en ua ru
en ua ru

Меблі для актового залу

Уточнити Пошук

М'яке крісло для актового залу "Аскет"
1 402грн
Крісло в конференц-зал Аскет використовуються для обладнання зон очікування, конференц і актових залів. Крісла Аскет є секційними. Стійка крісел універсальна, тобто її не потрібно кріпити до підлоги, що дозволяє легко переміщати секції. Каркас крі..
Крісло в конференц-зал Аскет використовуються для обладнання...
ТРИБУНА З КРУГЛОЮ ОСНОВОЮ, З ГЕРБОМ
1 620грн
Трибуна з круглою основою 550х560х1300 мм Виготовлена з ДСП ламінованої 18 мм, фасад ПВХ-0,5 мм. ..
Трибуна з круглою основою 550х560х1300 мм Виготовлена з ДСП...
Крісло для актового залу 3-секційне Аліса без підлокітників
3 000грн
Тканина або шкірзам.Виріб на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів зеленого, сірого, або чорного кольорів. Спинки та сидіння виготовляються з фанери з м’якою підкладкою. Обтягується шкірзамінником або т..
Тканина або шкірзам.Виріб на металевому каркасі, покриття на...
КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ УНІВЕРСАЛ "КЛАСИК"
1 736грн
Крісла Класик використовуються для обладнання зон очікування, конференц і актових залів. Крісла Класик є секційними. Стійка крісел універсальна, тобто її не потрібно кріпити до підлоги, що дозволяє легко переміщати секції. Каркас крісел складаєтьс..
Крісла Класик використовуються для обладнання зон очікування...
ТРИБУНА З ВУЗЬКОЮ ОСНОВОЮ, З ГЕРБОМ
1 440грн
Трибуна з вузькою основою 500х500х1350 мм ..
Трибуна з вузькою основою 500х500х1350 мм .....
Крісло для актового залу 3-секційне Аліса з підлокітниками
3 300грн
Тканина або шкірзамінник. Виріб на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів зеленого, сірого, або чорного кольорів. Спинки та сидіння виготовляються з фанери з м’якою підкладкою. Обтягується шкірзамінн..
Тканина або шкірзамінник. Виріб на металевому каркасі, ...
280 КРІСЛО ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ М'ЯКЕ (3 МІСНЕ) ТКАНИНА
4 362грн
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (тканина) Габаритні розміри: 1550х510х800 мм. Каркас – квадратна/прямокутна металева труба розміром 20х20/25х25/40х25 мм, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів. Спинка та сидінн..
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (тканина) Габари...
233 Крісло для актового залу м'ягке (3 місне) 1550х510х800 мм (шкірзам)
4 638грн
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (шкірзамінник) Габаритні розміри: 1550х510х800 мм. Каркас – квадратна/прямокутна металева труба розміром 20х20/25х25/40х25 мм, покриття нанесене напиленням порошкових полімерних матеріалів. Спинка та с..
Крісло для актового залу м'ягке 3-х місне, (шкірзамінник) Г...
Стілець напівмякий iso шкірзам
950грн
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - шкірзам. Стілець простий, практичний, надійний, зручний. Міцна зварена рама, пофарбована порошковою фарбою чорного кольору. Сидіння і спинка з міцної гнутой фанери, покритої поролоном і шкірзамом...
Стілець ISO з м'яким сидінням і спинкою. Оббивка - шкірзам. ...
Показано з 1 по 9 із 10 (всього 2 сторінок)
Меблі для актового залу

Меблі для навчальних аудиторій

Грамотно спроектований простір у навчальній аудиторії дуже важливий. Для організації навчального процесу мають значення навіть найменші дрібниці – правильно підібрана кольорова гама, зручність, функціональність тощо. Меблеве об’єднання «Цвях» випускає зручні, гарні і функціональні меблі для аудиторій, які підійдуть для меблювання:

  • Шкільної навчальної аудиторії
  • Актової зали
  • Лекційної зали
  • Студентської навчальної аудиторії
  • Аудиторії для лекцій та тренінгів

Придбати меблі для аудиторій в Україні можна на сайті меблевого об’єднання «Цвях». Наш сайт пропонує купити продукцію напряму від виробника, по дуже конкурентним цінам.

Меблі для навчання, лекційних аудиторій та актових зал повинні бути зручними та якісними, а матеріали, що використовуються у виробництві даних товарів – нетоксичними та екологічними.

  1. Оскільки навчальний процес потребує тривалий час знаходитися в одному положенні, зручності таких меблів приділяється велике значення. Стільці та крісла конструюються таким чином, щоб при тривалому положенні сидячі не виникало дискомфорту. Ортопедичні меблі – найкращий вибір для таких аудиторій. Мають значення кут нахилу виробу, висота, зручність сидіння та стільниці тощо.
  2. Якість та екологічність виробів для меблювання таких приміщень теж дуже важлива. Токсичні смоли у ДСП чи неякісна фарба можуть викликати алергічні реакції, головні болі та спровокувати погане самопочуття.
  3. Ще один важливий фактор – поверхня меблів повинна бути стійка до бруду і не боятися вологого прибирання.
  4. Комплексність – асортимент меблевого об’єднання «Цвях» дозволяє придбати усі деталі меблювання для навчальної, лекційної аудиторії або для актової зали. Стільці, крісла, лекційні трибуни та шафи в одному стилі створять гарний, функціональний та комфортній простір для такого типу приміщень.

Де потрібні меблі для навчальних аудиторії?

Меблі для навчальних аудиторій відрізняються відносно потреб і напрямку діяльності. Це можуть бути індивідуальні стільці та парти, або секції по два, три, п’ять стільців тощо. Також невід’ємний елемент меблювання подібного приміщення – лекційна трибуна, за якою виступає лектор.

Вироби меблевого об’єднання «Цвях» можуть знадобитися у школі, університеті чи будь якому іншому навчальному закладі. Також поширюється практика виділення окремої лекційної зони в офісах та на виробництвах – для проведення зборів, навчальних тренінгів тощо. Але де б не знаходилося лекційне приміщення, і для яких цілей би воно не було пристосовано – на сайті «Цвях» знайдуться меблі, які підійдуть для нього.

Дуже важливо, щоб меблі для навчальних аудиторій були зручні і відповідали напрямку діяльності. Сидячи на некомфортних стільцях чи кріслах слухач буде менш уважний, його увагу буде відволікати незручне положення або затерплі ноги. Якщо має потребу конспектування лектора – повинно бути зручне місце для письмового приладдя.

Лекційні тумби також можуть бути пристосовані лише для робочих паперів лектора, або мати широку поверхню, для розміщення обладнання для демонстраційних дій. Також трибуни можуть містити засоби для підсилення звуку – акустичними системами.

Купити меблі для навчальних аудиторій від «Цвях» - гарний вибір. Продукція «Цвях» - міцна, естетична, екологічна та дуже зручна і відповідає усім Гостам. В нашому асортименті можна знайти як індивідуальні стільці та парти, так і спарені м’які крісла на декілька місць. Трибуни також представлені у декількох варіантах.

Чим меблі для лекційних аудиторій відрізняються від меблів у навчальному класі?

Лекційні аудиторії відрізняються від звичайного навчального кабінету відсутністю столів, або їх мінімізацією. Такі приміщення призначені більше для сприйняття матеріалу на слух або візуально (при використанні наочних матеріалів). Деякі конструкції для лекційних аудиторій можуть виглядати так, що сидіння переднього ряду поєднано з робочою стільницею для наступного ряду слухачів.

Велика увага приділяється особистому місцю для лектора – лекційній тумбі. Вона повинна мати місце для демонстраційних матеріалів та паперових матеріалів лектора. Деякі тумби відразу «начиняють» необхідним обладнанням та під’єднують до електромережі, але класичні моделі мають у комплектації тільки стійку-ногу і невеличку плиту-стільницю для паперів.

Меблі для аудиторій від ВО «Цвях»

Купити меблі для лекційних аудиторій по привабливим цінам можна на нашому сайті. Меблеве об’єднання «Цвях» пропонує широкий вибір якісних, естетичних та зручних предметів меблювання для лекційних аудиторій, актових залів та куточків очікування.

«Цвях» - вітчизняний виробник і наша продукція є орієнованою на вітчизняного споживача. Якість виробів – на високому рівні, а ціни на меблі для лекційних аудиторій – конкурентні. Купуючи продукцію напряму від виробника можна значно заощадити, а оптовим і постійним покупцям пропонуються приємні знижки.