en ua ru
en ua ru

Дитячі ігрові та спортивні майданчики

Уточнити Пошук

Ігровий комплекс "Полуничка"
41 990грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Полуничка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Майданчик складається з башти, яка спирається на дерев’яні бруси з твердих порі..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Юрась"
23 100грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Юрась» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Комплекс складається з платформи обладнаної двоскатним дахом із водостійкої фанери то..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Альтанка "Самоцвіт"
59 060грн
Габарити Висота 3 375 мм Довжина 3 920 мм Ширина 3 620 мм ..
Габарити Висота 3 375 мм Довжина 3 920 мм Ши...
Ігровий комплекс "Петрусь"
30 000грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Петрусь» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Комплекс складається з дворівневої комбінованої платформи, обладнаної двоскатним да..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Спритність"
48 500грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Спритність» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Майданчик складається з башти, яка спирається на дерев’яні бруси з твердих пор..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Альтанка "Піднавес"
38 500грн
Габарити Висота 2 600 мм Довжина 4 000 мм Ширина 2 000 мм ..
Габарити Висота 2 600 мм Довжина 4 000 мм Ши...
Ігровий комплекс "Дубок"
55 200грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Дубок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Майданчик складається з башти та платформи-сходинки, які спираються на дерев’яні бр..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Ромчик"
35 500грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Ромчик» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Комплекс складається з двох платформ. Одна з них обладнана двоскатним дахом із водос..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Ігровий комплекс "Брама"
37 100грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Брама» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Комплекс складається з двох платформ обладнаних двоскатним дахом із водостійкої фанер..
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий ко...
Показано з 1 по 9 із 36 (всього 4 сторінок)
Дитячі ігрові та спортивні майданчики

Дитячі ігрові майданчики

Кожна дитина мріє про те, щоб мати своє затишне місце, де можна весело погратися з друзями. Саме тому всі ми колись в далекому дитинстві будували курені і будиночки. Тепер же в таких спорудах відпала необхідність, так як виробники дитячих товарів подбали про це.

Подаруйте своєму малюку казковий світ фантазій і нескінченних посмішок, придбайте йому дитячі ігрові комплекси. Адже радісне дитинство завжди асоціюється з позитивними емоціями, які дарують завзяті ігри.

Дитячий ігровий комплекс - це казкове містечко для вашої дитини, справжня знахідка для маленького винахідника і приваблива прикраса для вашого саду.

Ви можете купити дитячі ігрові комплекси стандартні або на замовлення будь якої комплектації, розмірів та форми.

Дитячі майданчики з дерева від виробника

Дитячі майданчики з дерева все далі стають популярнішими, оскільки деревина екологічно безпечна. І тепер такі зони можна зустріти не тільки в парках чи гіпермаркетах, але і школах, дитячих садочках та вдома. І це правильне рішення.

Головне завдання фабрики "Цвях"- створити функціональний проект, який виконує безліч завдань. В каталозі нашого онлайн ресурсу представлені дитячі майданчики від виробника. Дерев'яні комплекти виконані з якісної деревини за особливою технологією з урахуванням вимог безпеки.

Дитячі майданчики з дерева мають беззаперечні переваги:

  • міцність;
  • бездоганна якість збірки;
  • надійна конструкція;
  • травмобезпечні;
  • рівна гладка поверхня.

Всі деталі виконані з міцних і екологічно чистих матеріалів, які не підведуть у відповідальний момент. Тому, купуючи ігрові майданчики, батьки можуть зітхнути з полегшенням.

Дитячі майданчики від виробника, які ви можете придбати без допоміжної "накрутки" ціни, відрізняються вишуканим дизайном, максимальною зручністю. Вони чудово підійдуть для різних вікових груп і такого розмаїття дійсно багато.

Вивчаючи сторінки каталогу, Ви оціните досконалість конструкторських рішень пропонованих установок.

Дитячі спортивні майданчики від фабрики "Цвях"

Дитячі спортивні майданчики, представлені в цьому розділі сайту, виготовлені за сучасними вимогами, щодо спортивного оснащення. При виготовленні спортивних комплексів використовуємо сучасне обладнання, унікальну технологію, яка дозволяє економно витрачати матеріали. Тому реалізуємо дитячі майданчики по ціні яка нижча аналогів на ринку зарубіжних та вітчизняних виробників.

Щоб вибрати дитячі спортивні майданчики, перегляньте якісні кольорові фото кожного представленого товару, ознайомтесь з описом та характеристиками. Після чого зможете легко зробити корисний вибір.

Якщо виникли запитання, телефонуйте нам в офіс. Менеджер допоможе вибрати дитячі спортивні майданчики, враховуючи ваші потреби, надасть рекомендації щодо правильного встановлення та експлуатації.

Ми виготуємо вироби по вашому проекту на замовлення, які будуть відповідати нормам безпеки. Майстри втілять ваші побажання у готовий виріб. Зверніть увагу, замовляючи дитячі майданчики, ціна буде залежати від використаного матеріалу та складності конструкції.

Залишайтесь з нами та скористайтесь вигідними пропозиціями: широкий асортимент товарів, помірні ціни, сервіс європейської якості, індивідуальний підхід, спеціальні пропозиції оптовим покупцям, швидка доставка у всі міста України.