en ua ru
en ua ru

Спортивний комплекс

52 000грн
  • Модель: C-90
  • Наявність: На складі

Опис

Спортивний комплекс С-90 виготовлен відповідно з ДСТУ.

Спортивний комплекс С-90 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, колом осіб в кількості відповідно до наявних на виробі місць.

Спортивний комплекс С-90 складається з дерев'яних брусів (90х90мм, покритих захисним грунтом та емалью для зовнішних робіт), перемичок з труби металевої (Ø33мм), драбину, дошку похилу, рукохід, верхні елементи, гімнастичні кільця, канат, дошку для пресу, секції брус, які кріпяться болтами до металевих пластин, що приварені до опор. Комплекс має гойдалку одинарну, яка кріпиться до металевої балки. Підвіси виконано на ланцюгах. У верхні частини підвісів вмонтовані підшипники закритого типу. Сидіння виконані з вологостійкої фанери товщиною 18мм. зі спинками з металевої круглої труби (Ø21мм).

Також комплекс має баскетбольне кільце з щитом, виконаним з вологостійкої фанери товщиною 18мм.

В есь виріб має антикорозійне захисне покриття, металеви частини пофарбован стійкой порошкової фарбой.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Спортивний комплекс С-90 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Розміри: довжина - 3800мм, ширина – 3400мм, висота –3800мм.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре