певного часу школяр повинен зберігати одну позу. Коли шкільні меблі неправильно підібрані, це навантаження може збільшитись у декілька разів. Тому парти та стільці потрібно вибирати відповідно до віку, зросту школяра та враховуючи інші соматометричні параметри. З огляду на це, регульовані шкільні меблі – найзручніший та найкомфортніший варіант. Учень росте, а стілець та парта «ростуть» разом з ним, розсуваючись або розширяючись.

Також дуже важливими параметрами є фізіологічні вигини та кути нахилу. Ці параметри стосуються не так зручності, при використанні меблів, як питанням безпеки. Наприклад, якщо сидіння стільця не має загину переднього краю, що зазначений у вимогах Держспоживстандарту – кровопостачання до маленьких ніжок стає некоректним. А неправильний нахил на спинці стільця може призвести до того, що в школяра виникнуть болі в районі спини. Зручні стільці важливі для постави, здоров’я та допомагають краще сприймати навчальний матеріал.

У маленьких школярів тільки відбувається формування осанки, відбувається розвиток м’язів спини. Тому дуже важливо, щоб учнівські стільці були:

  • Зручними
  • Безпечними
  • Підходили для віку, зросту та комплекції учня

Щоб вибрати шкільні стільці правильно, слід мати уявлення про державні стандарти та вимоги до шкільних меблів. Купити шкільні стільці безпечно тільки на тих підприємствах, що дотримуються усіх правил при виготовлені дитячих меблів. Наше меблеве об’єднання дуже ґрунтовно і всерйоз підходить до цього питання. Купити наші шкільні стільці – це означає зробити правильний вибір.

На що ми звертаємо увагу при проектуванні та виробництві шкільних стільців:

  1. По-перше звертається увага на матеріали, що використовуються на виробництві. Матеріали для шкільної меблі обов’язково мають бути сертифіковані та безпечні. Це стосується усіх складників – металевого каркасу, матеріалів для спинок та сидушок, фарб та інших матеріалів, що використовуються при виробництві стільця.
  2. По-друге, стільці учнівські знаходяться в місці, де можуть виникати стихійні ігри та штовханина. Отже школярі бавляться не тільки у відведених для цього місцях. Тому стільці мають бути безпечними – щоб при зіткненні з ними не виникало травматизму. Меблі від об’єднання Цвях – саме такі. Наші шкільні стільці мають закруглені кути, гладку поверхню «без заноз», та ще вони дуже витривалі – витримають не тільки вагу школяра, але ї дитячі забавки.
  3. По-трете, вони зручні. Усі вигини і нахили в наших стільцях для школи відповідні держстандартам. У модельному ряді є стільці для школярів різного зросту та комплекції, а також – розсувні стільці, які можна підлаштовувати в процесі навчального року. Особливо актуальні розсувні стільці для молодших класів, коли учні можуть стрімко зростати.
Неймовірно, але факт – у класах, обладнаних зручними учнівськими стільцями малята краще засвоюють матеріал, менше втомлюються та частіше посміхаються! А ще - шкільні стільці від виробника – дуже доступні по ціні.

Шкільні стільці оптом від виробника

Купити стільці для школи від «Цвях» можна по дуже доступній ціні від виробника. Продукція в нас якісна, сертифікована, а доставку зробимо в будь який куточок України.

Багато років ми виконуємо госзамовлення через «ПрозоРо», і ніколи не мали нарікань по строкам та по якості продукції. Наше виробниче об’єднання «Цвях» має дуже вигідні ціни для оптових закупників. Ми маємо можливість працювати не лише на дрібний, але і на великий опт. Замовляйте в «Цвях» шкільні стільці оптом і в роздріб.