en ua ru
en ua ru

Обладнання для їдалень

Уточнити Пошук

Єлектром'ясорубка МИМ-300
21 200грн
МИМ 300 Характеристика: Продуктивність - 300 кг / год Продуктивність при повторному подрібненні котлетної маси - 100 кг/ год Номінальна потужність - 1,5 кВт Рід струму - змінний трифазний Номінальна напруга - 380 В Частота струму - 50 Г..
МИМ 300 Характеристика: Продуктивність - 300 кг / год ...
Плита електрична ПЕ-2 без жарочної шафи
10 300грн
Стільниця та каркас - нержавіюча сталь, бокові панелі з полімерним покритттям. Перемикач потужності конфорок чотирьох позиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах грома..
Стільниця та каркас - нержавіюча сталь, бокові панелі з полі...
СЄМ-0,2; СЄМ-0,5
34 900грн
СЕМ – 0,2 Характеристика: Модель:СЄМ-0,2 Габарити:1000х700(800)х850мм Вага:200кг Внутрішні розміри чаши:510х470х150мм Об’єм чаши:30л Час разігріву чаши до 200°С:22хв Діапазон регулювання температуры:+50..+300°С Потужність..
СЕМ – 0,2 Характеристика: Модель:СЄМ-0,2 ...
Шафа жарочна однокамерна  ШЖЕ-1
10 000грн
Столешня та фасад зроблені з нержавіючої сталі, каркас та бокові панелі - чорний метал з полімерним покриттям. Призначена для смаження м'яса, риби, запікання овочів, мучних виробів, а також для випічки широкого асортименту кондитерських і хлі..
Столешня та фасад зроблені з нержавіючої сталі, каркас та бо...
ЄКГ-10; 25; 50; 100
16 300грн
Електрокипятильник ЕКГ - 100 Електрокипятильники типа ЕКГ призначені для приготування кип'яченої води на підприємствах громадського харчування, приватних міні-кафе, закусочних і тому подібне. Отриманий окріп можна використовувати для ..
Електрокипятильник ЕКГ - 100 Електрокипятильники тип...
Машина протирально-різальна
22 500грн
Машини випускаються в трьох виконаннях: МПР-350М - для нарізки сирих і варених, протирання варених продуктів. МПР-350М-01 - для протирання варених продуктів. МПР-350М-02 - для нарізання сирих і варених продуктів. Основні технічні характе..
Машини випускаються в трьох виконаннях: МПР-350М - для на...
Мийки виробничи зварні
4 830грн
мийки виробничі зварні виготовлені з нержавіючої сталі; опори ніжок виготовлені з високоміцної пластмаси; каркас виготовлений з нержавіючої труби 30х30 мм; висота всіх ніжок регулюється. Варіанти виготовлення: каркас з вуглецевої констру..
мийки виробничі зварні виготовлені з нержавіючої сталі; оп...
Плита електрична ПЄ-2 з жарочною шафою
14 700грн
Столешня та каркас зроблені з нержавіючої сталі, бокові панелі з чорного металу з полімерним покриттям. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний базової комплектації плити - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкува..
Столешня та каркас зроблені з нержавіючої сталі, бокові пане...
Стелажі-сушки для посуду
9 750грн
Опис виробу: вся конструкція виготовлені з нержавіючої сталі; опори ніжок виготовлені з високоміцної пластмаси; висота всіх ніжок регулюється. Технічні характеристики: технічні характеристики вказані в прайсі. Варіанти виготовленн..
Опис виробу: вся конструкція виготовлені з нержавіючої с...
Показано з 1 по 9 із 24 (всього 3 сторінок)
Обладнання для їдалень

Обладнання для шкільної їдальні

Професійне обладнання для їдальні - одна з затребуваних груп товарів. Якщо розібратися, саме з нього починається облаштування будь-якої їдальнею.

До цієї категорії входять:

  • плити електричні;
  • жарові й пекарські шафи;
  • механічне обладнання (м'ясорубки, овочерізки, картоплечистки, тістоміси);
  • електрокип'ятильники, сковороди електричні, котли харчоварильні;
  • посуд з нержавіючої сталі і емальований.

Відмінними рисами обладнання для шкільних їдалень є його функціональність, міцність, надійність і довговічність. До того ж, широкий вибір моделей і гарантія від виробника на кожну одиницю.

Обладнання для шкыльної їдалені вироблено з екологічно чистих матеріалів і дозволено до експлуатації.

Але найзначнішим показником представленої продукції є співвідношення ціни і якості моделей. Нам вдалося зробити відмінну добірку і створити для Вас кращі пропозиції на ринку України і пропонуємо найпопулярніші якісні моделі. Купити обладнання для їдальні - це завжди вдале капіталовкладення. Ми впроваджуємо нові технології і виробляємо високотехнологічне обладнання.

Придбання обладнання для їдальні через інтернет - це не купівля кота в мішку. Розміщення на сайті кольорові фото відображають реальний стан пропонованої продукції. Ми даємо можливість своїм покупцям в будь-який час доби зайти на ресурс і ближче ознайомитися з характеристиками, описами і торговою маркою пропонованих експонатів обладнання.

При цьому кожен відвідувач зможе оцінити якість виконання зразків. Устаткування для їдальні в Україні доступний широкій категорії споживачів. Все що потрібно в цій ситуації - зуміти не розгубитися і вибрати корисний атрибут. Тоді успіх буде Ваш!

Щоб уточнити необхідну інформацію, щодо обладнання для їдальні, телефонуйте нам в офіс. Менеджер надасть грамотну консультацію та допоможе вибрати потрібні для ваших потреб вироби.

Купити обладнання для їдальні в Україні

"Фабричне якість" - це знайомі нам слова, які завжди асоціюються виключно з добротним, хорошим товаром. Їдальня - це те місце, де кухарі проводять свій багатогодинний робочий день. Що об'єднують ці дві пропозиції? Відповідь проста. Устаткування для шкільних їдалень охоплює досить великий сегмент цієї категорії товару. У нашому каталозі представлені найрізноманітніші пристосування, без яких не обійтися, облаштовуючи функціональну кухню для роботи.

Часом звичайнісінька незручна Картофелерезка позначається на продуктивності підлеглих, а що говорити про плиті електричної або відсутність духовці. Ми пропонуємо не тільки якісне обладнання для їдальні в Україні, ми пропонуємо комфорт і надійність.

Варто пам'ятати, що їдальня - це особа шкільного або дошкільного закладу, тому обладнання для шкільних їдалень має виглядати респектабельно і представницький. Купуючи у нас товари, не думайте що вони обійдуться Вам дорого.

У нас помірна цінова політика. Для постійних клієнтів хороші знижки, а оптовиків порадуємо спеціальними пропозиціями. Поспішайте купити обладнання для їдальні, яке послужить "вірою і правдою" довгий період часу. Але варто дотримуватися правил експлуатації, рекомендованих виробником.

Для наших клієнтів: сервіс високої якості, індивідуальний підхід, гарантія якості, швидка доставка в усі куточки України.