en ua ru
en ua ru

Обладнання для їдалень

Уточнити Пошук

Єлектром'ясорубка МИМ-300
21 620грн
МИМ 300   Характеристика: Продуктивність - 300 кг / год Продуктивність при повторному подрібненні котлетної маси - 100 кг/ год Номінальна потужність - 1,5 кВт Рід струму - змінний трифазний Номінальна напруга - 380 В Частота стр..
МИМ 300   Характеристика: Продуктивність - 300...
Плита електрична ПЕ-2 без жарочної шафи
11 550грн
Стільниця та каркас - нержавіюча сталь, бокові панелі з полімерним покритттям. Перемикач потужності конфорок чотирьох позиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах грома..
Стільниця та каркас - нержавіюча сталь, бокові панелі з полі...
Сковорода електрична СЕМ-0,2; СЕМ-0,5
41 200грн
СЕМ – 0,2 Характеристика: Модель:СЕМ-0,2 Габарити:1000х700(800)х850мм Вага:200кг Внутрішні розміри чаши:510х470х150мм Об’єм чаши:30л Час разігріву чаши до 200°С:22хв Діапазон регулювання температуры:+50..+300°С Потужність..
СЕМ – 0,2 Характеристика: Модель:СЕМ-0,2 ...
Шафа жарочна однокамерна ШЖЕ-1
11 500грн
Столешня та фасад зроблені з нержавіючої сталі, каркас та бокові панелі - чорний метал з полімерним покриттям. Призначена для смаження м'яса, риби, запікання овочів, мучних виробів, а також для випічки широкого асортименту кондитерських і хлібобул..
Столешня та фасад зроблені з нержавіючої сталі, каркас та бо...
Електрокип'ятильник ЕКГ- 25; 50; 100
16 250грн
Електрокипятильник ЕКГ - 100 Електрокипятильники типа ЕКГ призначені для приготування кип'яченої води на підприємствах громадського харчування, приватних міні-кафе, закусочних і тому подібне. Отриманий окріп можна використовувати для приго..
Електрокипятильник ЕКГ - 100 Електрокипятильники тип...
Машина протирально-різальна
27 200грн
Машини випускаються в трьох виконаннях: МПР-350М - для нарізки сирих і варених, протирання варених продуктів.  41400,00 грн. МПР-350М-01 - для протирання варених продуктів. 27200,00 грн. МПР-350М-02 - для нарізання сирих і варених продук..
Машини випускаються в трьох виконаннях: МПР-350М - для на...
Мийки виробничи зварні
3 740грн
мийки виробничі зварні виготовлені з нержавіючої сталі; опори ніжок виготовлені з високоміцної пластмаси; каркас виготовлений з нержавіючої труби 30х30 мм; висота всіх ніжок регулюється. Варіанти виготовлення: каркас з вуглецевої констру..
мийки виробничі зварні виготовлені з нержавіючої сталі; оп...
Плита електрична ПЕ-2Ш з жарочною шафою
16 540грн
Столешня та каркас зроблені з нержавіючої сталі, бокові панелі з чорного металу з полімерним покриттям. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний базової комплектації плити - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкува..
Столешня та каркас зроблені з нержавіючої сталі, бокові пане...
Стелажі-сушки для посуду
5 405грн
Опис виробу: вся конструкція виготовлені з нержавіючої сталі; опори ніжок виготовлені з високоміцної пластмаси; висота всіх ніжок регулюється. Технічні характеристики: технічні характеристики вказані в прайсі. Варіанти виготовленн..
Опис виробу: вся конструкція виготовлені з нержавіючої с...
Показано з 1 по 9 із 24 (всього 3 сторінок)
Обладнання для їдалень

Обладнання для шкільної їдальні

Шкільна їдальня – це особливе місце. Тут проводять більшість перерв між уроками, а інколи і час після закінчення занять. В школярів під час перерви відбувається перезавантаження і за нетривалий час шкільної перерви потрібно встигнути багато - поїсти, поспілкуватися і, звісно – відпочити. А робити це потрібно в гарній, комфортній, добре обладнаній шкільній їдальні. В такому місці і їжа смачніша, і розмови цікавіше, і повноцінний відпочинок з перезавантаженням можливий за короткий час.

