en ua ru
en ua ru

Спортивний комплекс

38 900грн
  • Модель: C-70
  • Наявність: На складі

Опис

Спортивний комплекс С-70 виготовлен відповідно з ДСТУ.

Спортивний комплекс С-70 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, колом осіб в кількості відповідно до наявних на виробі місць.

Спортивний комплекс С-70 складається з 8-ми дерев'яних брусів (90х90мм, покритих захисним грунтом та емалью для зовнішних робіт), 7-ми перемичок з труби металевої (Ø33мм), 4-х секторів рукохода з труби металевої (Ø33мм), 1-й драбини з труби металевої (Ø33мм), 5-ти перекладин (Ø33мм), 3-х кілець гімнастичних з канатом, щита баскетбольного, кільца баскетбольного металевого Ø470мм. (Ø металлической трубы 26мм.), підйому похилого з канатом, які кріпяться болтами до металевих пластин, що приварені до опор. Весь виріб має антикорозійне захисне покриття, металеви частини пофарбован стійкой порошкової фарбой. Використовується вологостійка фанера вищого готунку завтовшки 18 мм.

Спортивний комплекс С-70 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Розміри: довжина - 3430мм, ширина – 1500мм, висота –2770мм.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре