en ua ru
en ua ru

Спортивний комплекс

51 500грн
  • Модель: C-71
  • Наявність: На складі

Опис

Спортивний комплекс С-71 виготовлен відповідно з ДСТУ.

Спортивний комплекс С-71 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, колом осіб в кількості відповідно до наявних на виробі місць.

Спортивний комплекс С-71 торгової марки HAPPYPLAY®, складається з дерев'яних брусів (90х90мм, покритих захисним грунтом та емалью для зовнішних робіт), перемичок з труби металевої (Ø33мм), накладної сходинки, кілець гімнастичних, дошки для пресу, драбини металевої (Ø33мм), верхніх елементів з труби металевої (Ø26мм), рукохода великого (Ø33мм), секції брус (Ø33мм), які кріпяться болтами до металевих пластин, що приварені до опор.

Весь виріб має антикорозійне захисне покриття, металеви частини пофарбовані стійкой порошкової фарбой. Використовується вологостійка фанера вищого готунку товщиною 18 мм.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Спортивний комплекс С-71 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Розміри: довжина - 6065мм, ширина – 2450мм, висота –2500мм.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре