en ua ru
en ua ru

Спортивний комплекс

64 800грн
  • Модель: C-90
  • Наявність: На складі

Опис

Спортивний комплекс С-90 виготовлен відповідно з ДСТУ.

Спортивний комплекс С-90 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, колом осіб в кількості відповідно до наявних на виробі місць.

Спортивний комплекс С-90 складається з дерев'яних брусів (90х90 мм, покритих захисним грунтом та емалью для зовнішних робіт), перемичок з труби металевої (Ø33 мм), драбину, дошку похилу, рукохід, верхні елементи, гімнастичні кільця, канат, дошку для пресу, секції брус, які кріпяться болтами до металевих пластин, що приварені до опор. Комплекс має гойдалку одинарну, яка кріпиться до металевої балки. Підвіси виконано на ланцюгах. У верхні частини підвісів вмонтовані підшипники закритого типу. Сидіння виконані з вологостійкої фанери товщиною 18 мм. зі спинками з металевої круглої труби (Ø21 мм).

Також комплекс має баскетбольне кільце з щитом, виконаним з вологостійкої фанери товщиною 18 мм.

Весь виріб має антикорозійне захисне покриття, металеви частини пофарбован стійкой порошкової фарбой.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Спортивний комплекс С-90 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Розміри: довжина - 3800 мм, ширина – 3400 мм, висота – 3800 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре