Сюжетно-рольові елементи

Сюжетно-рольові елементи

Грузовичок "Льова"
29 800грн
Ігровий грузовичок виготовлений відповідно з ДСТУ. Грузовичок "Льова" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Стіни і капот грузовичка виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері ..
Ігровий грузовичок виготовлений відповідно з ДСТУ. Грузо...
Джип "Сафарі"
33 100грн
Ігровий джип виготовлений відповідно з ДСТУ. Джип "Сафарі" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Стіни і капот джипу виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері. Дах виготовлени..
Ігровий джип виготовлений відповідно з ДСТУ. Джип "Сафар...
Автомобіль "Бібіп"
38 900грн
Ігровий автомобіль виготовлений відповідно з ДСТУ.Автомобіль «Бібіп» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Стіни і капот автомобіля виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та вік..
Ігровий автомобіль виготовлений відповідно з ДСТУ.Автомобіль ...
Вагон "Трамвайчик"
40 500грн
Ігровий вагончик виготовлений відповідно з ДСТУ.Вагон "Трамвайчик" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Стіни і дах вагону виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та вікна. Поза..
Ігровий вагончик виготовлений відповідно з ДСТУ.Вагон "Трамва...
Автобус "Богданчик"
49 800грн
Ігровий автобус виготовлений відповідно з ДСТУ.Автобус «Богданчик» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Стіни, дах і капот автобуса виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та ві..
Ігровий автобус виготовлений відповідно з ДСТУ.Автобус «Богда...
Паротяг "Чух-чух"
43 500грн
Ігровий паротяг виготовлений відповідно з ДСТУ.Паротяг "Чух-чух" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Стіни і дах паротягу виготовлені із водостійкої фанери.  У стінах вирізані двері та вікна...
Ігровий паротяг виготовлений відповідно з ДСТУ.Паротяг "Чух-ч...
Гвинтокрил "Вітряк"
49 900грн
Ігровий гвинтокрил виготовлений відповідно з ДСТУ.Гвинтокрил "Вітряк" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Гвинтокрил розміщується на платформі висотою 1000 мм, що спирається на дерев’яні бруси 90..
Ігровий гвинтокрил виготовлений відповідно з ДСТУ.Гвинтокрил ...
Паротяг з вагончикои "Мандрівник"
65 400грн
Ігровий паротяг виготовлений відповідно з ДСТУ.Паротяг з вагончиком "Мандрівник" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Стіни і дах паротягу та вагончика виготовлені із водостійкої фанери.  У с..
Ігровий паротяг виготовлений відповідно з ДСТУ.Паротяг з ваго...
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)
Сюжетно-рольові елементи

Паровозики і машинки для дітей

Дитячі іграшки необхідні атрибути для кожної дитини. Саме граючи, дитина пізнає світ. Іграшки розвивають уяву, надихають придумувати різні історії і втілювати їх в сюжетні ігри, вчать міркувати.

 

Для хлопчиків немає нічого кращого, ніж різні паровозики і машинки. Вони годинами можуть відмовити різні рольові ігри, представляти себе дорослими і занурюватися повністю в гру.

 

Їздять по місту, перевозять людей, які поспішають на роботу. Паровозики і машинки можуть грати в хованки чи догонялки. Дітей що завгодно може зацікавити, їх уяві немає меж. Тому паровозик для дітей найулюбленіша іграшка.

 

Дозвольте дітям розвивати свою фантазію і порадуйте своє чадо яскравими, барвистими іграшками.

 

 Які корисні функції виконують іграшки:

- спонукають активну діяльність;

 

- допомагають моделювати сюжети з дорослого життя;

 

- навчають;

 

- розвивають логічне мислення;

 

- виробляють уважність;

 

- розвивають пам'ять.

 

Паровозик для дітей приносить багато радості і непідробного інтересу. Малюк може подорожувати або відправитися відвідати улюблену бабусю, взявши з собою гостинці.

 

дерев'яний паровозик

Найпопулярнішим і любленим дітворою є дерев'яний паровозик. Творці цих моделей гармонійно поєднали в виробах єдність форми і функції. Виготовлені вироби з деревини високої якості.

 

Продумана цікава конструкція дозволяє паровозику легко рухатися. Паровозик з дерева має кабінку, в яку дитина може помістити мініатюрного машиніста. Іграшка за розмірами і пропорціями вдала.

 

Дерев'яний паровозик безперечний тренд сьогоднішнього дня по екологічності і натуральності. Класичні розвиваючі іграшки з дерева не дратують дітей, довговічні, не втрачають свої форми і привабливий зовнішній вигляд при інтенсивному використанні, їх можна передавати з покоління в покоління.

 

Дитячі літаки

Діти не перестають відкривати для себе все нове і намагаються дізнатися все більше про навколишнє середовище. Гуляючи на вулиці, вони бачать в небі великі літаки і намагаються до них дотягнуться. Психологи рекомендують для правильного абстрактного мислення придбати дитячі літаки.

 

Яку радість відчує малюк, якщо у нього буде особистий літак. У хлопчиків з'являється особливий інтерес до цієї техніки, їм цікаво дізнатися як влаштований світ польотів.

 

Дитячі літаки - дуже симпатичні моделі, хлопці їх обожнюють. Крила, кермо, колеса і можна летіти в далекі краї.

 

Купити дитячий паровозик фабричного якості

У каталозі нашого офіційного сайту Ви знайдете паровозики і машинки, які будуть цікаві не тільки малюкам, але і діткам постарше. Ми пропонуємо купити дитячий паровозик за доступною ціною. На нашому ресурсі представлені різноманітні моделі якісних іграшок.

 

Ознайомтеся з кольоровими фотографіями кожного найменування товару, характеристиками та описами. Ви можете разом з дитиною подивитися пропоновані моделі, вибрати і купити дитячий паровозик саме той, який йому сподобався.

 

Компанія "Цвях" виробляє різні дитячі сюжетні елементи для організації цікавого і розвиваючого дозвілля. Вся продукція відповідає високі стандартам якості, санітарно-гігієнічним нормам, безпечна для дітей і навколишнього середовища.

 

Ми пропонуємо сервіс високої якості, недорогі ціни, консультації. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок, для оптових покупців спеціальні вигідні пропозиції.

 

Доставка в усі міста України.