Обладнання для шкільної їдальні значно відрізняється від звичних кухонних меблів та навіть від обладнання кафе та ресторанів. І цьому є декілька причин:

 1. Обробка, зберігання продуктів та виготовлення їжі для малюків вимагає приміщень, що обладнані з дотриманням спеціальних умов та санітарно-гігієнічних норм. Отже – дитяче здоров’я таке вразливе, шлунки менш «міцні» ніж у дорослих, а ростучій організм при цьому потребує багато калорій, вітамінів та мікроелементів.
 2. Швидкість приготування страв та швидка їх подача - чи не найважливіше у шкільному закладі харчування. Специфіка закладу (школа), вимагає бути готовими до майже миттєвої «видачі» великої кількості порції. Отже у дітлахів та вчителів є тільки час нетривалої перерви, щоб встигнути поїсти. Ритм роботи шкільних їдалень виглядає так: багато відвідувачів (під час перерви) – нікого, або дуже мало (після дзвінка на урок) – знов багато – знов нікого.
 3. Діти набагато чутливіше від дорослих відносяться до багатьох дрібниць. Для гарних мам – не секрет, що «веселе» оформлення їжі може змусити малечу з’їсти навіть неулюблені, але корисні продукти. Для дитини важливо, щоб їжа була приваблива на вигляд, щоб навколишня обстановка відповідала, а меблі були зручними та підходящими до її зросту.
 4. Підростаючі організми витрачають багато енергії і повинні споживати багато калорій. На кожній перерві їдальню «атакують» натовпи зголоднілих школярів. Обладнання для шкільних закладів харчування повинне мати солідний «запас міцності» і бути розраховане на майже цілодобову роботу.

Питання про харчування дітлахів у навчальному закладі – неймовірно важливе. Від того, як харчується дитина напряму залежить те, як вона:

 • почуває себе фізично
 • росте та розвивається
 • готова для сприйняття нових знань

Також від закладу харчування залежить ще багато іншого. Шкільна їдальня – це не тільки місце, де можна перекусити, але й осередок дитячого суспільного життя. Тут віддихають між уроками, спілкуються, а в не навчальний час у їдальні можуть відбуватися збори, виставки, дитячі свята тощо. У правильно спланованій їдальні можна не тільки швидко та якісно нагодувати школярів, але й швидко трансформуватися у приміщення для дитячого свята. Зручні професійні меблі спроектовані таким чином, щоб це відбувалося швидко та легко. До речі, в інших розділах інтернет-магазину «Цвях» знайдете зручні та якісні меблі для шкільних їдалень у широкому асортименті.

Яке купити обладнання для шкільної їдальні

Шкільна їдальня це, насамперед – кухонний блок, професійні повара та кухонне обладнання. З професійного обладнання для шкільної їдальні починається цей заклад громадського харчування. Важливо, щоб воно було якісним, сучасним та відповідало усім вимогам як до обладнання для дитячих закладів. Відповідне обладнання економить сили та час кухонних працівників, вивільняючи його для вигадування нових страв, оформлення порцій та навіть надає хвилинку для додаткової посмішки школярам.

Неймовірно, але навіть просто поява на кухні зручної овочечистки або тістоміса економить поварам від 10 до 30% часу на заготовку продуктів. А сучасні меблі та пристрої для вироблення їжі допомагають робітникам кормити дітлахів більш якісно та смачно. Маленькі кухонні дрібниці, складаючись у ціле, формують загальну систему, при якій школярі харчуються так, як це належить.

Для шкільної їдальні купити необхідно наступні речі:

 • електром’ясорубка
 • електрична плита та жарочна шафа
 • протирально-різальна машина
 • стелажі для посуду та виробничі
 • професійні кухарські столи, мийка
 • А також усілякі дрібниці – овочерізки, тістоміси, картоплечистки, м’ясорубки тощо
 • Електричні сковорідки, електрокип’ятильники, харчоварильні котли, різноманітний посуд

Усе вище переліковане кухонне обладнання для їдальні пропонує купити виробниче об’єднання «Цвях». У нас – доступні ціни, широкий вибір та висока якість товарів. Цвях виробляє чи не найкраще обладнання для їдальні в Україні! Наші вироби функціональні, міцні та надійні а також відрізняються довговічністю і зручністю в використанні. Також Цвях дає гарантію на кожен із виробів.

Меблеве об’єднання «Цвях» пропонує до придбання продукцію від 1 штуки до крупнооптових регулярних поставок. Оптових покупців та постійних клієнтів очікують приємні знижки та акційні пропозиції. Ціни на обладнання для їдальні у нас – помірні, а якість і зносостійкість – на найвищому рівні.

Цвях, це:

 • Помірні ціни. Купити обладнання для шкільної їдальні та усі потрібні для неї дрібниці можна за доступною ціною та без «економії на якості»
 • Сучасний дизайн та продумана функціональність кожної дрібниці
 • Безпечність. Наші товари виготовлені з якісних сертифікованих матеріалів та мають «запас міцності», передбачений для таких закладів

Купити сучасне обладнання для їдальні в Україні належної якості і по доступним цінам можливо:

 • Вибирайте вітчизняного виробника
 • Купуйте напряму, без посередників
 • Звертайтеся тільки до надійних, перевірених підприємств, які зарекомендували себе як сумлінні і надійні партнери
 • При купівлі оптом доступні додаткові знижки

Усе це – про «Цвях». Звертайтесь до виробничого об’єднання «Цвях» в разі необхідності купити обкладання для шкільної столової. В нашому асортименті є все, що знадобиться!