en ua ru
en ua ru

Спортивний комплекс

46 800грн
  • Модель: C-94
  • Наявність: На складі

Опис

Спортивний комплекс С-94 виготовлен відповідно з ДСТУ.

Спортивний комплекс С-94 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, колом осіб в кількості відповідно до наявних на виробі місць.

Спортивний комплекс С-94 складається з драбин металевих, перемичок з труби металевої (Ø33 мм), турніка, дошки похилої, лави для пресу, секції брус, які кріпяться болтами до металевих пластин, що приварені до опор та гімнастичних кілець, каната. Комплекс має гойдалку одинарну, яка кріпиться до балки металевої (60х40 мм). Підвіси виконано на ланцюгах. У верхні частини підвісів вмонтовані підшипники закритого типу. Сидіння виконано з вологостійкої фанери товщиною 18 мм. зі спинкою з металевої круглої труби (Ø21 мм).

Також комплекс має баскетбольне кільце з щитом.

Весь виріб має антикорозійне захисне покриття, металеви частини пофарбовані стійкой порошкової фарбой. Використовується вологостійка фанера вищого готунку товщиною 18 мм.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Спортивний комплекс С-94 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Розміри: довжина - 3745 мм, ширина – 397 5мм, висота – 2350 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре