en ua ru
en ua ru

Пісочниця з зонтом "Грибочок"

25 770грн
  • Модель: P-56
  • Наявність: На складі

Опис

Опис

Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.

Пісочниця з зонтом «Грибочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року.

Пісочниця виконана з дерев'яної дошки товщиною 30 мм в кількості: 5 шт. (бічні), пов'язаних по кутах металевими кутниками, і 5 шт. накривочних; і парасольки виготовленої з металевої труби діаметром 40 мм і водостійкої фанери товщиною 18 мм і столика виготовленого з водостійкої фанери товщиною 18 мм. Накривочні дошки стикуються методом прямої накладки (впівдерева). Дерев'яні деталі ретельно відшліфовані, заґрунтовані і пофарбовані професійними фарбами в заводських умовах.

Матеріали з яких виготовлено обладнання:дерев'яна дошка з деревини хвойних порід, піддана спеціальній обробці і сушці до меблевої вологості 7-10%, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Пісочниця з зонтом «Грибочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно - гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 2585 мм, ширина – 2300 мм, висота – 2465 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре