en ua ru
en ua ru

Сюжетно-рольові елементи

Інтерактивна панель С-117
9 600грн
Вертикальна поверхня виготовлена  з вологостійкої фанери, покритої шаром ґрунту та фарби на водній основі з  додатковою обробкою торців фанери.  Опорні стійки виготовлені з дерева хвойних порід (брус клеєний 90х90мм), покриті ..
Вертикальна поверхня виготовлена  з вологостійкої фанер...
Грузовичок "Льова"
33 910грн
Ігровий грузовичок виготовлений відповідно з ДСТУ. Грузовичок "Льова" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни і капот грузовичка виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та..
Ігровий грузовичок виготовлений відповідно з ДСТУ. Грузови...
Джип "Сафарі"
34 720грн
Ігровий джип виготовлений відповідно з ДСТУ. Джип "Сафарі" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни і капот джипу виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері. Дах виготовлений з..
Ігровий джип виготовлений відповідно з ДСТУ. Джип "Сафарі" ...
Автомобіль "Бібіп"
42 800грн
Ігровий автомобіль виготовлений відповідно з ДСТУ. Автомобіль «Бібіп» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни і капот автомобіля виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та ..
Ігровий автомобіль виготовлений відповідно з ДСТУ. Автомобі...
Вагон "Трамвайчик"
45 220грн
Ігровий вагончик виготовлений відповідно з ДСТУ. Вагон "Трамвайчик" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни і дах вагону виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та вікна. П..
Ігровий вагончик виготовлений відповідно з ДСТУ. Вагон "Тра...
Автобус "Богданчик"
55 700грн
Ігровий автобус виготовлений відповідно з ДСТУ. Автобус «Богданчик» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни, дах і капот автобуса виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та..
Ігровий автобус виготовлений відповідно з ДСТУ. Автобус «Бо...
Паротяг "Чух-чух"
48 480грн
Ігровий паротяг виготовлений відповідно з ДСТУ. Паротяг "Чух-чух" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни і дах паротягу виготовлені із водостійкої фанери. У стінах вирізані двері та вікна. З..
Ігровий паротяг виготовлений відповідно з ДСТУ. Паротяг "Чу...
Гвинтокрил "Вітряк"
58 140грн
Ігровий гвинтокрил виготовлений відповідно з ДСТУ. Гвинтокрил "Вітряк" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Гвинтокрил розміщується на платформі висотою 1000 мм, що спирається на дерев’яні бруси..
Ігровий гвинтокрил виготовлений відповідно з ДСТУ. Гвинтокр...
Паротяг з вагончикои "Мандрівник"
71 440грн
Ігровий паротяг виготовлений відповідно з ДСТУ. Паротяг з вагончиком "Мандрівник" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни і дах паротягу та вагончика виготовлені із водостійкої фанери. У стін..
Ігровий паротяг виготовлений відповідно з ДСТУ. Паротяг з в...
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)
Сюжетно-рольові елементи

Паровозики і машинки для дітей

Дитячі іграшки необхідні атрибути для кожної дитини. Саме граючи, дитина пізнає світ. Іграшки розвивають уяву, надихають придумувати різні історії і втілювати їх в сюжетні ігри, вчать міркувати.

Для хлопчиків немає нічого кращого, ніж різні паровозики і машинки. Вони годинами можуть відмовити різні рольові ігри, представляти себе дорослими і занурюватися повністю в гру.

Їздять по місту, перевозять людей, які поспішають на роботу. Паровозики і машинки можуть грати в хованки чи догонялки. Дітей що завгодно може зацікавити, їх уяві немає меж. Тому паровозик для дітей найулюбленіша іграшка.

Дозвольте дітям розвивати свою фантазію і порадуйте своє чадо яскравими, барвистими іграшками.

Які корисні функції виконують іграшки:

  • спонукають активну діяльність;
  • допомагають моделювати сюжети з дорослого життя;
  • навчають;
  • розвивають логічне мислення;
  • виробляють уважність;
  • розвивають пам'ять.

Паровозик для дітей приносить багато радості і непідробного інтересу. Малюк може подорожувати або відправитися відвідати улюблену бабусю, взявши з собою гостинці.

Дерев'яний паровозик

Найпопулярнішим і любленим дітворою є дерев'яний паровозик. Творці цих моделей гармонійно поєднали в виробах єдність форми і функції. Виготовлені вироби з деревини високої якості.

Продумана цікава конструкція дозволяє паровозику легко рухатися. Паровозик з дерева має кабінку, в яку дитина може помістити мініатюрного машиніста. Іграшка за розмірами і пропорціями вдала.

Дерев'яний паровозик безперечний тренд сьогоднішнього дня по екологічності і натуральності. Класичні розвиваючі іграшки з дерева не дратують дітей, довговічні, не втрачають свої форми і привабливий зовнішній вигляд при інтенсивному використанні, їх можна передавати з покоління в покоління.

Дитячі літаки

Діти не перестають відкривати для себе все нове і намагаються дізнатися все більше про навколишнє середовище. Гуляючи на вулиці, вони бачать в небі великі літаки і намагаються до них дотягнуться. Психологи рекомендують для правильного абстрактного мислення придбати дитячі літаки.

Яку радість відчує малюк, якщо у нього буде особистий літак. У хлопчиків з'являється особливий інтерес до цієї техніки, їм цікаво дізнатися як влаштований світ польотів.

Дитячі літаки - дуже симпатичні моделі, хлопці їх обожнюють. Крила, кермо, колеса і можна летіти в далекі краї.

Дитячий паровозик

У каталозі нашого офіційного сайту Ви знайдете паровозики і машинки, які будуть цікаві не тільки малюкам, але і діткам постарше. Ми пропонуємо купити дитячий паровозик за доступною ціною. На нашому ресурсі представлені різноманітні моделі якісних іграшок.

Ознайомтеся з кольоровими фотографіями кожного найменування товару, характеристиками та описами. Ви можете разом з дитиною подивитися пропоновані моделі, вибрати і купити дитячий паровозик саме той, який йому сподобався.

Компанія "Цвях" виробляє різні дитячі сюжетні елементи для організації цікавого і розвиваючого дозвілля. Вся продукція відповідає високі стандартам якості, санітарно-гігієнічним нормам, безпечна для дітей і навколишнього середовища.

Ми пропонуємо сервіс високої якості, недорогі ціни, консультації. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок, для оптових покупців спеціальні вигідні пропозиції.

Доставка в усі міста України.