en ua ru
en ua ru

Пісочниця "Садочок"

13 500грн
  • Модель: P-34
  • Наявність: На складі

Опис

Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.

Пісочниця «Садочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року.

Пісочниця виконана з дерев'яної дошки товщиною 30 мм в кількості: 8 шт. (бічні), пов'язаних по кутах металевими кутниками, 4 шт. накривочних дощок; сидіння з водостійкої фанери товщиною 18 мм і з декоративного даху у вигляді метелика із водостійкої фанери товщиною 6 мм і дерев’яного брусу перерізом 90 мм х 90 мм. Накривочні дошки стикуються методом прямої накладки (впівдерева). Дерев'яні деталі ретельно відшліфовані, заґрунтовані і пофарбовані професійними фарбами в заводських умовах.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних порід, піддана спеціальній обробці і сушці до меблевої вологості 7-10%, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, дерев’яний брус із твердих порід дерев, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Пісочниця «Садочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1715 мм, ширина – 1715 мм, висота – 1460 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре