en ua ru
en ua ru

Гірка "Море"

21 840грн
  • Модель: G-12
  • Наявність: На складі

Опис

Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.

Гірка «Море» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені у вигляді дельфіну з водостійкої пофарбованої фанери товщиною 18 мм з отворами для рук. Сходинки сходів виготовлені з водостійкої ламінованої фанери товщиною 18 мм та. Висота гірки 1400 мм.

Скат гірки виготовлений з суцільного листа нержавіючої сталі товщиною 1 мм і втоплений в пази бортів. Борти гірки виконані з водостійкої фанери товщиною 18 мм і висотою 90 мм та з'єднані між собою металевими стяжками з труби перетином 40 х 25 мм. Гірка має стартову ділянку з металевою перекладиною перетином 33 мм, ділянку ковзання і ділянку гальмування. Усі деталі ретельно відшліфовані, заґрунтовані і пофарбовані професійними двокомпонентними фарбами в заводських умовах.

Матеріали з яких виготовлена гірка: водостійка фанера, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою (замазкою або вставками) природних дефектів деревини; нержавіючий лист сталі; пластик - заглушки в місцях різьбових з'єднань (елементів фурнітури) для захисту від самовільного демонтажу обладнання, а також для забезпечення норм безпеки; металеві елементи – покриті антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт (перекладини та каркас виробу);

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Гірка «Море» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно - гігієнічні висновки.

Розміри: довжина -3045 мм, ширина – 500 мм, висота – 2143 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре