en ua ru
en ua ru

Спортивний комплекс

46 200грн
  • Модель: N-302
  • Наявність: На складі

Опис

Спортивний комплекс «Лучник» N-302 виготовлен відповідно з ДСТУ.

Спортивний комплекс «Лучник» N-302 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, колом осіб в кількості відповідно до наявних на виробі місць.

Спортивний комплекс «Лучник» N-302 складається з дерев'яних брусів (90х90мм, покритих захисним грунтом та емалью для зовнішних робіт), перемичок з труби металевої (Ø33мм), подвійной решітки (з труби металевої Ø33мм), дошки-мішені, похилої дошки, дошкі закладної, нахила з канатом, баскетбольного кільця металевого, верхніх елементів з труби металевої (Ø33мм), дошки для пресу, які кріпяться болтами до металевих пластин, що приварені до опор.

Весь виріб має антикорозійне захисне покриття, металеви частини пофарбован стійкой порошкової фарбой. Використовується вологостійка фанера вищого готунку товщиною 18 мм.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

С портивний комплекс «Лучник» N-302 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Розміри: довжина - 3430мм, ширина – 1500мм, висота –1800мм.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре