en ua ru
en ua ru

Ігровий будиночок "Хатка"

28 950грн
  • Модель: P-55
  • Наявність: На складі

Опис

Ігровий будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ.

Ігровий будиночок "Хатка" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років.

Стінки ігрового будиночка виготовлені з водостійкої фанери товщиною 18 мм із вирізами для вікон і дверей. Підлога будиночка виготовлена з дерев'яного бруса, товщиною 40 мм; скати двосхилого даху виготовлені з водостійкої пофарбованої фанери товщиною 10 мм; сидіння і їх ребра жорсткості виготовлені з водостійкої пофарбованої фанери товщиною 18 мм. Дах оснащений фанерними фронтонами товщиною 18 мм; стінки і вікна будиночку прикрашені декоративними елементами з водостійкої фанери товщиною 10 мм.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: металеві елементи покриті антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт. Всі кріплення - оцинковані, кутники - закруглені, водостійка фанера 1 сорту виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою (замазкою або вставками) природних дефектів деревини, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Ігровий будиночок "Хатка" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1765 мм, ширина – 1650 мм, висота – 2000 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре