Спортивний комплекс

38 900грн
  • Модель: C-70
  • Наявність: На складі

Опис

Спортивний комплекс С-70 виготовлен відповідно з ДСТУ.

Спортивний комплекс С-70  торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, колом осіб в кількості відповідно до наявних на виробі місць.

Спортивний комплекс С-70 складається з  8-ми дерев'яних брусів (90х90мм, покритих захисним грунтом та емалью для зовнішних робіт), 7-ми перемичок з труби металевої (Ø33мм) , 4-х секторів рукохода з труби металевої (Ø33мм) , 1-й драбини з труби металевої (Ø33мм), 5-ти перекладин (Ø33мм), 3-х кілець гімнастичних з канатом, щита баскетбольного, кільца баскетбольного металевого Ø470мм. (Ø металлической трубы 26мм.), підйому похилого з канатом, які кріпяться болтами до металевих пластин, що приварені до опор. Весь виріб має антикорозійне захисне покриття , металеви частини пофарбован стійкой порошкової фарбой. Використовується вологостійка фанера вищого готунку завтовшки  18 мм.

Спортивний комплекс С-70  торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Розміри : довжина -  3430мм, ширина – 1500мм, висота –2770мм.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре