en ua ru
en ua ru

Шкільні доски

Дошка магнітна
4 200грн
Шкільна дошка– невід’ємний атрибут при вмеблюванні шкільних класів, навчальних аудиторій, лекційних кімнат, залів для нарад на підприємствах. Доволі часто такі дошки використовують, як дитячі меблі для зберігання малюнків та інших важливих для діт..
Шкільна дошка– невід’ємний атрибут при вмеблюванні шкільних ...
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Дошки для крейди, маркера, комбіновані

Сучасні шкільні доски

Шкільні дошки відрізняються робочими поверхнями і вибором кріплень. Для виготовлення виробів використовуються високопробні матеріали і спеціальні покриття проти відблисків. Використовуючи таку дошку шкільну, можна легко писати крейдою або маркером.

Якісна шкільна дошка має переваги:

 • високі показники контрасту;
 • чіткість написання інформації;
 • відсутність відблисків;
 • легко видаляється непотрібна інформація;
 • безпечно може використовуватися в навчальних кабінетах;
 • екологічність;
 • надійність;
 • безстрокова гарантія.

Дошка шкільна являється представником найбільш зручного способу візуальної комунікації учитель - школяр і незамінним атрибутом кожного навчального класу. Найбільш популярні крейдові дошки шкільні. Такий атрибут залишається надійним і перевіреним помічником в ефективності проведення навчального процесу.

Критерії вибору шкільної дошки

Велика розмаїтість моделей дещо ускладнює вибір. Щоб його спростити, слід проаналізувати ті завдання, що ставляться перед обладнанням.

На що потрібно звернути увагу:

 • покриття;
 • наявність магнітної поверхні;
 • зручний піддон;
 • формат і розмір.

Розмір дошки обумовлений розміром стіни і передбачуваним навчальним матеріалом, який будуть читати учні. Найкраще купувати секційні дошки, які можна закрити під час, наприклад, контрольної роботи.

Звертайте увагу на вироби з цілісною поверхнею, яка має магнітний блок. Він дозволяє кріпити плакати і схеми, що часто використовують під час навчального процесу.

Зелені навчальні дошки для школи - класичний варіант. Покриття має антибліковий ефект. Яскраві сонячні промені або штучне освітлення не створює на ній спотворень, всі текстові та графічні записи тут ідеально видно. Для школи вигідно придбати зелену шкільну дошку, ціна її невисока. Оптимальним варіантом для зору дитини вважається темно-зелений колір, який не напружує очі.

Купити шкільну дошку по доступній ціні від компанії "Цвях"

Виготовляючи шкільні дошки, ми керуємось принципами зручності, безпеки та естетичності виробів. Можна вибрати моделі в різному колірному виконанні, традиційної та оригінальної конструкції.

На нашому сайті представлені сучасні шкільні дошки, дизайни яких мають різноманітні параметри і можливості. У нас можете вибрати і купити шкільну дошку одно, - двох, трьохсекційну.

Функціональність шкільної дошки визначається тим, зі скількох елементів вона складається і які можливості має. Залежно від поставлених навчальних цілей, кожен тип шкільної дошки, представлений у нас, стане ідеальним інструментом вчителя.

Всі полотна зроблені з екологічно чистих матеріалів. Конструкція наших шкільних дощок продумана до дрібниць, завдяки чому вона оптимальним чином розміститься на будь-якій стіні учнівської кімнати.

Ми пропонуємо купити шкільну дошку, яка має максимально просте кріплення і підвищену міцність полотна. Вибирайте відповідну модель, враховуючи ті умови, в яких вона буде використовуватися.

До ваших послуг професійні консультації менеджера, який допоможе підібрати оптимальний екземпляр саме для вас. Ви зможете швидко і легко придбати шкільну дошку, ціну можете подивитьсь в каталозі цього розділу.

Ми пропонуємо: сервіс високої якості, індивідуальний підхід, доставку товару у всі міста України.