en ua ru
en ua ru

Ігровий комплекс "Шатри"

239 700грн
  • Модель: L-107
  • Наявність: На складі

Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Шатри» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Комплекс складається з двох дворівневих комбінованих платформ, обладнаних шестискатним дахом, що прикрашений декоративними елементами із водостійкої фанери товщиною 18 мм. Дах спирається на дерев’яні бруси 90х90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”. Підп’ятники запобігають псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

До першої платформи кріпляться дерев’яні сходи і гірка.Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1400 мм. До другого рівня першої комбінованої платформи кріпляться декоративний елемент із водостійкої фанери, який також виконує функцію скеледрома, металева лазалка та гірка з нержавіючої сталі висотою 1200 мм.

До другої платформи кріпляться гірка з нержавіючої сталі і металева драбина у вигляді труби. Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1400 мм. До другої комбінованої платформи також кріпляться гвинтова драбина, металева драбина та декоративний елемент із водостійкої фанери, який також виконує функцію скеледрома та захисного бортика. Драбина гвинтова, виконана з:каркасної труби діаметром 40 мм, труби для кріплення сходинок діаметром 32 мм,круглих сходинок з водостійкої фанери.

Башти з’єднані між собою тонелем із дошок. Захисні бортики комплексу виготовлені з водостійкої фанери і прикрашені декоративними елементами у вигляді усміхненого сонця.

Матеріали з яких виготовлено обладнання:дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Шатри» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 9850 мм, ширина – 6470 мм, висота – 3770 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре