en ua ru
en ua ru

Ігровий комплекс "Караван"

220 000грн
  • Модель: L-108
  • Наявність: На складі

Опис

Ком плекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Караван» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Комплекс складається з чотирьох платформ, одна з яких - дворівнева комбінована, обладнаних чотирьохскатним дахом що прикрашений декоративними елементами із водостійкої фанери товщиною 18 мм, які спираються на дерев’яні бруси з твердих порід дерева 90х90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”, які запобігають псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

До однієї платформи кріпляться металева лазалка і дерев’яні сходи.

До другої платформи кріпляться гірка з нержавіючої сталі і металева драбина у вигляді труби.Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1400 мм.

До третьої платформи кріпляться гвинтова драбина і драбина дугова. Драбина гвинтова, виконана: з каркасної труби діаметром 40 мм, труби для кріплення сходинок діаметром 32 мм,круглих сходинок з водостійкої фанери.Драбина дугова, виконана: з каркасної труби діаметром 32 мм і металевих сходинок з труби 25 мм.

До четвертої платформи кріпляться дерев’яні сходи.

До комбінованої платформи також кріпляться гірка з нержавіючої сталі, металева драбина та декоративний елемент із водостійкої фанери, який також виконує функцію скеледрома та захисного бортика.

Башти з’єднані підвісним мостом. Дві другі башти з’єднані радіальним мостом, виконаним з металевого каркасу (труба діаметром 40 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками з твердих порід дерева. Також дві башти з’єднані між собою горизонтальними і вертикальними металевими рукоходами.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Караван» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 10740 мм, ширина – 6565 мм, висота – 4005 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре