en ua ru
en ua ru

Карусель з колесом "Капітошка"

16 800грн
  • Модель: К40
  • Наявність: На складі

Опис

Карусель з колесом «Капітошка» виготовлена відповідно з ДСТУ.

Карусель являє собою металеву конструкцію з трьома сидіннями навколо центральної вісі. Центральна вісь складається з металевого кола-підніжки й металевого кола – “керма”, які приєднані до осі трьома перетинками. Центральна вісь з товстостінної труби. Шток, навколо якого обертається вісь, виконаний з металевого круга і приварений до закладної платформи з металевого листа. Сидіння каруселі виконані з вологостійкої ламінованої фанери товщиною 18 мм.

Всі болти та інші кріпильні елементи захищені щільно закритими антивандальними пластиковими заглушками.Всі металеві елементи мають антикорозійне захисне покриття. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоративно-захисне лако-фарбове покриття високої якості.

Карусель "Капітошка" розрахована на дітей шкільного віку, та може одночасно вміщувати до 3 дітей. Не використовувати у дошкільних навчальних закладах.

Карусель “Капітошка” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно - гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1900 мм, ширина - 1900 мм, висота - 940 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре