en ua ru
en ua ru

Ігровий комплекс "Синьогора"

216 900грн
  • Модель: L-105
  • Наявність: На складі

Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Синьогора» торгової марки HAPPYPLA Yвиробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Комплекс складається з чотирьох платформ, одна з яких - дворівнева комбінована, обладнаних чотирьохскатним дахом що прикрашений декоративними елементами із водостійкої фанери товщиною 18 мм, а також міні-спорткомплексу, які спираються на дерев’яні бруси з твердих порід дерева 90х90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”, які запобігають псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

До однієї платформи кріпляться радіальний підйом і драбина дугова.Радіальний підйом, виконаний з металевого каркасу (труба 32 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками (800 х 100 х 40 мм.) з твердих порід дерева. Підйом укомплектований тросом для тримання, діаметром 18 мм. Трос закріплений з обох кінців. Драбина дугова, виконана з каркасної труби діаметром 32 мм і металевих сходинок з труби 25 мм.

До другої платформи кріпиться металева драбина у вигляді труби.

До третьої платформи кріплятьсядерев’яні сходи, гірка з нержавіючої сталі і міні-спорткомплекс, що складається з металевої лазалки та металевого рукоходу.Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1400 мм.

До четвертої платформи кріпиться гірка з нержавіючої сталі.

До комбінованої платформи також кріпляться гвинтова драбина, металева драбина та декоративний елемент із водостійкої фанери, який також виконує функцію скеледрома та захисного бортика. Драбина гвинтова, виконана з каркасної труби діаметром 40 мм, труби для кріплення сходинок діаметром 32 мм, круглих сходинок з водостійкої фанери.

Башти з’єднані між собою двома радіальними мостами виконаними з металевого каркасу (труба діаметром 40 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками з твердих порід дерева та одним підвісним мостом.

Матеріали з яких виготовлено обладнання:дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Синьогора» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 9627 мм, ширина – 7224 мм, висота – 4005 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре