en ua ru
en ua ru

Ігровий комплекс "Перелаз"

79 800грн
  • Модель: S-204
  • Наявність: На складі

Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Перелаз» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років.

Дитячий ігровий комплекс «Перелаз» складається з чотирьох платформ різної висоти. Дві вищі платформи з’єднані між собою тонелем із дошок. Ці ж платформи також обладнані двоскатними дахами із водостійкої фанери товщиною 18 мм з фронтонами із водостійкої фанери товщиною 10 мм. Одна з цих платформ також оснащена гіркою висотою спуску 1000 мм виготовлену з нержавіючої сталі товщиною 1 мм з захисною поперечиною і бортиками висотою 100 мм. Дві нижчі платформи – з'єднані між собою підвісним містком із водостійкої фанери товщиною 18 мм та металевої труби діаметром 25 мм. Високі башти з’єднуються з меньшими двома похилими трапами зі східцями із водостійкої фанери товщиною 18 мм. Комплекс обладнаний захисними перекладинами із металевої труби та фігурною огорожею з водостійкої фанери. Зі сторони, куди виходить гірка, також знаходиться східця для того, щоб дитині було легше піднятися на платформу.Комплекс встановлюється на металевих опорах із профільної труби. Підлога комплексу виготовлена з водостійкої фанери товщиною 18 мм.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Дитячий ігровий комплекс «Перелаз» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - довжина - 4860 мм, ширина – 2400 мм, висота – 2240 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре