en ua ru
en ua ru

Ігровий комплекс "Спритність"

56 400грн
  • Модель: I-106
  • Наявність: На складі

Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Спритність» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Майданчик складається з башти, яка спирається на дерев’яні бруси з твердих порід дерева 90х90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”, які запобігають псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками. Платформа башти обладнана захисною огорожею з труби 32 мм.

До платформи кріпляться дерев’яні сходи, гірка з нержавіючої сталі, драбина дугова і міні-спорткомплекс, що складається з двох металевих драбин, металевого рукоходу, до якого кріпляться гімнастичні кільця та металевих поручнів для гімнастичних вправ. Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1200 мм. Драбина дугова, виконана з: каркасної труби діаметром 32 мм і металевих сходинок з труби 25мм; Драбина гвинтова, виконана з: каркасної труби діаметром 40мм, труби для кріплення сходинок діаметром 32 мм, круглих сходинок з водостійкої фанери. Платформа також обладнана кольоровою рахівницею для навчання лічбі. Дах має два скати і фронтони, виготовлених з водостійкої фанери.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Спритність» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 3800 мм, ширина – 3400 мм, висота – 3050 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре