en ua ru
en ua ru

Пісочниця "Лан"

9 960грн
  • Модель: P-57
  • Наявність: На складі

Опис

Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.

П ісочниця з кришкою «Лан» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року.

Пісочниця виконана з водостійкої фанери в кількості: 4 шт. (бічні), пов'язаних по кутах металевими кутниками, і кришки. Кришка відкривається, трансформуючись у два сидіння. Кришка складається з двох частин і виготовляється з водостійкої фанери товщиною 18 мм, з петлями і ручками з металевої труби діаметром 25 мм. Фанерні деталі ретельно відшліфовані, мають фрезовану кромку, заґрунтовані і пофарбовані професійними фарбами в заводських умовах.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Пісочниця з кришкою «Лан» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1500 мм, ширина – 1286 мм, висота – 600 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре