en ua ru
en ua ru

Дитячі ігрові майданчики і обладнання

Уточнити Пошук

Ігровий комплекс "Полуничка"
44 580грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Полуничка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Майданчик складається з башти, яка спирається на дерев’яні бруси з твердих порі..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Юрась"
23 700грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Юрась» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Комплекс складається з платформи обладнаної двоскатним дахом із водостійкої фанери то..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Альтанка "Самоцвіт"
71 640грн
Габарити Висота 3 375 мм Довжина 3 920 мм Ширина 3 620 мм ..
Габарити Висота 3 375 мм Довжина 3 920 мм Ши...
Ігровий комплекс "Петрусь"
30 900грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Петрусь» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Комплекс складається з дворівневої комбінованої платформи, обладнаної двоскатним да..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Спритність"
56 400грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Спритність» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Майданчик складається з башти, яка спирається на дерев’яні бруси з твердих пор..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Альтанка "Піднавес"
67 200грн
Габарити Висота 2 600 мм Довжина 4 000 мм Ширина 2 000 мм ..
Габарити Висота 2 600 мм Довжина 4 000 мм Ши...
Ігровий комплекс "Дубок"
57 900грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Дубок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Майданчик складається з башти та платформи-сходинки, які спираються на дерев’яні бр..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Ромчик"
36 600грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Ромчик» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Комплекс складається з двох платформ. Одна з них обладнана двоскатним дахом із водос..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Брама"
37 200грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Брама» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Комплекс складається з двох платформ обладнаних двоскатним дахом із водостійкої фанер..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Показано з 1 по 9 із 36 (всього 4 сторінок)
Дитячі ігрові та спортивні майданчики

Осередки «дитячої радості» - це цікаві ігрові та спортивні майданчики. Дитячі ігрові майданчики встановлюють на відкритому повітрі - поруч з дитячими закладами, жилими домами та торгівельними центрами. Сім’ї з дітьми, що живуть у приватних будинках теж часто купують невеличкі спортивні та ігрові комплекси і встановлюють їх на прибудинковій території.

Обладнання для дитячих майданчиків може бути розташоване не тільки на вулиці, але й у приміщенні. Навіть у звичайній квартирі можна облаштувати дитячу кімнату або куточок з пластиковою гіркою, шведською стінкою, кільцями та рукоходами. Кожна дитина буде щаслива такому придбанню.

Спортивні-ігрові комплекси, розташовані на дитячих площадках вирішують багато питань:

 1. Дитина щаслива. Навіть у маленьких людей буває поганий настрій та навіть стрес. Сварка з батьками, труднощі у взаємодії з однолітками, звичайні побутові невдачі, велике навантаження – все це може стати причиною дитячого стресу. В грі малеча позбувається стресу та отримує ендорфіни (гормони радості). Ігрова зона – це місце, де можна позбутися негативних відчуттів і віддатися веселощам.
 2. Укріплюється імунітет, малюк фізично розвивається. Використовуючи різноманітні спортивні атрибути, розташовані на майданчику – кільця, перелази та інше, малеча розвивається фізично. Відбувається розвиток вестибулярного апарату, рефлексів та загалом поліпшується самопочуття – за рахунок регулярних фізичних вправ.
 3. Відбувається розвиток комунікативних навичок, вміння спілкуватися з однолітками - отже під час гри потрібно домовлятися та спілкуватися, вирішувати спільні питання. Дитина, що звикла спілкуватися в грі, не буде згодом отримувати складнощі в спілкуванні. Граючи, малеча вчиться товаришувати, вирішувати питання та діяти спільно з колективом.
 4. Стимулює розвиток фантазії та інтелекту загалом. Отже весь час можна вигадувати нові ігри. Та навіть така проста гра, як «дожени мене» змушує вирішувати такі питання як:
  • прокладення найкоротшого маршруту між точками А та Б
  • оминути перешкоди
  • вибрати оптимальний маршрут, щоб не втрапити на наздоганяючого

Дитячі ігрові майданчики з дерева від виробника

Виробниче об’єднання «Цвях» створює такі дитячі ігрові майданчики від виробника, які сподобаються і дітям, і дорослим. Наша продукція доступна по ціні, яскрава та гарна, вирізняється достойними показниками якості та зносостійкості.

В асортименті «Цвях» комплекси, що містять ряд спортивних та ігрових елементів:

 • Гірки
 • Сходи та шведські стінки
 • Кільця
 • Верьовки
 • Переходи та лабіринти
 • Рукоходи

Комплекси можуть складатися з різної кількості елементів та мати розрахунок на різні вікові групи. Наприклад - малечі від року до трьох «Цвях» пропонує невеликі за розмірами гірки з високими бортами. Всі інші деталі ігрової зони теж невеличкі за розміром і підлаштовані на потреби цієї вікової групи. А от дітлахам шкільного віку більше до вподоби рукоходи, мотузчані драбини та високі гірки.

Окремі елементи для облаштування дитячої зони:

 • Гірки
 • Гойдалки
 • Лави
 • Каруселі
 • Альтанки
 • Пісочниці
 • Балансири
 • Сюжетно-рольові елементи

Яку б гірку або комплекс ви не обрали – діти будуть у захваті! Подаруйте дітлахам осередок радості, де їм буде цікаво та весело. В інтернет-магазині «Цвях» можна придати дитячій ігровий майданчик з дерева, сталеві конструкції та вироби із міцного пластику. Ви можете придбати окремий елемент для дитячого майданчика, стандартний ігровий або спортивний комплекс, або зробити на замовлення – будь яких розмірів, комплектації та дизайну. Матеріали також можна обирати – це можуть бути дитячі ігрові майданчики з дерева, зі сталевими або пластиковими елементами.

Найкраще ігрове обладнання для дитячих майданчиків

Обрати надійні, гарні та витривалі конструкції по доступним цінам можливо. Звертайтесь до виробничого об’єднання «Цвях». Ми пропонуємо гарні ціни та дуже якісну продукцію. Для оптових покупців та постійних клієнтів – додаткові знижки.

Важливі критерії:

 1. Міцність. Запас міцності має бути таким, щоб витримати не тільки вагу дитини, але й кількох дітлахів, і ще трохи, навіть на тих елементах, що розраховані на одного. Під час гри може відбуватися що завгодно – катання втрьох на одній гойдалці, падання цілої гурби дітлахів на елементи майданчика, та ще все що завгодно.
 2. Безпека. По-перше безпека, це нешкідливі екологічні матеріали та покриття. По-друге – міцні каркаси та стійкі конструкції, які зможуть вистояти понад усі бешкетування і не поранять уламками малюків.
 3. Зовнішній вигляд. Не секрет, що діти люблять усе гарне, красиве та яскраве. Яскрава та приваблива ігрова зона – це те, що сподобається кожному малюкує

Вибирайте ігровий комплекс на сторінках нашого інтернет-магазину на свій смак. Фахівці «Цвях» зможуть задовольнити найвибагливіших покупців. Якщо у нашому модельному ряді не знайшлось те, що вам потрібно, є послуга «виготовлення ігрових майданчиків на замовлення». Оберіть потрібний вам розмір, матеріал, колір, кількість елементів – і в найкоротший термін ваше замовлення буде готово.