Спортивний комплекс

51 500грн
  • Модель: C-71
  • Наявність: На складі

Опис

Спортивний комплекс С-71  виготовлен відповідно з ДСТУ.

Спортивний комплекс С-71  торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, колом осіб в кількості відповідно до наявних на виробі місць.

Спортивний комплекс С-71  торгової марки HAPPYPLAY®, складається з  дерев'яних брусів (90х90мм, покритих захисним грунтом та емалью для зовнішних робіт), перемичок з труби металевої (Ø33мм) , накладної сходинки,  кілець гімнастичних, дошки для пресу,  драбини металевої (Ø33мм), верхніх елементів з труби металевої (Ø26мм), рукохода великого (Ø33мм),  секції  брус (Ø33мм),   які кріпяться болтами до металевих пластин, що приварені до опор.

Весь виріб має антикорозійне захисне покриття , металеви частини пофарбовані стійкой порошкової фарбой. Використовується вологостійка фанера вищого готунку товщиною  18 мм.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Спортивний комплекс С-71  торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Розміри : довжина -  6065мм, ширина – 2450мм, висота –2500мм.

 

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре