en ua ru
en ua ru

Ігровий комплекс "Лісовий будинок"

139 200грн
  • Модель: L-104
  • Наявність: На складі

Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Лісовий будинок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Комплекс складається з двох платформ і міні-спорткомлексу, обладнаних чотирьохскатним дахом, що прикрашений декоративними елементами із водостійкої фанери товщиною 18 мм, які спираються на дерев’яні бруси з твердих порід дерева 90х90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”, які запобігають псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

До однієї платформи кріпляться радіальний підйом,дерев’яні сходи і гвинтова драбина.Радіальний підйом, виконаний з металевого каркасу (труба 32 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками (800 х 100 х 40 мм.) з твердих порід дерева. Підйом укомплектований тросом для тримання, діаметром 18 мм. Трос закріплений з обох кінців; Драбина гвинтова, виконана з:каркасної труби діаметром 40 мм, труби для кріплення сходинок діаметром 32 мм,круглих сходинок з водостійкої фанери.

До другої платформи кріплятьсягірка з нержавіючої сталі і міні-спорткомлекс, що складається з металевого рукоходу і металевої драбини.Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1400 мм.

Платформи з’єднані між собою радіальним мостом виконаним з металевого каркасу (труба діаметром 40 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками з твердих порід дерева. Під мостом знаходиться ігровий будиночок виготовлений з водостійкої фанери з вирізами у формі дверей і віконечка. У середині будиночку знаходяться лавки з водостійкої фанери, закріплені за допомогою металевих кутників. підлога будиночку виконана з дерев’яних дошок.

Матеріали з яких виготовлено обладнання:дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Лісовий будинок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 5540 мм, ширина – 4975 мм, висота – 4005 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре