Обладнання для їдалень

Обладнання для їдалень

Уточнити Пошук

Єлектром'ясорубка МИМ-300
21 200грн
МИМ 300                               Характеристика:Продуктивність - 300 кг / годПродуктивність при повторномуподрібненні котлетної маси - 100 кг/ годНомінальна потужн..
МИМ 300               ...
Плита електрична ПЕ-2 без жарочної шафи
10 300грн
Стільниця та каркас - нержавіюча сталь, бокові панелі з полімерним покритттям.  Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах г..
Стільниця та каркас - нержавіюча сталь, бокові панелі з полім...
СЄМ-0,2; СЄМ-0,5
34 900грн
СЕМ – 0,2 Характеристика: Модель:  СЄМ-0,2Габарити:  1000х700(800)х850ммВага: 200кгВнутрішні розміри чаши: 510х470х150ммОб’єм чаши: 30лЧас разігріву чаши до 200°С: 22хвДіапазон регулювання температу..
СЕМ – 0,2 Характеристика: Модель:  СЄМ-0,...
Шафа жарочна однокамерна  ШЖЕ-1
10 000грн
Столешня та фасад зроблені з нержавіючої сталі, каркас та бокові панелі - чорний метал з полімерним покриттям. Призначена для смаження м'яса, риби, запікання овочів, мучних виробів, а також для випічки широкого асортименту кондитерських і хлібобуло..
Столешня та фасад зроблені з нержавіючої сталі, каркас та бок...
ЄКГ-10; 25; 50; 100
16 300грн
ЕлектрокипятильникЕКГ - 100Електрокипятильники типа ЕКГ призначені для приготування кип'яченої води на підприємствах громадського харчування, приватних міні-кафе, закусочних і тому подібне. Отриманий окріп можна використовувати для приготування чаю..
ЕлектрокипятильникЕКГ - 100Електрокипятильники типа ЕКГ призн...
Машина протирально-різальна
22 500грн
Машини випускаються в трьох виконаннях:    МПР-350М - для нарізки сирих і варених,    протирання варених продуктів.    МПР-350М-01 - для протирання варених    продуктів..
Машини випускаються в трьох виконаннях:   &nbs...
Мийки виробничи зварні
4 830грн
мийки виробничі зварні виготовлені з нержавіючої сталі;опори ніжок виготовлені з високоміцної пластмаси;каркас виготовлений з нержавіючої труби 30х30 мм;висота всіх ніжок регулюється.           ..
мийки виробничі зварні виготовлені з нержавіючої сталі;опори ...
Плита електрична ПЄ-2 з жарочною шафою
14 700грн
Столешня та каркас зроблені з нержавіючої сталі, бокові панелі з чорного металу з полімерним покриттям.  Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний базової комплектації плити - ТППК. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, ту..
Столешня та каркас зроблені з нержавіючої сталі, бокові панел...
Стелажі-сушки для посуду
9 750грн
 Опис виробу:вся конструкція виготовлені з нержавіючої сталі;опори ніжок виготовлені з високоміцної пластмаси;висота всіх ніжок регулюється.          Технічні характеристики:технічні характерис..
 Опис виробу:вся конструкція виготовлені з нержавіючої с...
Показано з 1 по 9 із 24 (всього 3 сторінок)
Обладнання для їдалень

Професійне обладнання для шкільних їдалень

Професійне обладнання для їдалень - одна з затребуваних груп товарів. Якщо розібратися, саме з нього починається облаштування будь-якої їдальнею.


До цієї категорії входять:

- плити електричні;


- жарові й пекарські шафи;


- механічне обладнання (м'ясорубки, овочерізки, картоплечистки, тістоміси);


- електрокип'ятильники, сковороди електричні, котли харчоварильні;


- посуд з нержавіючої сталі і емальований.


Відмінними рисами обладнання для шкільних їдалень є його функціональність, міцність, надійність і довговічність. До того ж, широкий вибір моделей і гарантія від виробника на кожну одиницю.


Професійне обладнання для їдалень вироблено з екологічно чистих матеріалів і дозволено до експлуатації.


Але найзначнішим показником представленої продукції є співвідношення ціни і якості моделей. Нам вдалося зробити відмінну добірку і створити для Вас кращі пропозиції на ринку України і пропонуємо найпопулярніші якісні моделі. Купити обладнання для їдальні - це завжди вдале капіталовкладення. Ми впроваджуємо нові технології і виробляємо високотехнологічне обладнання.


Придбання обладнання для їдальні через інтернет - це не купівля кота в мішку. Розміщення на сайті кольорові фото відображають реальний стан пропонованої продукції. Ми даємо можливість своїм покупцям в будь-який час доби зайти на ресурс і ближче ознайомитися з характеристиками, описами і торговою маркою пропонованих експонатів обладнання.


При цьому кожен відвідувач зможе оцінити якість виконання зразків. Устаткування для їдальні в Україні доступний широкій категорії споживачів. Все що потрібно в цій ситуації - зуміти не розгубитися і вибрати корисний атрибут. Тоді успіх буде Ваш!


Щоб уточнити необхідну інформацію, щодо обладнання для їдальні, телефонуйте нам в офіс. Менеджер надасть грамотну консультацію та допоможе вибрати потрібні для ваших потреб вироби.


Купити обладнання для їдальні в Україні для комфортного облаштування кухні

"Фабричне якість" - це знайомі нам слова, які завжди асоціюються виключно з добротним, хорошим товаром. Їдальня - це те місце, де кухарі проводять свій багатогодинний робочий день. Що об'єднують ці дві пропозиції? Відповідь проста. Устаткування для шкільних їдалень охоплює досить великий сегмент цієї категорії товару. У нашому каталозі представлені найрізноманітніші пристосування, без яких не обійтися, облаштовуючи функціональну кухню для роботи.


Часом звичайнісінька незручна Картофелерезка позначається на продуктивності підлеглих, а що говорити про плиті електричної або відсутність духовці. Ми пропонуємо не тільки якісне обладнання для їдальні в Україні, ми пропонуємо комфорт і надійність.


Варто пам'ятати, що їдальня - це особа шкільного або дошкільного закладу, тому обладнання для шкільних їдалень має виглядати респектабельно і представницький. Купуючи у нас товари, не думайте що вони обійдуться Вам дорого.


У нас помірна цінова політика. Для постійних клієнтів хороші знижки, а оптовиків порадуємо спеціальними пропозиціями. Поспішайте купити обладнання для їдальні, яке послужить "вірою і правдою" довгий період часу. Але варто дотримуватися правил експлуатації, рекомендованих виробником.


Для наших клієнтів: сервіс високої якості, індивідуальний підхід, гарантія якості, швидка доставка в усі куточки України.