en ua ru
en ua ru

Спортивний комплекс

57 600грн
  • Модель: C-71
  • Наявність: На складі

Опис

Спортивний комплекс С-71 виготовлен відповідно з ДСТУ.

Спортивний комплекс С-71 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, колом осіб в кількості відповідно до наявних на виробі місць.

Спортивний комплекс С-71 торгової марки HAPPYPLAY®, складається з дерев'яних брусів (90х90 мм, покритих захисним грунтом та емалью для зовнішних робіт), перемичок з труби металевої (Ø33 мм), накладної сходинки, кілець гімнастичних, дошки для пресу, драбини металевої (Ø33 мм), верхніх елементів з труби металевої (Ø26 мм), рукохода великого (Ø33 мм), секції брус (Ø33 мм), які кріпяться болтами до металевих пластин, що приварені до опор.

Весь виріб має антикорозійне захисне покриття, металеви частини пофарбовані стійкой порошкової фарбой. Використовується вологостійка фанера вищого готунку товщиною 18 мм.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Спортивний комплекс С-71 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Розміри: довжина - 6065 мм, ширина – 2450 мм, висота – 2500 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре