en ua ru
en ua ru

Ігровий комплекс "Посмішка"

96 900грн
  • Модель: L-106
  • Наявність: На складі

Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Посмішка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Комплекс складається з шестигранної платформи, обладнаної шестискатним дахом, що прикрашений декоративними елементами із водостійкої фанери товщиною 18 мм. Дах спирається на дерев’яні бруси 90х90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”, які запобігають псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

До платформи кріпляться дерев’яні сходи, гірка з нержавіючої сталі, металева драбина у вигляді труби і гвинтова драбина. Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1400 мм.Драбина гвинтова, виконана з каркасної труби діаметром 40 мм, труби для кріплення сходинок діаметром 32 мм,круглих сходинок з водостійкої фанери. Захисні бортики комплексу виготовлені з водостійкої фанери, і прикрашені декоративними елементами у вигляді усміхненого сонця.

Матеріали з яких виготовлено обладнання:дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Посмішка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 5252 мм, ширина – 4390 мм, висота – 3770 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре