en ua ru
en ua ru

Карусель велика "Коловерть"

14 700грн
  • Модель: К-25
  • Наявність: На складі

Опис

Карусель велика “Коловерть” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях"виготовлена відповідно з ДСТУ.

Карусель являє собою круглу платформу з трьома подвійними сидіннями навколо центральної вісі. Карусель складається з металевого каркасу: круглої основи для підлоги, центральної вісі з товстостінної труби та металевих поручнів. Шток виконаний з металевого круга. До складу каруселі входить закладна платформа з металевого листа. Підлога каруселі виконана з спеціальної протиковзкої вологостійкої ламінованої фанери товщиною 18 мм. Карусель має три сидіння, виконаних з вологостійкої фанери товщиною 18 мм.

Всі болти та інші кріпильні елементи захищені щільно закритими антивандальними пластиковими заглушками.Всі металеві елементи мають антикорозійне захисне покриття. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття високої якості.

Карусель "Коловерть" розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, та може одночасно вміщувати до 9 дітей

>Карусель “Коловерть” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно - гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1830 мм, ширина – 1830 мм, висота – 790 мм

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре