en ua ru
en ua ru

Дитяче ігрове та спортивне обладнання для приміщення

Уточнити Пошук

Шведська стінка з турніком
4 220грн
Комплектація • Шведська стінка • Стаціонарний турнік Висота на вибір: • 210 см • 240 см Матеріал виготовлення • Стійки - сосна • Перекладини - бук, ясен Покриття Водорозчинні лаки Ірком, які сертифіковані і схвалені Міністерством охорони ..
Комплектація • Шведська стінка • Стаціонарний турнік Висо...
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Дитяче ігрове та спортивне обладнання для приміщення

Дитяче ігрове обладнання для приміщення

Усі дітлахи – непосиди, і це цілком природно. Проводити час у веселощах та займатися фізичними вправами любить кожна дитина. Для повного щастя їм потрібно багато грати, стрибати та мати місце для фізичної активності, і потурати їм у цьому з боку дорослих – правильно і важливо. Дитина, що не виснажилась протягом дня «мирними забавками», буде дратівливою та розтратить усю збережену енергію на пустощі і витівки.

Нема що й казати – наслідки цього бешкетування може прибавити дорослим клопоту. Тому краще «знешкодити» бешкетників заздалегідь, дозволивши використати енергію, у «мирних цілях» - в грі та занятті спортом. Крім того, фізична активність та заняття спортом допоможуть виростити здорового фізично малюка.

«Цвях» - виробник дитячого спортивного та ігрового обладнання №1 На Україні.

Наша продукція – якісна, доступна по ціні, функціональна та яскрава. Цікаві ігрові комплекси та спортивні дитячі куточки від «Цвях» парадують кожного малюка, допоможуть зростати йому здоровим та веселим. Такі ігрові і спортивні куточки можна встановлювати будь де:

 • У дитячих садках
 • Школах
 • Супермаркетах і торговельних центрах
 • В спортивних залах
 • Адміністративних будовах

Ігрові куточки у дитячих закладах роблять дозвілля малюків більш яскравим, дозволяють розширити діапазон ігор і зробити їх більш рухливими та цікавими. Використання таких куточків дитинства у комерційних спорудах вигідно для бізнесу - споживачі з дітьми скоріше обирають такі, ніж без дитячої зони. У адміністративних будовах, з обладнаними дитячими усі питання вирішуються швидше та спокійніше, бо малеча весело грається, а не дратує батьків і співробітників.

Продукція «Цвях» робить життя батьків спокійнішим, а дітям розкрашує яскравими барвами. Чекати батьків на ігрових майданчиках та у дитячих куточках, обладнаних продукцією «Цвях» - весело, навіть час спливає швидше, а батьки спокійно займаються своїми справами.

Ігрове обладнання можна встановити у групі дитячого садочка або у дитячій. Це можуть бути:

 • Сухі басейни з пластмасовими кульками. В таких басейнах весело гратися, стрибати та ховатися у кольорових кульках.
 • Набори м’яких меблів. Сидячі на м’яких стільцях комфортно гратися у будь-які ігри.
 • Модульні комплекси с м’яких кубів, конусів і інших фігур. З м’яких деталей малеча бідує фантастичні дома, гірки та фортеці.
 • Ці споруди весело будувати, використовувати для ігор та не менш весело руйнувати. Дуже важливо, що ці будови безпечні - падаючі, м’які деталі конструкції не в змозі зашкодити дітлахам.
 • Ігрові килимки та м’які доріжки.

В асортименті «Цвях» знайдуться невеличкі конструкції для домашнього використання, або для невеличких приміщень та великі багатокомпонентні комплекси, призначені для величезних ігрових зон у дитячих центрах. Усе ігрове обладнання виробництва «Цвях» - безпечне, надійне, нешкідливе та має привабливий зовнішній вигляд.

Дитяче спортивне обладнання для приміщень

Збереження та укріплення дитячого здоров’я – одна з найважливіших задач сучасності. Якщо з дитинства привчати до спорту та здорового образу життя - є всі шанси виростити здорового і щасливого малюка.

Для того, щоб дитина росла щасливою і фізично здоровою, їй необхідно вести активний образ життя, багато гратись та мати на що використати свою енергію. Якщо малеча не розтрачує свої сили на ігри та забавки, вона більше вередує та пустує. Тому задача дорослих – забезпечити дітлахам простір, де вони зможуть гратися і займатися спортивними справами для власного задоволення. Від такого рішення виграють всі – діти щасливі і здорові, а батьки задоволенні.

Купити дитяче спортивне обладнання в меблевому об’єднанні «Цвях» - де правильний вибір. Наша продукція сучасна, надійна та доступна по ціні. Серед найпопулярніших товарів:

 • Шведські стінки
 • Спортивні комплекси, що являють собою багатокомпонентні конструкції для занять спортом
 • Мати, спортивні килимки та доріжки

Дитяче спортивне обладнання незамінне для обладнання спортивних майданчиків і спортивних зал. Меблеве об’єднання «Цвях» пропонує сучасні, якісні та зручні спортивні комплекси, турніки, шведські стінки, які будуть прикрасою будь якого спортивного осередка. Наше обладнання можна розмістити в ігрових кімнатах, дитячих куточках у садках та школах.

Дитяче спортивне обладнання буде у нагоді не тільки у громадських місцях, але й у домашніх умовах. До речі, лікарі та ортопеди рекомендують робити школярам перерви на п’ять-десять хвилин під час виконання уроків, під час яких можна разок-інший підтягнутися, просто повисіти на турніку або зробити пару нескладних вправ.

У дитячій кімнаті легко встановити шведську стінку з матом, або невеличкий спортивний комплекс - і в малюка з’явиться свій власний спортивний куточок. У такому куточку діти можуть робити ранкову зарядку, тренуватися та робити спортивні вправи або грати ти займатися пустощами.

Звертайтеся до меблевого об’єднання «Цвях» у разі необхідності придбати дитяче ігрове або спортивне обладнання. Підберемо вироби з нашого асортименту - на ваш смак і потреби, або виготовимо під замовлення. Оптовим покупцям і постійним клієнтам знижки.