en ua ru
en ua ru

Ігрові комплекси (7-12 років)

Ігровий комплекс "Веснянка"
76 020грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Веснянка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з дворівневої комбінованої платформи, обладнаної чотирьохск..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Посмішка"
104 100грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Посмішка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з шестигранної платформи, обладнаної шестискатним дахом, що..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Веселка"
125 100грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Веселка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з двох платформ, одна з яких - дворівнева комбінована, облад..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Лісовий будинок"
158 100грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Лісовий будинок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з двох платформ і міні-спорткомлексу, обладнаних чот..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Зелена галявина"
156 300грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс« Зелена поляна» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з трьох платформ, одна з яких - дворівнева комбінована..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Шатри"
239 700грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Шатри» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з двох дворівневих комбінованих платформ, обладнаних шестискат..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Синьогора"
232 500грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Синьогора» торгової марки HAPPYPLA Yвиробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з чотирьох платформ, одна з яких - дворівнева комбінована,..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Караван"
220 000грн
Ком плекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Караван» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з чотирьох платформ, одна з яких - дворівнева комбінована, ..
Ком плекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий к...
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)
Ігрові комплекси (7-12 років)

Ігровий майданчик для дітей віком від 7 до 12 років

Привабливий дитячий ігровий майданчик є основою будь-якої дитячої площадки. Адже з його допомогою можна на обмеженій території облаштувати для дітей чудовий куточок для веселих рухливих ігор.

Установити дитячий ігровий майданчик - це відмінний спосіб перетворити звичайну прогулянку в захоплюючу пригоду. Цілі казкові містечка, де зібрані найулюбленіші спортивно-розважальні спорудження, які подарують малим непосидам масу позитивних емоцій.

Активні спортивні заняття на свіжому повітрі та спілкування з однолітками принесуть чимало користі дитині, дозволять поліпшити фізичну форму, зміцнити імунітет.

Різновидності дитячих майданчиків для дітей

Дитячий майданчик для дітей складаються з найрізноманітніших елементів. Зазвичай комплектація підбирається в залежності від побажань дітей, фінансових можливостей батьків, розміру площі території, на якій планується установка конструкції. Мінімальний набір складається з гірки, сходів, турніка, іноді - пісочниці. Подібний варіант відмінно підійде для використання у дворі заміського будинку.

Існують і більш складні модифікації з декількома типами гойдалок, шведськими стінками, мотузковими дорогами, підвісними містками, лабіринтами. Такий дитячий майданчик для дітей стане улюбленим острівцем розваг кожного школяра.

Дитячий майданчик з дерева має дуже привабливий вигляд. Такі вироби користуються популярністю серед користувачів. Батьки розуміють, що конструкції виготовлені з деревини екологічно безпечні і не приносять шкоди дітям та навколишньому середовищу.

Дитячий майданчик з дерева відповідає встановленим нормам травмобезпеки та екологічним стандартам.

В конструкції майданчиків передбачені:

  • надійні кріплення;
  • бортики та перила:
  • стійкість.

Дитячий майданчик з дерева художньо оформлений. Дизайнерським фантазіям немає меж. Оригінальні форми роблять їх чудовою прикрасою ігрової площадки та зацікавлять дітей багатофункціональністю. Тут можна бігати, стрибати, підтягуватися, скочуватися з гірки, розігрувати з друзями сцени з любимих мультиків.

Купити дитячий майданчик по доступній ціні від виробника

Виробниче об'єднання "Цвях" при виготовленні продукції орієнтується на вподобання дітлахів різного віку та фінансові можливості широкого кола замовників. Наявність власних виробничих потужностей, втілення нових технологій дозволяє нашим майстрам виготовляти недорогу продукцію високої якості.

У нас ви зможете дитячий майданчик купити, ціна якого буде залежати від комплектації.

На наших складах завжди є в наявності конструкції різних цінових категорій.

В каталозі нашого ресурсу ви знайдете легкі та компактні, багаторівневі дитячі майданчики. Щоб полегшити вибір, ви зможете подивитись цвітні фото кожного представленого зразка, почитати характеристики і описи.

Зверніть увагу, постійним нашим клієнтам пропонується дитячий майданчик купити по ціні зі знижкою, для оптовиків - спеціальні пропозиції.

Щоб отримати додаткову інформацію, зателефонуйте нам в офіс. Наші пріоритети: сервіс європейського рівня, професійні консультації, виконуємо замовлення будь якої складності, гарантія якості, доставка товару у всі міста України.