en ua ru
en ua ru

Карусель "Крученик"

16 980грн
  • Модель: K-44
  • Наявність: На складі

Опис

Карусель “Крученик” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях"виготовлена відповідно з ДСТУ.

Карусель являє собою круглу платформу з колоподібним сидінням навколо центральної вісі. Карусель складається з металевого каркасу: круглої основи для підлоги, центральної вісі з товстостінної труби та металевого поручня. Шток, навколо якого на підшипниках обертається вісь, виконаний з металевого круга й кріпиться до закладої платформи з металевого листа. Зверху до штоку нерухомо закріплене кермо, виконане з металевої труби. Кермо дає можливість дитині, або кільком дітям власноруч керувати обертанням каруселі. Підлога каруселі виконана з спеціальної протиковзкої вологостійкої ламінованої фанери товщиною 18 мм. Карусель має колоподібне сидіння з вологостійкої фанери товщиною 18 мм.

Всі болти та інші кріпильні елементи захищені щільно закритими антивандальними пластиковими заглушками.Всі металеві елементи мають антикорозійне захисне покриття. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно - захисне лако - фарбове покриття високої якості.

Карусель "Крученик" розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, та може одночасно вміщувати до 6 дітей

Карусель “Крученик” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1580 мм, ширина – 1580 мм, висота – 790 мм

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре