en ua ru
en ua ru

Карусель "Круть-верть"

15 960грн
  • Модель: К-32
  • Наявність: На складі

Опис

Карусель з колесом «Круть-Верть» виготовлена відповідно з ДСТУ.

Карусель являє собою металеву конструкцію з чотирма сидіннями навколо центральної вісі. Центральна вісь складається з металевого кола-підніжки й металевого кола – “керма”, які приєднані до осі чотирма перетинками. Центральна вісь з товстостінної труби. Шток, навколо якого обертається вісь, виконаний з металевого круга і приварений до закладної платформи з металевого листа. Сидіння каруселі виконані з вологостійкої ламінованої фанери товщиною 18мм.

Всі болти та інші кріпильні елементи захищені щільно закритими антивандальними пластиковими заглушками.Всі металеві елементи мають антикорозійне захисне покриття. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоративно - захисне лако - фарбове покриття високої якості.

Карусель "Круть - Верть" розрахована на дітей шкільного віку, та може одночасно вміщувати до 4 дітей. Не використовувати у дошкільних навчальних закладах.

Карусель “Круть - Верть” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1900 мм, ширина - 1900 мм, висота - 940 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре