Спортивний комплекс

46 200грн
  • Модель: N-302
  • Наявність: На складі

Опис

Спортивний комплекс «Лучник» N-302  виготовлен відповідно з ДСТУ.

Спортивний комплекс «Лучник» N-302   торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, колом осіб в кількості відповідно до наявних на виробі місць.

Спортивний комплекс «Лучник» N-302  складається з  дерев'яних брусів (90х90мм, покритих захисним грунтом та емалью для зовнішних робіт), перемичок з труби металевої (Ø33мм) , подвійной решітки  (з труби металевої Ø33мм) , дошки-мішені, похилої дошки,  дошкі закладної,  нахила з канатом, баскетбольного кільця металевого, верхніх елементів з труби металевої (Ø33мм),  дошки для пресу, які кріпяться болтами до металевих пластин, що приварені до опор.

Весь виріб має антикорозійне захисне покриття , металеви частини пофарбован стійкой порошкової фарбой. Використовується вологостійка фанера вищого готунку товщиною  18 мм.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Спортивний комплекс «Лучник» N-302  торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Розміри : довжина -  3430мм, ширина – 1500мм, висота –1800мм.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре