en ua ru
en ua ru

Ігровий будиночок "Домовичок"

25 200грн
  • Модель: P-52
  • Наявність: На складі

Опис

Ігровий будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ.

Ігровий будиночок "Домовичок" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років.

Стінки, підлога ігрового будиночка виготовлені з водостійкої фанери товщиною 18 мм із вирізами для вікон і дверей. Скати двосхилого даху виготовлені з водостійкої фанери товщиною 10 мм; сидіння і їх ребра жорсткості виготовлені з водостійкої фанери товщиною 18 мм; у середині будиночку також розміщений столик із водостійкої фанери товщиною 18 мм і з ніжками із труби діаметром 25 мм. Дах оснащений фанерними фронтонами товщиною 18 мм;

Матеріали з яких виготовлено обладнання: металеві елементи покриті антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт. Всі кріплення - оцинковані, кутники - закруглені, водостійка фанера 1 сорту виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою (замазкою або вставками) природних дефектів деревини, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Ігровий будиночок "Домовичок" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1750 мм, ширина – 1500 мм, висота – 1620 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре