en ua ru
en ua ru

Спортивні комплекси

Інтерактивна панель С-117
9 600грн
Вертикальна поверхня виготовлена  з вологостійкої фанери, покритої шаром ґрунту та фарби на водній основі з  додатковою обробкою торців фанери.  Опорні стійки виготовлені з дерева хвойних порід (брус клеєний 90х90мм), покриті ..
Вертикальна поверхня виготовлена  з вологостійкої фанер...
Колода металева маленька
1 300грн
Колода металева маленька С-61 виготовлена відповідно з ДСТУ. Колода металева маленька С-61 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Колода металева маленька С-61 складається з ..
Колода металева маленька С-61 виготовлена відповідно з ДСТУ....
Бруси маленькі
2 100грн
Бруси маленькі С-100 виготовлени відповідно з ДСТУ. Бруси маленькі С-100 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначени для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на від..
Бруси маленькі С-100 виготовлени відповідно з ДСТУ. Бруси м...
Колода металева велика
2 100грн
Колода металева велика С-62 виготовлена відповідно з ДСТУ. Колода металева велика С-62 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Колода металева велика С-62 складається з 3-х ме..
Колода металева велика С-62 виготовлена відповідно з ДСТУ. ...
Колода дерев'яна
4 300грн
Колода дерев'яна С-80 виготовлена відповідно з ДСТУ. Колода дерев'яна С-80 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування в..
Колода дерев'яна С-80 виготовлена відповідно з ДСТУ. К...
Грибочки
4 800грн
Грибочки С-111 виготовлені відповідно з ДСТУ. Грибочки С-111 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначені для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Грибочки С-111 складаються зі стійок металевих (Ø33 мм) та верха з вологос..
Грибочки С-111 виготовлені відповідно з ДСТУ. Грибочки С-11...
Павутина
6 500грн
Павутина С-85 виготовлена відповідно з ДСТУ. Павутина С-85 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітр..
Павутина С-85 виготовлена відповідно з ДСТУ. Павутина С-85 ...
Місток
6 700грн
Місток С-65 виготовлен відповідно з ДСТУ. Місток С-65 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, кол..
Місток С-65 виготовлен відповідно з ДСТУ. Місток С-65 торго...
Місток дуговий
7 500грн
Місток дуговий С-86 виготовлен відповідно з ДСТУ. Місток дуговий С-86 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкрит..
Місток дуговий С-86 виготовлен відповідно з ДСТУ. Місток ду...
Показано з 1 по 9 із 50 (всього 6 сторінок)
Спортивні комплекси

Дитячий спортивний куточок для дітей - мрія кожного малюка

Фізичне загартування - це один із пріоритетних напрямків гармонійного розвитку дитини. Найкращий спосіб зміцнити дитяче здоров'я - встановити домашній спортивний куточок для дітей. Таке обладнання допоможе малюкові розвиватися в процесі захоплюючих вправ.

Саме головне, своєчасно розпочати формувати рухові функції, розвиваючи спритність, швидкість та силу дитини. Особливо це має велике значення у дошкільний період життя малюка.

Тому сьогодні спортивний куточок для дітей користується популярністю серед турботливих батьків, вихователів дошкільних закладів та шкіл молодших учнів. Пояснення цьому просте. Дітям подобається привабливий ергономічний дизайн, сама конструкція викликає зацікавленість, тому вони із задоволенням привчаються виконувати різноманітні вправи.

Тренажер для малят - це цікава і весела гра

Сучасний дитячий спортивний куточок можна придбати для самих маленьких дітей. Коли малюки почали активно рухатись, їм сподобається подорожувати по сходинках, засвоювати навички на турніку. До того ж, освоюючи дитячий спортивний куточок малюк привчається до самостійності, розвиває кмітливість.

Перший час діти повинні бути під наглядом батьків. Дорослі мають навчити малюка правильно підніматися та спускатися по драбинці. Якщо ваше чадо зовсім ще мале, то можна придбати мат. Юні спортсмени таким чином будуть захищені від синців.

Дитячий спортивний комплекс представляє собою збірку різних розвиваючих та спортивних елементів. В основному відрізняються віковими обмеженнями. В залежності від віку дітей, підбирається відповідна комплектація. Також вибір залежить від побажань дитини, на які ми пропонуємо великий асортимент всіляких варіацій комплексів.

Вікові обмеження в цілому для дитячих комплексів - від 1 до 10 років, але є варіанти для діток від 1 до 8 років, це теж варто враховувати при виборі. Будь-який з типів елементів активності буде корисний дитині.

Дитячий спортивний комплекс встановляється в основному на вулиці, тому їх комплектація доволі різноманітна.

В спортивний комплекс можуть входити:

  • шведська стінка;
  • сходинки;
  • канати;
  • кільця;
  • турніки;
  • гірки.

Перевага продукції - це компактність і зручність. Матеріали, з яких виготовляється конструкція екологічно чисті та безпечні. Незалежно від того, який саме спортивний комплекс Ви виберете, пам'ятайте: це вигідне вкладення коштів.

Де придбати спортивний комплекс?

Звичайно, критеріями вибору служить безпека, користь від подібних споряджень і фінансовий аспект покупки. Як перевірити безпеку дитячого спортивного комплексу? Дуже просто, наша продукція сертифікована.

Що стосується матеріалів, вибір залежить від смаку і ціни. Наприклад, до доступного цінового сегменту належать дерев'яні вироби, а бюджетного - пластикові.

Сьогодні виробниче об'єднання "Цвях" пропонує своїм клієнтам купити спортивний комплекс по ціні нижче ринкової. Ми виготовляємо продукцію з використанням нових технологій та якісних матеріалів. Вироби відповідають високим стандартам та можуть конкурувати з аналогічними європейськими зразками.

Щоб зробити правильний вибір, прогляньте каталог нашого сайту. Подивіться кольорові фото, почитайте характеристики обладнання. Ви зможете легко визначитися з вибором, знайшовши оптимальний варіант, потрібної комплектації та вподобаного дизайну.

Щоб отримати додаткову інформацію, телефонуйте нашому менеджеру, який надасть професійну консультацію, рекомендації по встановленню та експлуатації комплексів.

Співпрацювати з нами вигідно. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок, а для оптових покупців - спеціальні пропозиції.

Доставка товару у всі міста України надійним перевізником або нашим транспортом.